Novinka! Fototerapie BBL HERO jako komplexní řešení v boji proti stárnutí

Novinka! Fototerapie BBL HERO jako komplexní řešení v boji proti stárnutí

Fotorejuvenace BBL FOREVER YOUNG ® je naprosto inovativní americká technologie, revoluční ošetření světelnou energii, která vstupuje hluboko do pokožky a posiluje přirozenou schopnost těla bojovat proti projevům stárnutí.

Jedná se o multifunkční postup, a během jediné procedury se stává řešením v léčbě nejrůznějších kožních problémů jako je pigmentace, rozšířené žilky, akné, růžovka, a navíc podporuje produkci nového kolagenu, který pleti dodává viditelný a dlouhotrvající liftingový efekt

Technologie BBL kombinuje hned několik léčebných protokolů: BBL Hero, BBL Forever Body, BBL SkinTyte nebo BBL Forever Clear, jejichž dlouhodobé účinky dokonce potvrdila odborná studie vědců ze Stanfordovy univerzity v Kalifornii.

Studie provedené na Standfordské univerzitě prokázaly, že různé protokoly ošetření umožňují komplexní omlazení na molekulární úrovni a změnu speciálních genů spojených s procesem stárnutí.

4 hlavní výhody ošetření BBL

 • Úspěšný boj proti stárnutí
  BBL má schopnost zaměřit se na stárnoucí kožní buňky s cílem stimulovat přirozenou produkci kolagenu. V důsledku toho pak pleť vypadá a může se zdát mladší a zářivější
 • Léčba běžných kožních problémů
  BBL je komplexním řešením na širokou škálu kožních problémů. Dlouhodobě obnovuje a chrání pleť před negativními účinky slunečního záření, žilkami v obličeji, růžovkou a mnoho dalšího. Všechny tyto běžné starosti s pletí s pomocí BBL zmizí!
 • Lze ošetřit jakoukoliv oblast těla
  Díky individuálně nastavitelné vlnové délce je možné se zaměřit na libovolnou oblast, a dokonce hned na několik kožních problémů během jediné návštěvy.
 • Naprosto neinvazivní
  Fototerapie BBL je naprosto neinvazivní zákrok a vy si tak hned po ošetření můžete užívat skvělé výsledky. Každé sezení trvá přibližně 15 až 30 minut, po kterém se můžete hned vrátit ke své každodenní rutině.

Objednejte si ošetření ZDE nebo na tel.: 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory