Estetické změny v těhotenství – malé ceny za velké radosti

Estetické změny v těhotenství – malé ceny za velké radosti

Znáte tu mantru… těhotenství, to je přece zdaleka nejkrásnější období ženy! Možná se teď mnoho z vás pro sebe pousměje, tahle věta se totiž často během těhotenství a v prvních měsících po porodu zdá spíš jako krutá ironie. Všem je nám jasné, že pár „šrámů“ z téhle bitvy stojí za tu největší výhru. Na druhou stranu, na vzhled není třeba rezignovat, vše je totiž hlavně o vlastním pocitu! Které oblasti tedy nejvíce utrpí pod návalem hormonů a jak jim pomoci?

1. Vlasy

Chaos, pláč, na zemi oblečení, plínky … a všude vlasy. Od miminka nebudou, manželovy taky ne, chybět tedy budou zřejmě na vaší hlavě. Nevyčítejte to vlastní péči, na vině jsou právě ony HORMONY. Zvýšená hladila estrogenu během těhotenství prodlužuje stadium růstu vlasů, po porodu pak estrogen opadne a s ním usnou i vlasové folikuly. Z chomáčů vlasů ale není třeba mít paniku, do šesti až dvanácti měsíců jsou vaše vlasy zpět ve formě. Že nechcete čekat? Dopřejte vaší mateřské hřívě mezoterapii na klinice Mediestetik, aneb koktejl kyseliny hyaluronové obohacené o vitamíny a minerály ušité jen vám přesně na míru.

2. Břicho a stehna

Taky nevěřícně koukáte na hvězdné maminky, které opouští nemocnici dva dny po porodu v předporodních šatech a s mírami 90-60-90? Pokud se u vás vše nevrátilo tam, kam mělo, jako mávnutím kouzelného proutku, patříte k většině. Roztahování dělohy s růstem miminka je dlouhý proces, její stažení pak není jen tak na povel – běžně děloze trvá šest až osm týdnů vrátit se do normálu. Pokud vám i poté na břiše zůstává nějaký ten tuk navíc, není nic snadnějšího, než se spolehnout na kryolipolýzu, tedy neinvazivní chlazení tukové tkáně, které vyvolá lipolýzu neboli štěpení tuků bez zásahů do jiných tkání. Úspěšnost - 97%! Takovou jistotu na mateřské jen tak nenajdete!

3. Kůže

Největší plocha těla, největší prostor pro nešvary! Akné, rozšířené žilky, strie… seznam dopadů těhotenství na kůži je na pokračování. Velká část těchto problémů postupně zmizí nebo se alespoň zmírní, často ale zůstane vytahaná kůže a strie. Na obojí má Mediestetik silné zbraně! K vypnutí povislé kůže doporučujeme neinvazivní ultrazvuk Ultraformer III, který hloubkové stimuluje produkci kolagenu, na strie pak laser od Palomaru, účinné řešení nedostatků reliéfu pleti, které nenarušuje povrch a zároveň stimuluje elastinová vlákna pro zpevnění.

4. Nohy

Stará známá těhotenská klasika jsou takzvané „nohy jako konve“ a křečové žíly. Opět platí, s porodem a snížením hmotnosti se vše zlepší, ne-li spraví. Pokud vám ale přeci jen zůstanou vystouplé žíly na nohou jako nechtěná památka, máme pro vás tip, jak se jí zbavit. Americký Laser V-Beam si s kožními nedokonalostmi cévního původu umí poradit. „Pavoučí sítě“ na nohou se tak stáhnou raz dva!

5. Zuby

No a seznam těhotenských problémů na kráse standardně uzavírá chrup – lépe řečeno demineralizace skloviny vlivem refluxu nebo ztížené hygieny. Bílé skvrny, ba co víc – kazy mají v dutině ústní během těhotenství pré. Nejlepší pomoc pak najdete u některého ze zkušených stomatologů Mediestetik, který vám poradí, jak zachovat zářivý úsměv i v náročném období.

#vlasy # zuby # břicho # nohy # kůže

Kontaktujte nás

vyberte soubory