Vitamínové infuze - podpora přirozené imunity

Každý den jsme vystaveni působení mnoha různých látek, které ovlivňují kvalitu našeho života a zdraví. Hlavní bariérou, která nás chrání před nemocemi je naše imunita, kterou musíme proto podporovat. A jak toho docílit? Zejména zdravým a pestrým jídelníčkem, což může být v dnešní uspěchané době problém. Proto existuje možnost doplnění důležitých vitamínů i injekční cestou.

Co jsou vitamínové infuze pro posílení imunity?

Vitamínové infuze jsou hitem posledních let, jedná se o doplnění vitamínů přímo do krevního oběhu. Zpravidla se aplikuje vysoká dávka Vitamínu C nebo směs Vitamínů v množství, které je srovnatelné například s 83 Kg jablek, 50 Kg pomerančů nebo 50 Kg citrónů!

Vitamín C je silný antioxidant, který chrání buňky lidského těla před oxidačními procesy a negativnímu působení volných radikálů. Taktéž se účastní syntézy kolagenu, což má vliv na kvalitu pokožky, hojení stavů po nejrůznějších zákrocích apod. Jeho spotřeba stoupá kdykoliv je tělo vystaveno nadměrné fyzické či psychické zátěži, stresu, při rekonvalescenci apod. Běžně jej člověk přijímá v potravě bohaté na Vitamín C jako jsou citrusové plody, kiwi, ananas, kedlubny a další.

  • Pozitivní vliv na imunitu
  • Podpora zdraví a prevence nemocí
  • Posílení imunity při epidemiích chřipky a dalších respiračních onemocnění
  • Zvýšení produkce kolagenu, podpora regenerace
  • Pomoc při stresu únavě a vnitřním napětí
  • Nenáročná aplikace

Proč aplikovat vitamíny přímo do krevního oběhu?

Lidské tělo je při příjmu vitamínů limitováno možnostmi zažívacího traktu, proto je schopno vždy vstřebat pouze určitou dávku vitamínů. Z tohoto důvodu je aplikace vitamínů přímo do krevního oběhu ve formě infuze tou nejlepší možností, jak skokově zvýšit koncentraci vitamínů a v těle tak nastartovat žádoucí imunitní a systémové reakce, které podpoří imunitu celého těla.

Jaké vitamíny si mohu vybrat?

Na klinice Mediestetik nabízíme dva základní infuzní programy. Tím prvním je aplikace vysoké dávky Vitamínu C – 7,5 gramu v jedné infuzi. Jedná se o infuzi 250 ml fyziologického roztoku a 7,5 gramu kyseliny askorbové neboli Vitamínu C.

Druhou možností je zvolit multivitaminovou infuzi která obsahuje: Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamín C, Vitamín B1, B3 B2, B6, B12, Kyselinu listovou, Kyselinu pantothenovou, Biotin.

Jaký je efekt ošetření?

Efekt ošetření spočívá v nárůstu koncentrace důležitých vitamínů v organismu, což vyvolá pozitivní stimulaci imunity lidského těla, které je tak schopnější čelit nejrůznějším virům, bakteriím, či vlivu stresu. Mimo imunomodulační funkce má tato terapie i blahodárný vliv na kvalitu pokožky a tvorbu kolagenu.

Jak se ošetření provádí?

Ošetření je nenáročné, stává se ze zavedení nitrožilní kanyly, kterou je podáno 250 ml fyziologického roztoku společně s vybraným vitamínovým doplňkem, které je aplikováno během cca 20-30 minut. Procedura je zcela bezpečná, aplikovány jsou látky farmaceuticky schválené.  

Opakování

Proceduru doporučujeme opakovat 3-5x vždy s měsíčním rozestupem.

Ceník

  • Infuze Vitamín C 1 400 Kč
  • Infuze Multivitamín 1 500 Kč

 

Objednejte se na +420 242 242 242 nebo na info@mediest.cz

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Další dotazy

Další procedury