Temporální lift

Zub času si často začne vybírat svou daň nejdříve na našem obličeji. Klesá obočí, povoluje pokožka v oblasti čela a očního okolí…Co s tím? Péče s krémy a séry je důležitá, nedokáže ale zázraky. Chirurgická korekce je naopak umí. A nebojte se, nemusí hned jít o rozsáhlý facelift. Na klinice Mediestetik nabízíme specializovanou metodu tzv. temporálního liftu, lokalizované metody s výrazným celkovým omlazením. Čelo je totiž jednou z dominant obličeje!

CO JE TEMPORÁLNÍ LIFT?

Jedná se facelift menšího rozsahu / mini facelift, který se zaměřuje výhradně na povolenou kůži ve spánkové krajině. Čelo a obočí jsou z pohledu celého obličeje poměrně samostatnými oblastmi, a tak zákrok výrazně neovlivňuje jiné obličejové partie. Cílem je odstranění povadlosti a poklesu spodní části čela s vlivem na obočí a oční okolí.

JAK TEMPORÁLNÍ LIFT PROBÍHÁ?

Zákrok je prováděn v celkové nebo lokální anestezii. Drobný řez (3-4 cm) je veden na hranici kštice tak, aby byl co nejméně viditelný.

VÝHODY TEMPORÁLNÍHO LIFTU NA KLINICE MEDIESTETIK?

Jedná se o velmi šetrnou a lokální formu mini faceliftu, která má, vzhledem k dominanci čela a očí, zároveň výrazný efekt pro celkové omlazení obličeje. K zesílení finálního výsledku je navíc možné zákrok zkombinovat s ošetřeními z oblasti estetické dermatologie (přístrojové liftingy, jako např. Thermage nebo Ultraformer III).

EFEKT TEMPORÁLNÍHO LIFTU?

Temporální lift výrazně pozdvihne obočí vyhladí vrásky na čele a odstraní unavený výraz. Výsledky lze hodnotit po několika týdnech od operace. Vzhledem k rozsahu zákroku je ale rekonvalescence výrazněji rychlejší než u klasického faceliftu.

Ceník

  • Temporální lift od 20 000 Kč


Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Další dotazy

Další procedury