Co nám pomůže při problémech s klouby?

Co nám pomůže při problémech s klouby?

Každý z nás miluje sport. Sportování zkrátka patří k našemu životu, někteří by dokonce ztratili důvod žít, kdyby nemohli sportovat. Jenže bohužel rčení, které říká, že sportem k trvalé invaliditě, má něco do sebe. Během sportování si totiž můžeme ublížit, díky čemuž pro nás může být svobodný pohyb skutečně bolestný. Naštěstí existují ortopedické kliniky, kde nám s jakýmikoliv problémy, které se pojí s pohybovou soustavou, pomůžou. K těm nejčastějším problémům, s nimiž se na ortopedickou kliniku obracíme, jsou problémy s klouby.

Klouby nám dokážou vážně zavařit. Když máme problémy s klouby, každý krok je pro nás šíleně bolestivý. Za mnohé problémy s klouby ani nemůžeme – porouchat či poškodit se klouby nemusí jenom tehdy, když se zraníme při sportu nebo při práci, ale problémy s klouby mohou vzniknout i tehdy, když třeba rychle vyrosteme a naše kosti se nestihnou srůst tak, jak mají.

Naštěstí ať už vzniknou problémy s klouby jakkoliv, existují ortopedické kliniky, na kterých si s našimi problémy lehce poradí.

Co nám pomůže při problémech s klouby?

Nejčastěji naše problémy řeší kyselina hyaluronová. Tuto kyselinu máme přirozeně v těle a to konkrétně v mezibuněčné hmotě lidského těla. Taky ji najdeme právě v kloubních vazivech. Díky této kyselině se umožňuje náš pravidelný pohyb. Pokud nám kyselina hyaluronová chybí, mohou nastat problémy s klouby.

Když aplikujeme kyselinu během nějakého ošetření, dojde k hydrataci tkání, tudíž se ihned zmírní potíže a bolestivé projevy.

Jaké jsou výsledky tohoto ošetření?

Očekávat mohou pacienti zmírnění bolesti, ale taky odstranění ztuhlosti a taky se vám citelně zlepší hybnost pohybového aparátu. Kromě toho se urychluje proces uzdravování akutních, chronických a degenerativních onemocnění pohyblivého aparátu.

Kyselina hyaluronová se do kloubů aplikuje prostřednictvím ošetření nazvané Regenmatrix.

Kontaktujte nás

vyberte soubory