NEJVĚTŠÍ HITY TOHOTO LÉTA? POJĎTE SE JIM KOUKNOUT NA ZOUBEK!

NEJVĚTŠÍ HITY TOHOTO LÉTA? POJĎTE SE JIM KOUKNOUT NA ZOUBEK!

Léto je už v plném proudu. Víte ale, jaké jsou největší trendy tohoto léta v estetické medicíně? Pojďte se s námi podívat na ty nejpopulárnější. Tyto trendy můžete nalézt na klinikách estetické medicíny Mediestetik. Ta totiž sleduje světové trendy a přináší je i k nám na český trh. Zde jsou ty nejhlavnější.

ÚŽASNÉ ŘEŠENÍ VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

Pokrývka hlavy je v létě nepostradatelnou součástí oděvu. Lidé ji však nepoužívají pouze z ochranných důvodů, je to často i maskovací nástroj, který skrývá pleš nebo řídké vlasy. Zkuste novinku na trhu pro léčbu vypadávání vlasů a klobouk ať zůstane jen módním doplňkem!

Tato revoluční metoda v léčbě ztráty vlasů funguje na základě kapilární regenerační terapie. Regenera Activa je inovativní systém pro získávání, zpracovávání a aplikaci kmenových buněk za účelem stimulace růstu vlasů při androgenní alopecii. Možná, že vám zní název cize, ale tento stav je běžně znám jako vypadávání vlasů. Vyskytuje se až u 70 % mužů a 40 % žen.

UŽÍVEJTE SI LÉTO S KRÁSNOU TVÁŘÍ A ZÁŘÍCÍMA OČIMA

Dejte sbohem váčkům pod očima, tmavým kruhům nebo vráskám. Za to vše může například únava, ale také genetika. Nezapomeňte, že si vaše pleť zaslouží omlazení a oživení! Smeťte výše uvedené problémy ze stolu pouze jediným úžasným krokem a to Redermalizací!

Redermalizace je ošetření, které dokonce získalo Cenu za inovativní technologii v mezinárodní soutěži The Aesthetics Awards v Londýně. Léčba stimuluje produkci kolagenu a elastinu, čímž pomáhá pokožce vypadat vypnutější a mladší. Dále rozjasňuje pokožku a eliminuje pigmentaci.

SMĚJTE SE BEZ STUDU – JEDNODUŠŠE A NEVIDITELNĚ!

Posledním hitem tohoto léta jsou neviditelná rovnátka Invisalign! Díky nim můžete získat nádherný úsměv a navíc bez toho, aby si někdo všiml, že nosíte rovnátka. Vyrovnávání zubů je tak jednodušší než kdykoliv předtím! Ortodontické oddělení kliniky Mediestetik v Praze je připraveno vám pomoci získat krásný úsměv tím nejjednodušším způsobem!

Invisalign je série fóliových neviditelných rovnátek, která jsou snímatelná. Jsou vyrobena na míru každému pacientovi. Pro dokonalý výsledek je nutné, aby je pacient nosil alespoň 22 hodin denně. Vyjmout z úst je můžete například před jídlem nebo čištěním zubů. Invisalign je revoluční nová léčba, díky které je možné vyřešit dokonce i ty nejsložitější ortodontické případy!

Mohlo by vás zajímat: 

https://www.mediest.cz/blog/167/zastavte-ztratu-vlasu-dokud-je-jeste-cas

https://www.mediest.cz/blog/79/mate-krive-zuby-zkuste-ortodontickou-lecbu

https://www.mediest.cz/blog/47/touzite-omladit-plet-a-znate-uz-redermalizaci

#redermalizace # omlazeni # ortodoncie # vlasy

Kontaktujte nás

vyberte soubory