Dotazy

Dotazy

Dobry den. Které obdobi se muzou tyto procedury provádět? I tet kdyz je uz slunicko anebo lepsi na podzim?

Mezoterapii můžete podstoupit jak v letních měsících, tak během podzimu. Pár dnů po ošetření je pouze potřeba pokožku nevystavovat přímému slunečnímu záření.

 

Zajímám se o mezoterapii, jen nevím, zda-li je to injekční stříkačkou či se jedná jen o vetření do pokožky.

Na naší klinice nabízíme ošetření jak injekční cestou, tak přístrojovou. Během injekčního ošetření je vitamínový koktejl s výživnými látkami aplikován do pokožky mikrojehličkami, které po sobě nezanechávají žádné stopy. V případě přístrojového ošetření se výživné látky aplikují do pokožky pomocí účinku ionoforézy.

Používají s k rinoplastice nějaké speciální materiály?

Dobrý den, ve většině případů chirurg pracuje s přímo s tělu vlastním materiálem. Nejlépe vyhovující jsou ty, které se strukturou a barvou podobají vlastním tkáním nosu. K náhradě chrupavčité části se používá chrupavka z nosní přepážky, nebo ucha a výjímečně lze použít chrupavku z žeberního spojení.

Je možné pomocí rinoplastiky upravit i velikost a tvar nosních dírek?

Stručně a jasně: ANO. Veškeré korekce přidružené k hlavnímu zákroku (převážně zvětšení, zmenšení, nebo úprava tvaru nosu) je ovšem nutné probrat přímo s lékařem během osobní konzultace. Objednejte se k dr. Mertanovi a poraďte se.

Dobrý den, chystám se na plastiku nosu a ráda bych věděla, zda je tento zákrok prováděn celoročně.

Dobrý den, na rinoplastiku na naší klinice objednáváme v průběhu celé roku. Provedení a následné rekonvalescence není nijak podmíněna ročním obdobním, nicméně se např. velmi vysoké letní teploty bezesporu dýchání během prvních dní po operaci neusnadňují. To se ale obecně dá říci o všech chirurgických zákrocích.

Dobrý den. Mám zájem o domácí bělení zubů. Je možné se dozvědět více?

Na naší klinice Vám můžeme poskytnout nosiče na domácí bělení zubů. Jedná se jednu z velice efektivních a pohodlných metod.

Hezký den. Ráda bych věděla o kolik odstínů je možné zuby vybělit? Děkuji předem za odpověď.

Během jediného sezení tak lze chrup vybělit až o 4 odstíny.

Dobrý den. Chtěl bych vědět, jak ošetření probíhá.

Bělení probíhá ve čtyřech etapách, při nichž lékař nanese pacientovi na zuby bělicí gel a nechá na něj 15 minut působit bělicí UV lampu. To pacientovi umožňuje kontrolovat výsledek ošetření průběžně. Všechny etapy se odehrávají při jedné návštěvě pacienta na klinice.

Dobrý den. Slyšela jsem, že bělení zubů může ohrozit sklovinu, že jsou pak zuby citlivější, jak to je doopravdy?

Na naší klinice poskytujeme jedno z nejšetrnějších ošetření na trhu. Při proceduře je totiž využitá až o třetinu nižší koncentrace peroxidu vodíku, než při konkurenčních metodách. Hladina perodixu vodíku však nijak neovlivní výsledek ošetření, pouze zajišťuje jeho maximální šetrnost.

Dobrý den. Jakou metodou u Vás provádíte bělení zubů? Děkuji.

Na naší klinice provádíme bělení zubů metodou ZOOM III, tedy bělicí lampou Zoom Advance Power. Tato metoda je naprosto bezpečná, oproti konkurenčním systémům totiž využívá gel s až o třetinu nižší koncentrací peroxidu vodíku.

1 ... 5 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 18

Kontaktujte nás

vyberte soubory