Komplexní přístrojové čištění a ošetření pleti Gharieni

Navštěvujete pravidelně kosmetičku, necháváte si čistit pleť a odstraňovat akné? Dopřáváte si rejuvenační masky? A napadlo vás někdy, že dnes už tohle všechno může daleko důkladněji a efektivněji provádět přístroj? 

Co je kosmetické ošetření Gharieni?

Gharieni je komplexní přístrojové ošetření pleti, které plně nahrazuje klasická pravidelná kosmetická ošetření. Má několik po sobě jdoucích fází – pomocí ultrazvukového peelingu je při něm nejprve prováděno hloubkové čištění pleti a odstranění odumřelých buněk vnější kůže, pro aktivaci krevního oběhu je následně prováděna lymfodrenáž a přístrojová mikromasáž a poté je pokožka důkladně nasycována vitaminy a minerály.

Kosmetické ošetření je nabízeno ve dvou verzích – základní kompletní ošetření pleti a ošetření pleti obohacené o hloubkovou hydrataci.

Jaké oblasti si mohu nechat ošetřit?

Ošetření se standardně může provádět v obličeji, na krku a v dekoltu, dle ordinace lékaře.

Efekt kosmetického ošetření Gharieni

Přístrojové ošetření pleti je zcela ambulantní a není po něm potřeba jakýkoliv speciální režim. Trvá zhruba 90 minut a pleť je bezprostředně po něm viditelně vyčištěná a nasycená zdravím. Pro dlouhotrvající krásu a zdraví pokožky se doporučuje ošetření opakovat vzhledem k typu pleti, např. jednou za měsíc, jednou za tři měsíce či jednou za půl roku.

Klasické kosmetické ošetřením vs. Gharieni

Veškerá ošetření na klinice Mediestetik provádí výhradně profesionální zdravotnický personál, zatímco klasické kosmetologické ošetření často závisí na šikovnosti kosmetičky, která za sebou může mít pouze přípravný kurz bez dalších odborných znalostí problematiky pokožky. Přístroj Gharieni navíc dokáže vyčistit, vyživit a hydratovat pleť skutečně důkladně a hloubkově, čehož kosmetička manuálně není ani z technologického hlediska nemůže být schopná.

Fotogalerie

Komplexní přístrojové čištění a ošetření pleti Gharieni | Klinika Mediestetik Komplexní přístrojové čištění a ošetření pleti Gharieni | Klinika Mediestetik

Video

Komplexní přístrojové čištění a ošetření pleti Gharieni | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Čištění pleti 1 850 Kč
  • Čištění pleti s hydratací 3 000 Kč

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Co vše dělá gharieni?

Gharieni je přístroj k hloubkovému čištění pleti. Je důkladnější a zároveň šetrnější než klasické kosmetologické ošetření. Obsahuje v sobě ultrazvukový peeling, přístrojovou mikromasáž a nasycení pleti vitamíny a dalšími prospěšnými látkami.

Pro jaký typ pleti je toto ošetření vhodné?

Přístrojové čištění pleti Gharieni je vhodné pro všechny typy pleti. Jednotlivé kroky ošetření se přizpůsobují danému typu pleti, tak aby se dosáhlo požadovaného výsledku. 

Další dotazy

Další procedury