Krásné a zpevněné tělo. Co pro to musíte udělat?

Krásné a zpevněné tělo. Co pro to musíte udělat?

Trápí vás celulitida a nezpevněné partie? Hledáte řešení, jak vylepšit svou postavu a přidat si na kráse? Možností existuje celá řada.

Už nedělejte kompromisy se svým sebevědomím

Svědomí vám našeptává, že hýždě a stehna by potřebovala trochu zpevnit a ani jiné partie na tom nejsou o moc lépe Neustálý boj s vnitřním hláskem, který nám připomíná vlastní nedokonalosti, dokáže být pěkně únavný a nepříjemný. Co takhle zkusit ho umlčet pomocí vybrané estetické metody? Po kladném výsledku už vám nic nebude našeptávat, že tady to chce ubrat pár centimetrů a tam je zase potřeba nějak se zbavit té příšerné pomerančové kůže. Místo dělaní kompromisů se svým sebevědomím, objevte způsob, jak se doopravdy a upřímně přesvědčit o tom, že teď jste se sebou spokojená.

Efektivní boj s celulitidou

Celulitida je velký problém, který trápí velkou spoustu žen, ale i mužů. Jde o reliéf pokožky připomínající pomerančovou kůru. Drobné nerovnosti jsou vytvářeny uloženým podkožním tukem a málo zpevněnou strukturou pokožky. Neinvazivní ošetření přístrojem BodyShape® pomáhá pro zmírnění problémů s celulitidou díky stimulaci kolagenu ve spodních vrstvách pokožky a podpoře krevního oběhu. Dalším efektem je likvidace tukových buněk. V rámci kombinace těchto tří hlavních účinků tak dochází k výrazné eliminaci celulitidy. Pro ještě znatelnější efekt se doporučuje ošetření opakovat. 

Přístrojová masáž pro zpevnění pokožky

Další neinvazivní metodou pro ošetření pokožky v problematických partiích je vakuová endomasáž v kombinaci s aktivním pulsním magnetickým polem. Unikátní přístroj Mantis MR poskytuje hloubkovou masáž pokožky pro její prokrvení a otevření lymfatických kanálů. Pulsní magnetické pole slouží ke stimulaci buněčných membrán a pro pomoc absorpce živin buňkami. Speciální dvojí mechanismus tak zajišťuje viditelné zpevnění pokožky, což pomáhá nejenom při boji s celulitidou, ale také pro zpomalení viditelného procesu stárnutí a podporu hubnutí.

Kontaktujte nás

vyberte soubory