Redermalizace - nová éra omlazení pleti

Redermalizace - nová éra omlazení pleti

Na český trh přináší klinika Mediestetik novou unikátní metodu intenzivního omlazení pokožky tzv. Redermalizaci. Jedná se o unikátní postup a preparát, který byl vyvinutý švýcarským institutem Hyalual. Redermalizace je inovativní metoda pro účinnou prevenci stárnutí a obnovu pokožky, která ovlivňuje všechny hlavní mechanismy procesu jejího stárnutí.

 

Co je Redermalizace?

Redermalizace je zcela unikátní postup jehož cílem je obnova svrchní čísti pokožky – dermy procesem tzv. redermalizace. Zákrok se provádí preparátem s obsahem kyseliny hyaluronové a kyseliny jantarové. Kyselina hyaluronová je notorický známou látkou s unikátní schopností na sebe vázat vodu a tím hydratovat pokožku. Kyselina jantarová je taktéž tělu vlastní látka, která se v organismu podílí na mnoha metabolicky významných procesech. Mezi její nejdůležitější funkce na buněčné bázi patří zejména významný regenerační vliv na buňky a ovlivňování jejich metabolismu včetně antioxidačních procesů.

Redermalizace je určena zejména ke zvýšení kvality pokožky, regeneraci jednotlivých projevů stárnutí, protizánětlivému působení na pokožku či odstraňování nadbytečné pigmetnace, zkrácení rekonvalescence po jiných estetických zákrocích.

Více podrobností naleznete ZDE

 

Kontaktujte nás

vyberte soubory