Vánoční balíček Gelavis HA

Vánoční balíček Gelavis HA

Nyní je vůbec tím nejvhodnějším obdobím, abyste zařadili do svého jídelníčku naší žhavou novinku, doplněk stravy s jedinečnou kyselinou hyaluronovou, která je notoricky známá pro svůj pozitivní vliv na pokožku a klouby! Kyselina hyaluronová je obsažena ve všech tkáních lidského těla, a pokud je této kyseliny nedostatek, tak tělo začíná rychleji stárnout. Proto pro vás máme unikátní "recept na mládí"! 

Aby vaše pokožka zůstala krásná, potřebuje neustálou hydrataci. Podmínkou pro udržení hydratace kůže je dostatečné množství kyseliny hyaluronové, která má schopnost na sebe vázat až 1 000 krát větší množství vody, než sama váží, proto je její přítomnost pro hydrataci kůže tolik důležitá.


Gelavis HA Premium Quality je švýcarská kapsle s nejvyšším obsahem kyseliny hyaluronové na trhu. Akční vánoční balení navíc obsahuje 90 nebo 180 tablet, které vám tak vystačí až na 6 měsíců! Měsíční užívání tablet GelaVis HA je tak možné pořídít v akční ceně již od 983 Kč! K tomu nyní můžete získat zdarma velkou čokoládovou bonboniéru s kyselinou hyaluronovou a krásnou dárkovou taštičku. Objednávejte nyní vánoční set v akční ceně za 3599 Kč!

Nebo si rovnou objednejte dárkové megabalení, které obsahuje dokonce 2 balení GelaVisHA a k němu získáte další dárek v podobě hyaluronových pralinek - Hyalinek ZDARMA. Měsíční užívání Vás tak celkově vyjde na pouhých 983 Kč!
Díky dostatečnému množství HA bude Vaše pokožka pevná, dokonale hydratovaná a nedáte tak stáří šanci!
 

Vánoční set obsahuje:

  • Balení Gelavis HA (90 tablet)
  • Švýcarská bonboniéra Gelavis HA
  • Krásné dárkové pouzdro

Cena: 3599 Kč
Měsíčně: 1200 Kč
 

Dárkové megabalení:

  • 2 balení Gelavis HA (180 tablet)
  • Hyaluronové pralinky Hyalinky
  • Krásné dárkové pouzdro

Cena: 5899 Kč
Měsíčně: 983 Kč

 
OBJEDNÁVEJTE NYNÍ
Nebo darujte svým bližním mládí jako dárek!
Možné zakoupit na každé recepci kliniky Mediestetik
+420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory