D-LAB dorazil na kliniku Mediestetik!

D-LAB dorazil na kliniku Mediestetik!

Snažíte se stále hledat nové cesty, jak podpořit svou krásu a zdraví nejen zvenčí, ale i zevnitř? Pak se k vám už jistě musela donést skvělá pověst francouzské nutrikosmetiky D-LAB. Doplňky ze špičkové laboratoře, která se během posledních 10 let stala lídrem v lázeňství a high-tech hubnutí, jsou opravdovou senzací po celém světě a jejich účinnost potvrzují i naši klienti. D-LAB je tak odteď k dostání i na našich recepcích.

Francouzští vědci spojili své znalosti komplexní péče o tělo založené na mikrovýživě, naturopatii a bylinném lékařství a vytvořili nutrikosmetické programy, které splňují ty nepřísnější kritéria a normy biokvality. D-LAB tak oceňují nejen pacienti, ale i lékaři, kteří často vidí výrazné výsledky, a tak se do programů neváhají pustit  i sami. 

d-lab

Na klinice Mediestetik si můžete pořídit následující 4 programy v ceně od 2 000 Kč:

D-LAB MASSE-CAPILLAIRE

Složky: Balance Aktivator (56 kapsli) + Keratin Komplex (28 kapsli) + Program Detox (56 kapsli)

Spojení tří druhů preparátů podporuje regulaci hormonální aktivity zodpovědné za padání vlasů a podporuje jejich růst.

 

D-LAB BRÛLE-GRAISSES​​​

Složky: Aktivátor metabolismu(56 kapsli)+ Energy Komplex (56 kapsli)+Detoxikační program (56 kapsli)

Přispívá ke snižování tělesné hmotnosti, zlepšuje trávení a fungování metabolismu. Zvyšuje kalorický výdej, stimuluje trávicí systém a čištění filtračních orgánů tak, aby se zlepšily jejich detoxikační funkce.

 

D-LAB ACTION-CAPITONS

Složky: Aktivátor metabolismu(56 kapsli)+Komplex Aktivace Cirkulace(56 kapsli)+ Odvodnění a detoxikace(56 kapsli)

Tři aktivní složky společně bojují proti celulitidě. Odstraňují přebytečnou vodu, stimulují krevní oběh a aktivují spalování tuků. Pokožka je pak pevnější a hladší.

 

D-LAB VENTRE – FLAT-BELLY

Složky: Komplex Balance Activator (56 kapsli) + Komplex Active Energy (56 kapsli) + Detoxikační program (56 kapsli)

Program podporuje nervový systém a přispívá ke spalování cukru a tuků. Byl navržen tak, aby vyvážil funkci trávicího systému a trvale snižoval celkové ukládání tuku. Pomáhá také regulovat hladinu hormonů a snižovat stres tak, aby docházelo ke zdravému hubnutí

Myslíte si na některý z těchto skvěle účinných pomocníků? Naši dermatologové vám rádi poradí vhodné kombinace ve spojení s našimi procedurami.

Tak objednávejte nyní na tel. 242 242 242 nebo na e-mailu info@mediest.cz

 

Kontaktujte nás

vyberte soubory