Resurfacing obličeje laserem, omlazení Venus Viva

Trápí vás hluboké vrásky nebo jizvy po akné? Svěřte se do péče prémiového medicínského laseru americké společnosti, který vaši pokožku účinně vyhladí a omladí, nebo využijte účinky radiofrekvenčního ablačního ošetření Venus Viva

Co je laserový resurfacing?

Resurfacingový laser dosahuje výborných výsledků při vyhlazování jizev po akné, při odstraňování nežádoucí pigmentace a k celkové rejuvenaci pleti – mírní totiž vrásky a pleť zpevňuje. Kromě toho je výborný také při odstraňování nežádoucích útvarů na kůži. Kožní výrůstky všeho druhu, mateřská znaménka, fibromy, papilomy i bradavice, se vším si tento laser poradí.

Díky unikátnímu systému bodovitého zaměřování ošetřované oblasti laser resurfacingem stimuluje pokožku k rychlému hojení, její normalizace tak obvykle nastává velmi brzy.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Laserový resurfacing se nejčastěji provádí po celém obličeji.

Efekt  resurfacingu

Ošetření je ambulantní, je prováděno v lokální anestezii a trvá přibližně hodinu. Bezprostředně po něm se nedoporučuje oblast namáčet ani vystavovat přímému slunci. Zhruba do týdne je zpravidla vše normalizováno.

 

Co je Venus Viva™?

Venus Viva™ je moderní, neinvazivní ošetření, které zlepšuje celkovou strukturu pokožky a zároveň ji obnovuje. Je revolučním řešením pro obličejovou remodelaci a obnovu povrchu pokožky. Účinně odstraňuje jizvy a strie na celém těle, projevy růžovky. Stahuje viditelné póry, čímž je textura pleti rovnoměrná. Snižuje příznaky stárnutí, a tím zaručí čerstvější, mladistvější vzhled. Vyrovná povrchové nerovnosti pleti. Redukuje jizvy po akné a pleť tak vypadá čistší a zdravější. Zmenšuje hluboké vrásky a rýhy. Koriguje linky na krku a zmírňuje příznaky stárnutí. Stahuje a vypíná uvolněnou pokožku pro pevnější dekolt.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Díky své multifunkčnosti a širokému spektru řešení pro různé problémy je tato metoda vhodná k ošetření celého těla.

Efekt Venus Viva™

Tato inovativní procedura je bezpečná a účinná ve všech ročních obdobích a zároveň i pro všechny odstíny pleti. Po ošetření není potřeba téměř žádná rekonvalescence. Přináší okamžité a dlouhodobé výsledky. Pro dokonalý efekt a v závislosti na poškození pokožky je třeba absolvovat přibližně kůru tří sezení s intervalem měsíc nebo měsíc a půl.

V čem je Venus Viva™ unikátní?

Co činí tuto proceduru jedinečnou, je schopnost pokrýt větší plochu pokožky, než je u ostatních přístrojů zvykem, a tedy tím řešit více projevů již během jednoho sezení. Přináší působivé výsledky kombinováním nano-frakční rádiové frekvence a jedinečné technologie SmartScan™. Venus Viva je prvním systémem, který umožňuje ruční ovládání ablace a koagulace pro zvýšení účinnosti léčby. Přístroj Venus Viva stanoví různou hustotu energie, aby umožnil ablaci epidermis i koagulaci dermis, což má za následek obnovu povrchu pokožky s minimálním nepohodlím.

Ablativní vs. neablativní laser

Jestli vás typy laserů matou, nemusí. Ten nejvhodnější vám beztak nejlépe doporučí odborník. Jedno z nejdůležitějších dělení je nicméně na lasery neablativní a ablativní. Neablativní laser kůži léčí, aniž by ji narušoval. Účinně ji prohřívá a stimuluje k vyšší produkci kolagenu, který ji pak zpružňuje a vypíná zevnitř, nejčastěji se proto využívá např. při tzv. laserovém peelingu.

Opakem neablativního laseru je laser ablativní. Ten už svrchní vrstvu pokožky narušuje, tím ovšem vyvolává její celkovou obnovu, a to rychle a účinně. 

4 výhody laserového resurfacingu

1. Vyhladí jizvy po akné – jednou z možností řešení jizev po akné je použití laseru a resurfacingu. Resurfacingem je ošetřen celý obličej, díky čemuž dojede k vyhlazení reliéfu pokožky i barevného sjednocení.

2. Odstraňuje vrásky – Resurfacing je volbou číslo jedna při řešení stařeckých vrásek a tzv. papírové kůže. Tisíce drobných bodů v pokožce vytvořených laserem při resurfacingu stimulují pokožku k mohutné regeneraci a po zhojení je pokožka jako nová.

3. Rychlé a efektivní ošetření – ať odstraňování znamének či resurfacing je díky tomuto laseru rychlé a komfortní. Stačí maximálně 1 hodina, aby bylo provedeno komplexní ošetření celého obličeje.

4. Odstraní kožní výrůstky – tento resurfacingový laser se nehodí jen pro ošetření a resurfacing obličeje, ale i pro odstraňování kožních výrůstků a nejrůznějších útvarů. Není tak třeba do pokožky řezat skalpelem, ale staří několik málo laserových pulsů a po bradavičce či znaménku není ani památky.

Fotogalerie

Resurfacing obličeje laserem, omlazení Venus Viva | Klinika Mediestetik Resurfacing obličeje laserem, omlazení Venus Viva | Klinika Mediestetik

Video

Resurfacing obličeje laserem, omlazení Venus Viva | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Ošetření obličeje od 10 000 Kč
  • Ošetření obličeje Venus od 7 800 Kč

 

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dlouho dobu jsem bojovala v pubertě s akné a zbyly mi po něm nehezké hluboké jizvy v obličeje. Viděla jsem, že by snad možné řešení mého problému mohl být nějaký laser?

Dobrý den, nejúčinnější řešení hlubokých jizev po akné je provedení resurfacingu obličeje laserem. Tento laser, vyrovnává nerovnosti pleti, zbavuje barevných diskolorací a obnovuje vrchní vrstvu pokožky.

Všude po obličeji mám stařecké skvrny a nehezké vrásky, je s tím možno něco udělat?

Dobrý den, stařecké skvrny i vrásky lze řešit za pomocí tohoto laseru, provedením resurfacingu celého obličeje. Laser bobovitě zaměřuje jednotlivé nežádoucí projevy pokožky a následně dochází k jejich odstranění. Díky principu boudovitého zaměřování je velkou předností tohoto laseru rychlá obnova pokožky, a tím pádem minimum doby potřebné k rekonvalescenci. 

Další dotazy

Další procedury