A CO LETNÍ RESTART? ŘEKNEME VÁM, JAK NA TO!

A CO LETNÍ RESTART? ŘEKNEME VÁM, JAK NA TO!

„Vítej sladké slunce, ahoj, zelená trávo!“ Vysušená pokožka, křehké vlasy a nedostatek vitamínů – vítejte také! Všichni se těšíme na léto, i když tato doba roku není vždy „laskavá“ k našemu vzhledu. Co dělat a jak přežít sezónní restrukturalizaci těla? Přečtěte si více!

POZOR NA VELKÉ SUCHO

Několik měsíců ve vytápěných místnostech, prudké výkyvy teplot když vyjdete na ulici, studený vítr. Dokonce i mastná pleť se může začít odlupovat a po sprchování máte pocit, že je vaše pokožka nesmírně vysušená. V těchto situacích může pomoci například Biorevitalizace. Díky kyselině hyaluronové je pokožka hydratovaná tak, jak by žádný krém nedokázal! Pokud je řeč o krémech, v letních měsících by každá žena měla sáhnout po těch méně hustých s jemnou strukturou.

OŽIVTE SVŮJ UNAVENÝ VZHLED

Jak stárneme, kolagen a elastin se povolují rychleji, než je naše tělo schopno regenerovat. To způsobuje, že kůže ztrácí na elasticitě. Jedna z prvních oblastí, kde můžeme tyto změny pozorovat, je oční okolí. Děje se tak z důvodu, že pokožka kolem očí je tenká a jemná. Pomoci nám mohou krémy proti vráskám, ale i na ty už je mnohdy pozdě. Při hledání efektivního řešení neztrácejte čas a vyzkoušejte estetickou medicínu. Například na klinice Mediestetik v Praze můžete vyzkoušet nepřeberné množství dermatologických zákroků. Ty jsou vám doporučeny přímo na míru!

ZAČNĚTE VŽDY OD KOŘÍNKŮ

V létě dostávají naše vlasy pořádně zabrat! Neustálé vysoušení vlasů, pobyt na slunci. Výsledek je ztráta lesku a nedostatek objemu. Pomoci mohou různé zábaly a přípravky na vlasy. Pokud však chcete své vlasy pořádně vyživit, musíte začít od konečků! Například mezoterapie vyživuje vlasovou pokožku hloubkově a pomáhá zbavit se lupů, zjemní a hlavně vyživí vlasy!

ČAS NA DETOX

Léto je ideálním obdobím, kdy se zbavit všeho, co se v našem těle nashromáždilo v průběhu celého roku! Jako nejlepší řešení se jeví detoxikace organismu nebo odlehčení jídelníčku. Zkuste do něj zařadit více ovoce a zeleniny, snížit množství soli a různých dochucovadel. Co se týče detoxu, existuje mnoho druhů. Jedním z nich je například popíjení pouze ovocných a zeleninových šťáv, které pročistí naše zažívání. Dobrým pomocníkem je také lymfatická masáž, která zvýší vaši vitalitu a náladu, zbaví vás celulitidy a snižuje zadržování vody v těle.

Mohlo by vás zajímat:

https://www.mediest.cz/blog/151/stop-vypadavajicim-vlasum

https://www.mediest.cz/blog/85/zbavte-se-celulitidy

https://www.mediest.cz/blog/41/mezoterapie-vlasove-pokozky-co-to-vlastne-je

Kontaktujte nás

vyberte soubory