Revoluční mikrojehličková radiofrekvence

Revoluční mikrojehličková radiofrekvence

Čas je sice k našemu mládí často neúprosný ale nyní na něj však už můžeme snadno vyzrát. Jako první klinika v České republice Vám přinášíme unikátní mikrojehličkovou radiofrekvenční metodu Morpheus8, která vaší pleti dokáže spolehlivě navrátit mladistvý vzhled.

Mikrojehličková radiofrekvence

Jedná se o vůbec nejúčinnější variantu radiofrekvenční techniky, která pomocí pozlacených mikrojehliček proniká do hlubších vrstev kůže, kde cíleně prohřívá tkáň a dochází tak k okamžité stimulaci tvorby nových kolagenních vláken s výsledným liftingovým efektem. Dokonale tak vyplňuje mezeru mezi CO2 laserem, faceliftem a frakčním laserem s minimální invazivností, kratší dobou rekonvalescence a minimálním rizikem pozánětlivé hyperpigmentace.

Radiofrekvenční proud mezi mikrojehličkami také kontrolovaně prohřívá i horní vrstvu pokožky, v níž významně zvyšuje produkci kolagenu a elastinu. Výsledkem je zlepšení textury kůže a pórů, redukce jemných i hlubších vrásek, ošetření vpadlých jizev po akné, redukce epidermálních melaninových pigmentací a povrchových cévních lézí.

Hlavní výhody zákroku?

Mikrojehličková frekvence je osvědčenou a certifikovanou metodou, díky níž navrátíte vaší pokožce opět mladistvý vzhled a klinika Mediestetik je první v České republice, co pro tento účel má možnost využívat jedinečný kanadský přístroj Morpheus8, který pomocí pozlacených mikrojehliček mini-invazivně proniká pod pokožku, a to dokonce do hloubky 7 mm, s čímž se žádný jiný přístroj svého druhu nemůže rovnat.
Tímto se tak řadí k nejúčinnějším estetickým ošetřením bez nutnosti chirurgických zásahů s celou řadou výhod:

  • Zákrok je exkluzivně prováděn pouze bezkonkurenčním prémiovým přístrojem
  • Zákrok je téměř bezbolestný a nevyžaduje žádná omezení
  • Téměř okamžitě podporuje tvorbu kolagenu a elastinu
  • Spolehlivě redukuje jemné ale i hlubší vrásky
  • Omlazuje pokožku s dlouhotrvajícím liftingovým efektem
  • Vhodný také pro léčbu celulitidy
  • Pomáhá v boji proti striím a jizvám
  • Redukuje epidermální melaninové pigmentace
  • Ošetřit je navíc možné celé tělo, včetně dekoltu, obličeje a očního okolí

A kdy se můžete těšit na viditelnou změnu? Na první změny se můžete těšit do několika dní od ošetření, a to s postupným rozvojem až po dobu 12 měsíců.


Ošetření obličeje, krku a dekoltu - 14 000 Kč

Více informací na tel.: 242 242 242 nebo info@mediest.cz

Kontaktujte nás

vyberte soubory