Známe recept na mládí!

Známe recept na mládí!

Nyní je to vůbec tím nejvhodnějším obdobím, abyste zařadili do svého jídelníčku naší žhavou novinku, doplněk stravy s jedinečnou kyselinou hyaluronovou, která je notoricky známá pro svůj pozitivní vliv na pokožku a klouby! Kyselina hyaluronová je obsažena ve všech tkáních lidského těla, a pokud je této kyseliny nedostatek, tak tělo začíná rychleji stárnout. Proto pro vás máme unikátní "recept na mládí"! 

Aby vaše pokožka zůstala krásná, potřebuje neustálou hydrataci. Podmínkou pro udržení hydratace kůže je dostatečné množství kyseliny hyaluronové, která má schopnost na sebe vázat až 1 000 krát větší množství vody, než sama váží, proto je její přítomnost pro hydrataci kůže tolik důležitá.
Gelavis HA Premium Quality je švýcarská kapsle s nejvyšším obsahem kyseliny hyaluronové na trhu. Balení obsahuje 90 tablet, které vám vystačí až na 3 měsíce! Měsíční užívání tablet GelaVis HA vás tak vyjde na pouhých 1033 Kč! Díky dostatečnému množství HA bude Vaše pokožka pevná, dokonale hydratovaná a nedáte tak stáří šanci!
 

Složení GelaVis HA Premium Quality:

  • 70 mg vysokomolekulární HA (molekulární hmotnost ≥ 1,00 MDa)
  • 30 mg nízkomolekulární HA (molekulární hmotnost 0,15 – 1,00 MDa)
  • 20 mg vitaminu C (kyselina L-askorbová)**

Díky produktu GelaVis HA Premium Quality získáte nárůst zásoby HA v kůži a to dvojím způsobem: nasycením HA a zároveň stimulací produkce tělu vlastní HA.

 
OBJEDNÁVEJTE NYNÍ
Nebo darujte svým bližním mládí jako dárek!
Možné zakoupit na každé recepci kliniky Mediestetik
+420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory