T-Scan: Okluzní digitální diagnostika skusu

Konec praskajících zubních náhrad. Proč? Jsou-li náhrady vyrobeny z kvalitního materiálu, šance, že prasknou, je velmi malá. U některých pacientů může nicméně docházet k výraznému opotřebení náhrad nebo jejich praskání kvůli nadměrnému tlaku, který je na ně vyvíjen při skusu. Doposud tomu příliš nešlo předejít, protože neexistoval nástroj, který by intenzitu skusu dokázal změřit. 

Co je T-Scan®?

T-Scan® je nejmodernější systém diagnostiky skusu, který je schopen odhalit všechny nerovnosti chrupu a odhalit styčné plochy zubů při skusu, což lékaři umožňuje důkladnější a přesnější péči. T-Scan® odhalí také hrozící rizika a umožní jejich eliminaci ještě předtím, než problémy plně propuknou. Již tak není potřeba spoléhat se na pacientův pocit, který se může v rámci téže diagnózy případ od případu výrazně lišit, protože technologické zajištění podkladů léčby, jako okluzní diagnostika skusu T-Scan® vždy přinese spolehlivé a správné výsledky.

T-Scan® dokáže vizualizovat analýzu chrupu v reálném čase a poskytnout tak pacientovi jasnou představu o tom, co se v jeho chrupu při skusu děje, a lékaři umožňuje do detailu naplánovat komplexní a individuální dentální péči.

K takové diagnostice většina stomatologů dosud běžně používají artikulační papír, patentovaná technologie snímání T-Scan® byla nicméně vyvinuta vědci ze špičkových technologických institucí MIT a Tufts University v USA a je podložena léty zkoumání a klinického testování.

Kde se T-Scan® uplatňuje?

T-Scan® systém pomáhá s diagnostikou zavádění implantátů, s ortodontickou léčbou, s profesionálním čištěním zubů i s estetickou péčí o chrup.

Fotogalerie

T-Scan: Okluzní digitální diagnostika skusu | Klinika Mediestetik T-Scan: Okluzní digitální diagnostika skusu | Klinika Mediestetik

Video

T-Scan: Okluzní digitální diagnostika skusu | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč
  • Okluzní diagnostika T-Scan 3 500 Kč

V případě, že se v potvrzeném termínu z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit, informujte nás prosím o této skutečnosti minimálně 48 hodin před dohodnutou schůzkou. Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den. Chtěl bych si nechat udělat implantáty. Lékař mi říkal o tomto scanu, že by bylo dobré jej zhotovit.

Ano, T-Scan systém pomáhá mimo jak s diagnostikou zavádění implantátů, tak s ortodontickou léčbou, s profesionálním čištěním zubů i s estetickou péčí o chrup.

Dobrý den. Jak se prosím liší T-Scan od ostatních rentgenů? Děkuji za odpověď.

T-Scan a RTG jsou dvě rozdílné technologie. T-Scan je nejmodernější systém diagnostiky skusu, který je schopen odhalit všechny nerovnosti chrupu a odhalit styčné plochy zubů při skusu, což lékaři umožňuje důkladnější a přesnější péči.

Dobrý den, slyšel jsem, že T-Scan dokáže odhalit i potenciální změny, které ještě nenastaly. Je to pravda?

Ano, T-Scan odhalí hrozící rizika a umožní jejich eliminaci ještě předtím, než problémy plně propuknou.

Další dotazy

Další procedury