Dotazy

Dotazy

Pro jaký typ pleti je toto ošetření vhodné?

Přístrojové čištění pleti Gharieni je vhodné pro všechny typy pleti. Jednotlivé kroky ošetření se přizpůsobují danému typu pleti, tak aby se dosáhlo požadovaného výsledku. 

Co vše dělá gharieni?

Gharieni je přístroj k hloubkovému čištění pleti. Je důkladnější a zároveň šetrnější než klasické kosmetologické ošetření. Obsahuje v sobě ultrazvukový peeling, přístrojovou mikromasáž a nasycení pleti vitamíny a dalšími prospěšnými látkami.

V čem je Brow lift PRO-U americkou technikou jiný?

Jedná se o zvláštní postup, kdy je nit v pokožce zaváděna do tvaru U, což s sebou nese výhodu minimální traumatizace pokožky a zároveň nejvyššího dosažitelného efektu.

Je Brow lift PRO-U bezbolestný?

Zákrok Brow lift se provádí v lokální anestizii, pacient tak nic necítí.

změněný text

Používají s k rinoplastice nějaké speciální materiály?

Dobrý den, ve většině případů chirurg pracuje s přímo s tělu vlastním materiálem. Nejlépe vyhovující jsou ty, které se strukturou a barvou podobají vlastním tkáním nosu. K náhradě chrupavčité části se používá chrupavka z nosní přepážky, nebo ucha a výjímečně lze použít chrupavku z žeberního spojení.

Je možné pomocí rinoplastiky upravit i velikost a tvar nosních dírek?

Stručně a jasně: ANO. Veškeré korekce přidružené k hlavnímu zákroku (převážně zvětšení, zmenšení, nebo úprava tvaru nosu) je ovšem nutné probrat přímo s lékařem během osobní konzultace. Objednejte se k dr. Mertanovi a poraďte se.

Dobrý den, chystám se na plastiku nosu a ráda bych věděla, zda je tento zákrok prováděn celoročně.

Dobrý den, na rinoplastiku na naší klinice objednáváme v průběhu celé roku. Provedení a následné rekonvalescence není nijak podmíněna ročním obdobním, nicméně se např. velmi vysoké letní teploty bezesporu dýchání během prvních dní po operaci neusnadňují. To se ale obecně dá říci o všech chirurgických zákrocích.

Jaké oblasti si mohu nechat permanetnním make-upem ošetřit?

Na klinice Mediestetik provádíme ošetření obočí, horních i dolních očních linek.

Jak dlouho permanentní make-up vydrží?

Výdrž ošetření je individuální, záleží zejména na metabolismu pacienta, schopnosti jeho regenerace, věku apod. Zpravidla je výdrž minimálně 2 roky.

1 ... 5 ... 10 ... 14 15 16 17 18

Kontaktujte nás

vyberte soubory