Známe recept na mládí!

Známe recept na mládí!

Nyní je vůbec tím nejvhodnějším obdobím, abyste zařadili do svého jídelníčku naší žhavou novinku, doplněk stravy s jedinečnou kyselinou hyaluronovou, která je notoricky známá pro svůj pozitivní vliv na pokožku a klouby! Kyselina hyaluronová je obsažena ve všech tkáních lidského těla, a pokud je této kyseliny nedostatek, tak tělo začíná rychleji stárnout. Proto pro vás máme unikátní "recept na mládí"! 

Aby vaše pokožka zůstala krásná, potřebuje neustálou hydrataci. Podmínkou pro udržení hydratace kůže je dostatečné množství kyseliny hyaluronové, která má schopnost na sebe vázat až 1 000 krát větší množství vody, než sama váží, proto je její přítomnost pro hydrataci kůže tolik důležitá.


Švýcarský produkt v naší nabídce jsou doplňkem s nejvyšším obsahem kyseliny hyaluronové na trhu. Akční balení obsahuje 90 tablet, které vám tak vystačí až na 3 měsíce! Měsíční užívání vás tak vyjde na pouhých 1200 Kč! K tomu nyní získáte zdarma velkou čokoládovou bonboniéru s kyselinou hyaluronovou a krásnou dárkovou taštičku. Objednávejte nyní vánoční set v akční ceně za 3599 Kč!

Nebo si rovnou objednejte dárkové megabalení, které obsahuje dokonce 2 balení a k němu získáte další dárek v podobě hyaluronových pralinek - Hyalinek ZDARMA. Měsíční užívání Vás tak celkově vyjde na pohých 983 Kč!


Díky dostatečnému množství HA bude Vaše pokožka pevná, dokonale hydratovaná a nedáte tak stáří šanci!
 

Akční set obsahuje:
Balení Gelavis HA (90 tablet)
Švýcarská bonboniéra Gelavis HA
Krásné dárkové pouzdro

Cena: 3599 Kč
Měsíčně: 1200 Kč
 

Dárkové megabalení:
2 balení Gelavis HA (180 tablet)
Hyaluronové pralinky Hyalinky
Krásné dárkové pouzdro

Cena: 5899 Kč
Měsíčně: 983 Kč

Složení GelaVis HA Premium Quality:

  • 70 mg vysokomolekulární HA (molekulární hmotnost ≥ 1,00 MDa)
  • 30 mg nízkomolekulární HA (molekulární hmotnost 0,15 – 1,00 MDa)
  • 20 mg vitaminu C (kyselina L-askorbová)**

Díky produktu GelaVis HA Premium Quality získáte nárůst zásoby HA v kůži a to dvojím způsobem: nasycením HA a zároveň stimulací produkce tělu vlastní HA.
Tel: +420 242 242 242

OBJEDNÁVEJTE NYNÍ
Nebo darujte svým bližním mládí jako dárek!
Možné zakoupit na každé recepci kliniky Mediestetik
+420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory