Dotazy

Dotazy

Pro koho je ošetření Belkyra vhodné?

Ošetření preparátem Belkyra je vhodné pro dospělé osoby se středním až silným povisem podbradku a druhé brady.

Jaká jsou rizika ošetření Regenera Activa?

Rizika u tohoto ošetření jsou minimální, stejně jako u ošeření RegenPlzama se jedná o tělu vlastní materiál. Není tak riziko nežádoucí rekace na tělu cizorodou látku. 

V čem spočívá princip ošetření Regenera?

Regenera Activa je patentovaný postup a technologie, který využívá k omlazení autologní kmenové buňky. 

Dobrý den, zajímalo by mě, proč zubní kazy vznikají? Děkuji za odpověď.

Zubní kaz vzniká působením mikroorganismů na zubní sklovinu, kterou naleptávají a prostupují skrze ni. Je nutné kaz odstranit co nejdříve, protože je-li ponechán na zubu dál, postupuje hlouběji a může způsobit daleko vážnější stavy.

Jak přesně probíhá vrtání kazu?

Léčba zubního kazu se provádí vyvrtáním kazu, vyčištěním zubu a vyplněním vzniklého prostoru fotokompozitní či keramickou výplní.

 

Dobrý den, jak u vás léčíte kazy?

Na naší klinice nabízíme jak neinvazivní metodu léčby zubního kazu ICON, tak klasickou léčbu vyvrtáním a vyčištěním kazu.

Je možné u Vás zhotovit 3D snímek?

Dobrý den, ano možné to je. Na naší klinice Praha 2disponujeme zařízením, které zhotovuje jak OPG snímky tak 3D snímky. Díky OPG snímku má zubař kompletní přehled o Vaší dutině a může Vám tedy doporučit nejvhodnější možnou léčbu, díky 3D snímku si může udělat lékař lepší představu o stavu kostí, což je vhodné zejména při zavádění implantátů či chirurgické léčbě. 

Je možné u Vás zhotovit OPG snímek?

Dobrý den, ano možné to je. Na naší klinice disponujeme zařízením, které je zaměřené na OPG snímky. Díky OPG snímku má zubař kompletní přehled o Vaší dutině a může Vám tedy doporučit nejvhodnější možnou léčbu. 

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je pravda, že s operačním mikroskopem se dají lépe léčit kanálky.

Ano, díky operačnímu mikroskopu je léčba kanálků mnohonásobně úspěšnější. Mikroskop je schopen kanálek zvětšit až 30x, tudíž je ve většině případů kořen i se zubem vyléčen.

Dobrý den. K čemu se operační mikroskop používá?

Ve většině případů se operační mikroskop využívá k léčbě kořenových kanálků.

1 ... 5 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Kontaktujte nás

vyberte soubory