Dotazy

Dotazy

Jak dlouho permanentní make-up vydrží?

Výdrž ošetření je individuální, záleží zejména na metabolismu pacienta, schopnosti jeho regenerace, věku apod. Zpravidla je výdrž minimálně 2 roky.

Je aplikace permanentního make-upu bolestivá?

Permanentní make-up je miniinvazivní zákrok, u kterého mohou být pociťovány nepříjemné pocity. Pro maximální komfort pacienta se proto aplikuje povrchová anestetická mast.

Jak je efektivně možné bojovat proti celulitidě? 

Doporučujeme vždy kombinaci více postupů, například využití léčebných zábalů v kombinaci s ošetřením skinlift.

Kamarádka mi říkala, že na Vaší klinice řešíte i omlazení rukou. Mám již hodně vystouplé žíly a opravdu se mi to nelíbí.

Máte naprosto správné informace. Vaši situaci nejčastější řeším pomocí dermálních výplní, které dokážou navrátit ztracený objem pokožce a tím zakrýt viditelné žíly. 

Dobrý den, mám hluboké nosoretní rýhy, měla bych zájem o jejich řešení.

Aplikace dermálních výplní, neboli fillerů, patří mezi nejefektivnější ambulantní řešení hlubokých vrásek. Nejčastěji se pomocí nich řeší vrásky kolem očí nebo úst, či Vámi zmíněné výrazné nosoretní rýhy.

Dobry den, chtěla bych zamaskovat tmavé kruhy pod očima. Lze to touto metodou?

Ano, odstraňování tmavých kruhů kolem očí na naší klinice provádíme dermálními výplněmi, které jsou schopny tyto projevy dokonale eliminovat. Výsledkem je svěží pohled plný energie a vitality.

Dobrý den, mám zájem o vyplnění rýh nad horním rtem. Nemám žádné zkušenosti, je mi 53 let. Manžel nesnáší nafouklé rty,takže mě zajímá, zda citlivě reagujete i na tento požadavek.

Pro výplně rtů na naší klinice používáme speciální filler Volbella, který byl speciálně vytvořen pro ošetření rtů. Je velmi jemný a měkký, což způsobuje velice přirozený efekt.

Komu pomůže aplikovat kyselinu hyaluronovou a pro koho není tento zákrok vhodný?

Aplikace kyseliny hyaluronová do kloubu pomůže v indikovaných případech tehdy, kdy je narušena normální funkce chrupavek a synoviální tekutiny v kloubu. Tak se děje například při artróze či po úrazech. Zákrok není vhodný pro osoby přecitlivělé na některou ze složek preparátu, zejména při přecitlivělosti na kyselinu hyaluronovou či pomocné látky. O indikaci a kontraindikaci léčby by měl vždy rozhodnou ošetřující lékař.

Jak často se aplikace kyseliny hyaluronové má opakovat?

Na daný postup existují jasné daná aplikační schémata, která se liší dle jednotlivých výrobků, některé se podávají např. 1x za rok, některé opakovaně 2 a znovu 6 měsíc po prvním podání nebo 3x během 56 měsíců.

Jaké účinky kyselina hyaluronová v ortopedii má? Pouze chrání chrupavku nebo ji i vyživuje?

Kyselina hyaluronová jednak chrupavku chrání, taktéž vyživuje a zároveň působí jako náhrada synoviální tekutiny v kloubu a tlumí bolesti. 

1 ... 5 ... 10 ... 14 15 16 17 18

Kontaktujte nás

vyberte soubory