Trápí vás bolesti kloubů? Nečekejte na zhoršení a pomozte jim včas!

Trápí vás bolesti kloubů? Nečekejte na zhoršení a pomozte jim včas!

Když se poprvé objeví bolest kloubů, není dobré problém podceňovat. Nečekejte, jestli bolest sama odezní a raději se poohlédněte po metodách léčby. Existují moderní technologie využívající pro tělo přirozené látky s velmi dobrými výsledky.

Objevují se bolesti kloubů? Navštivte odborníka

Začínáte pozorovat objevující se bolesti kloubů a myslíte si, že to samo přejde? Může se to stát, ale s větší pravděpodobností se problém může zhoršovat a nepříjemně ovlivňovat kvalitu vašeho života. Včasná návštěva specialisty pomáhá řešit mnoho problémů a vhodně zvolená metoda aplikovaná včas dokáže doslova zázraky.

Moderní metoda využívající pro tělo přirozené látky

Látky a metody s širokými možnostmi využití v estetické medicíně nachází své uplatnění i pro zlepšení funkčnosti a zdraví kloubů. Patří sem metoda Regenplazma®, během které se znovu aplikuje vlastní krevní plazma. Ta je bohatá na růstové faktory a podpůrné látky, které pomohou buňkám s opravami a nastartují hojivé procesy. Všechno je naprosto přírodní s významným procentem zlepšení problémů.

Efekt aplikace krevní plazmy je v případě metody RegenMatrix® ještě umocněn přidáním kyseliny hyaluronové, což je pro tělo známá látka, která se v posledních letech právem dostala do zájmu vědců. Její hlavní předností je vazba vody, tudíž efektivní hydratace v oblasti kloubního vaziva, které nemůže při nedostatku přítomné vody správně fungovat. Efektem léčby bývá zmírnění bolestí, ztuhlosti a pomoc se zvýšením hybnosti.  

Vhodná režimová opatření

Pro optimální zdraví a kondici kloubů je důležité dodržování zásad zdravého životního stylu. Patří sem hlavně konzumace potravin bohatých na důležité minerální látky v čele s vápníkem. Pokud nezvládáte pokrýt doporučený denní příjem v běžném jídle, pořiďte si kvalitní doplňky výživy. Vhodné je také udržovat se v kondici pomocí pravidelného pohybu v podobě chůze, jízdy na kole, lehkého cvičení a podobně. 

Kontaktujte nás

vyberte soubory