Dotazy

Dotazy

Kolik tuku je možné odebrat a následně přenést během jednoho zákroku?

Dobrý den, rozsah Fat Transferu je individuální a závisí na počtu ošetřovaných lokalit, tak hlavně na množství možného tuku k odebrání. Vždy je ale třeba myslet na to, že během odebrání a zpracování se objem zredukuje o 40-50 %.

Dobrý den, už řadu let mám na jedné noze v oblasti stehenní kosti výraznou prohlubeň po závažném úrazu a následné operaci. Nyní jsem se dozvěděla o Fat Transferu. Chci se proto zeptat, jestli by mi mohl tento zákrok pomoci.

Ano, tato operace zatím není tolik známá, a tak se málo ví, že krom typického aplikace v případě zvětšení prsou může být odsátý a zpracovaný tuk využit i na jiných částech těla. Provádí se aplikace na obličeji, u víček, nebo i na hřbetech rukou. Stejně tak je možné k Fat Transferu přistoupit v případě řešení nejrůznějších deformit, ať už vrozených, nebo získaných. V každém případě je nicméně nejprve nutná osobní konzultace a posouzení stavu plastickým chirurgem. Doporučujeme vám tedy objednání.

Chtěla bych hloubkově hydratovat pleť. Je jedna z těchto procedur vhodná?

Jedna z nejefektivnějších metod hloubkové hydratace je bezesporu biorevizalizace. Při biorevitalizaci jsou do pokožky aplikovány výživné látky na bázi kyseliny hyaluronové, které pleť hloubkově hydratují a aktivují růst kolagenových vláken v ní. Pružnost a pevnost pokožky se tak po ošetření viditelně zvyšuje. Kyselina hyaluronová je navíc také účinným antioxidantem a její dostatek příznivě ovlivňuje kožní metabolismus. Výsledkem je zdravá, vypnutá a svěží pleť.

Dobry den. Které obdobi se muzou tyto procedury provádět? I tet kdyz je uz slunicko anebo lepsi na podzim?

Mezoterapii můžete podstoupit jak v letních měsících, tak během podzimu. Pár dnů po ošetření je pouze potřeba pokožku nevystavovat přímému slunečnímu záření.

Zajímám se o mezoterapii, jen nevím, zda-li je to injekční stříkačkou či se jedná jen o vetření do pokožky.

Na naší klinice nabízíme ošetření jak injekční cestou, tak přístrojovou. Během injekčního ošetření je vitamínový koktejl s výživnými látkami aplikován do pokožky mikrojehličkami, které po sobě nezanechávají žádné stopy. V případě přístrojového ošetření se výživné látky aplikují do pokožky pomocí účinku ionoforézy.

Zajímalo by mě jaký je rozdíl mezi mezonitěmi a zlatými nitěmi?

Dobrý den, mezonitě slouží primárně jako podpora pleti a prevence povadání pleti. Efekt této procedury vydrží přibližně 2 roky. 

Je možné u Vás zhotovit 3D snímek?

Dobrý den, ano možné to je. Na naší klinice Praha 2disponujeme zařízením, které zhotovuje jak OPG snímky tak 3D snímky. Díky OPG snímku má zubař kompletní přehled o Vaší dutině a může Vám tedy doporučit nejvhodnější možnou léčbu, díky 3D snímku si může udělat lékař lepší představu o stavu kostí, což je vhodné zejména při zavádění implantátů či chirurgické léčbě. 

Je možné u Vás zhotovit OPG snímek?

Dobrý den, ano možné to je. Na naší klinice disponujeme zařízením, které je zaměřené na OPG snímky. Díky OPG snímku má zubař kompletní přehled o Vaší dutině a může Vám tedy doporučit nejvhodnější možnou léčbu. 

Dobrý den, je toto ošetření vhodné i pro děti?

Zejména pro dětské pacienty je tato metoda léčby kazu velice vhodná, jelikož se jedná o metodu neinvazivní a bezbolestnou.

Dokáže tato metoda vyléčit kaz dostatečně?

Samozřejmě, povrch zubu vypadá po ošetření jako zcela zdravá sklovina, zubní kaz je vyléčen a jeho další progres je úplně zastaven, čímž je zároveň prodloužena životnost zubu.

1 ... 5 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 18

Kontaktujte nás

vyberte soubory