Revoluční MINT lift

Revoluční MINT lift

Potřebujete se rychle zbavit vrásek a vypadat během chvíle mladší o několik let? To všechno splňuje novinka v podobě nechirurgického MINT liftu.
Jedná se o jedinečnou vstřebatelnou nit navrženou tak, aby opět vypnula a zpevnila ochablé tkáně.

Niťový lifting je zákrok s okamžitým efektem. Podporuje zpevnění pokožky a nitě přispívají k zahájení procesů obnovy kůže, čímž ji dělá opět mladší a pružnější.

Proč právě MINT lift?

Výsledky ošetření jsou naprosto přirozené a navíc okamžité. Navíc není potřeba žádná rekonvalescence.
Bezpečnost MINT liftu je navíc ověřena řadou studií a získala povolení FDA.

Kdy potřebuji MINT lift?

Právě v tu chvíli, když začínáte mít pocit, že se vám tvoří vrásky nebo povadají kontury obličeje. Všichni víme, že proces stárnutí zcela zastavit nelze ale s nechirurgickým MINT liftem si však můžeme mladistvý vzhled udržet o mnoho déle.

KTERÉ OBLASTI SI MOHU NECHAT OŠETŘIT?

Pomocí metody MINT je možné zvýraznit lícní kosti, dosáhnout efektu kočičích očí, podtrhnout a zostřit linii čelisti, zjemnit úsměv i obočí. Všechny typy nití jsou 100% vstřebatelné a kompatibilní s tělními tkáněmi.

EFEKT MINT LIFTU 

Výsledek ošetření je velmi přirozený a hlavně okamžitě viditelný. V průběhu následujících týdnů po ošetření pak kůže k nitím ještě zcela přilne, a proto se maximální možný efekt rozvíjí až několik dalších měsíců. Procedura trvá průměrně pouze 60 minut a výsledek ošetření vydrží až 1 rok.

4 VÝHODY MINT LIFTU

1. Rychlost – Lifting nitěmi je rychlé, miniinvazivní ošetření, při kterém se do pokožky zavádějí speciální nitě MINT. Zákrok trvá zhruba 30-60 minut a je jej možné stihnout i během obědové pauzy.  

2. Efektivita  - Zákrok za pomoci liftingových nití je velmi efektivní a v mnoha ohledech ve svých výsledcích srovnatelný s plastickou operací. Díky liftingu nitěmi je možné pozvednout a udržet povislé kontury v jejich anatomicky správných dispozicích.

3. Trvanlivost – S ohledem na rychlost provedené zákroku a minimální dobu rekonvalescence je efekt a trvanlivost zákroku ve skvělém poměru. Zákrok vydrží průměrně 12 měsíců.

Cena za kus od 4 000 Kč
Objednejte se ZDE

Kontaktujte nás

vyberte soubory