Ortopedická péče na klinice Mediestetik

Ortopedická péče na klinice Mediestetik

Klinika Mediestetik využívá vysoce funkční preparáty v oblasti kloubní a tkáňové regenerace. Léčí za pomoci aktivní plazmy bohaté na trombocyty, za pomoci preparátů na bázi kyseliny hyaluronové a kombinace obou preparátů.

Preparáty pocházejí od švýcarské renomované společnosti RegenLab a klinika Mediestetik je v rámci ortopedické ambulance nabízí jako jedno z mála zařízení na území České republiky.

Léčba na klinice Mediestetik

Neoperační ortopedická péče se zabývá diagnostikou a léčbou artrozy i jiných degenerativních onemocnění, stavů po úrazech, chronických kloubních bolestech pod. V rámci ortopedické péče se v ortopedii aplikují i obstřiky či punkce. Hlavními nástroji péče je léčba obohacenou plazmou, kyselinou hyaluronovou a manuální fyzioterapeutická korekce.

Ortopedická ambulantní péče se obvykle dělí podle akutních i chronických onemocnění a úrazů pohybového aparátu včetně páteře, sportovní traumatologii a sportovní medicínu. 

REGENPLAZMA® (ACP), Kyselina hyaluronová do kloubů a RegenMatrix®

Vaše vlastní krevní plazma, krerou vám na klinice Mediestetik aplikují, je bohatá na krevní destičky, říká se jí plasma PRP, platelet rich plasma, či ACP. Dokáže unavené buňky obnovit a opravit. Nutné je její odstředění z krve a následná aplikace v místě potřeby.

Švýcarská technologie Regenplazma® (ACP), je nejčistější formou aplikace vlastní krevní plazmy. V tomto životodárném kokrejlu se nachází až 80 % růstových faktorů a je zcela bez chemických aktivátorů. Při terapii RegenPlasmou® pociťuje úlevu až 70 % pacientů. Kyselina hyaluronová se přirozeně nachází v mezibuněčné hmotě našeho těla i v kloubních vazivech.

Dodatečná aplikace do problémových míst způsobí hydrataci tkání, jejich regeneraci, což vede k zmírnění bolesti. Použití plazmy PRP a kyseliny hyaluronové má u degenerativních kloubních onemocnění synergický efekt, tuto kombinaci najdete právě v ošetření RegenMatrix®

Kontaktujte nás

vyberte soubory