Dotazy

Dotazy

Pěkný den, chtěla bych se zeptat, jak laser na odstraňování strií funguje?

Neablativní laser Palomar® stimuluje buňky, které jsou odpovědné za produkci kolagenu, výborných výsledků tedy dosahuje při rejuvenaci pokožky, zejména při odstraňování jizev, či strií.

Dobrý den, trápí mě již několik let strie na hýždích. Dají se nějak odstranit?

Pro odstraňování nejrůznějších estetických problémů reliéfního povrchu pokožky používáme na naší klinice frakční neablativní laser Palomar®, pomocí nějž je možno řešit vše od vrásek až po jizvy a strie.

V čem je Brow lift PRO-U americkou technikou jiný?

Jedná se o zvláštní postup, kdy je nit v pokožce zaváděna do tvaru U, což s sebou nese výhodu minimální traumatizace pokožky a zároveň nejvyššího dosažitelného efektu.

Je Brow lift PRO-U bezbolestný?

Zákrok Brow lift se provádí v lokální anestizii, pacient tak nic necítí.

změněný text

Používají s k rinoplastice nějaké speciální materiály?

Dobrý den, ve většině případů chirurg pracuje s přímo s tělu vlastním materiálem. Nejlépe vyhovující jsou ty, které se strukturou a barvou podobají vlastním tkáním nosu. K náhradě chrupavčité části se používá chrupavka z nosní přepážky, nebo ucha a výjímečně lze použít chrupavku z žeberního spojení.

Je možné pomocí rinoplastiky upravit i velikost a tvar nosních dírek?

Stručně a jasně: ANO. Veškeré korekce přidružené k hlavnímu zákroku (převážně zvětšení, zmenšení, nebo úprava tvaru nosu) je ovšem nutné probrat přímo s lékařem během osobní konzultace. Objednejte se k dr. Mertanovi a poraďte se.

Dobrý den, chystám se na plastiku nosu a ráda bych věděla, zda je tento zákrok prováděn celoročně.

Dobrý den, na rinoplastiku na naší klinice objednáváme v průběhu celé roku. Provedení a následné rekonvalescence není nijak podmíněna ročním obdobním, nicméně se např. velmi vysoké letní teploty bezesporu dýchání během prvních dní po operaci neusnadňují. To se ale obecně dá říci o všech chirurgických zákrocích.

Jaké oblasti si mohu nechat permanetnním make-upem ošetřit?

Na klinice Mediestetik provádíme ošetření obočí, horních i dolních očních linek.

Jak dlouho permanentní make-up vydrží?

Výdrž ošetření je individuální, záleží zejména na metabolismu pacienta, schopnosti jeho regenerace, věku apod. Zpravidla je výdrž minimálně 2 roky.

1 ... 5 ... 10 ... 14 15 16 17 18

Kontaktujte nás

vyberte soubory