Nová éra omlazení právě na klinice Mediestetik!

Nová éra omlazení právě na klinice Mediestetik!

Estetická medicína přináší stále nové a dokonalejší způsoby pro regeneraci pokožky a její omlazení. Díky estetickým inovacím je tak možné nacházet stále nové a efektivnější způsoby boje proti stárnutí pokožky, ztrátě vlasů i dalším estetickým a zdravotním problémům.

Aktuálním trendem je využívání biotechnologií a kmenových buněk, které jsou tělu vlastní a dokáží nastartovat masivní proces regenerace. Díky systému Aktivace růstových faktorů, který na český trh přinesla klinika Mediestetik jako první, máte možnost využít tuto terapii i vy!

Tato regenerační technika je miniinvazivní a vhodná pro kteroukoliv obličejovou oblast či vlasovou pokožku hlavy, i případné další části těla dle indikace lékaře. Buněčná suspenze je vyrobena patentovaným postupem a následně po zředění fyziologickým roztokem se mezoterapeutickou cestou aplikuje zpět do pokožky.

Jde o zcela přirozenou techniků bez jakýchkoliv přídatných látek či chemických aktivátorů. V případě tohoto ošetření stejně jako v případě tohoto ošetření se používá výhradně tělu vlastní materiál.

Ošetření zlepšuje stav a kvality pokožky, vyživuje vlasové cibulky, má za následek větší hustotu vlasů a stimuluje růst nových vlasových folikulů.

Chcete vědět o ošetření více? Klikněte prosím ZDE

Kontaktujte nás

vyberte soubory