Plastická operace očních víček - spokojená pacientka

Plastická operace očních víček - spokojená pacientka

Vážení,
dovolte, abych tímto dopisem vyjádřila poděkování a vděčnost  za služby, které mně  doposud poskytli Vaši lékaři i další zdravotničtí specialisté  společnosti Mediestetik.

Jsem Vaším spokojeným klientem již téměř 10 let. Dlouho dobu jsem čekala na okamžik, kdy   rozšíříte   své služby i v oblasti plastické chirurgie.  A stalo se! 

V dalších řádcích bych  se chtěla podělit o  pozitivní dojmy a zážitky  z průběhu  plastické operace horních a dolních víček.  Především jsem uvítala, že zákrok byl veden jen v lokální anestezi, což je  pro organismus  šetrnější způsob  znecitlivění. 

Samotný zákrok probíhal  pod zkušenýma rukama  pana doktora Velikého bez nejmenších  komplikací a stejně  úspěšně jsem byla  po týdnu zbavena i miniaturních stehů. 

Závěrem bych ještě zmínila  zcela  překvapivý  a  podle mého soudu ojedinělý   přístup ošetřujícího lékaře.  Chce totiž svého pacienta  vidět i po půl roce po výkonu, ačkoliv žádné problémy  nemám   a   o všem podstatném  jsem byla dokonale poučena. Smekám před takovými odborníky a moc bych si přála, aby se takové osobnosti mohli  klonovat.  
Děkuji ještě jednou  a  přeji mnoho stejně  spokojených klientů. 

S úctou Ing. Růžena Klímová 

Více informací o zákroku

Kontaktujte nás

vyberte soubory