Bělení zubů – v ordinaci nebo v pohodlí domova?

Bělení zubů – v ordinaci nebo v pohodlí domova?

V poslední době se na vzhled klade velký důraz. Lidé chtějí vypadat naprosto dokonale, chtějí být v očích jiných naprosto dokonalí. Ženy si většinou upravují obličej pomocí plastických operací, pánové bojují se ztrátou vlasů a hledají jakýkoliv způsob, který by tento nepříjemný proces zastavil. Nejvíce bychom ale měli dbát na naše zuby, protože právě zuby jsou to, co zaujme na první pohled při prvním setkání.

Dnes je velice populární bělit si zuby doma, ale například pokud si bělíme zuby na základě babských rad, bohužel si je vybělíme na krátkou dobu, nikoliv na pořád. Navíc po tomto bělení třeba pomocí ovoce se nám může výrazně poškodit zubní sklovina, což pak klidně může vést i ke zkaženosti zubů. Raději se o domácím bělení poraďte se svým zubařem.

Pokud byste chtěli první bělení podstoupit u odborníka, sjednejte si termín na nějaké speciální klinice, kde se stomatologií zabývají. V ordinaci je první bělení nejlepší, protože si hned poprvé nepoškodíte zuby a účinek bude dlouhotrvající.

V ordinaci získáte tu nejšetrnější péči

Dneska jsou kliniky ve stomatologickém oboru vybaveny nejrůznějšími moderními technologiemi, které naprosto geniálně pomůžou při bělení zubů. Navíc jsou naprosto neškodné. Mezi nejšetrnější bělení zubů se řadí bělení pomocí plazmové lampy, která vám rozjasní úsměv až o čtyři odstíny. Samozřejmě se nejedná o neonový úsměv, jak jste zvyklí z filmových snímků, ale jedná se o bělení, které působí naprosto přirozeně.

Domácí bělení zubů

Pokud byste ale chtěli bělit zuby doma, nezkoušejte různě nástroje a přístroje, které koupíte běžně v drogeriích. Je to jenom ztráta času, která vám nepříjemně poškodí zubní sklovinu. Raději si nejdříve zajděte do ordinace s tím, že požádáte svého ošetřujícího lékaře o tip, jak na takové správné domácí bělení zubů. Lékař vám nejčastěji zapůjčí speciální nosiče pro domácí bělení zubů, které vám zničí nežádoucí barvy zubů. Tyto nosiče se většinou vyrábí na míru, aby účinek byl stoprocentní. 

#zuby # bělení zubů

Kontaktujte nás

vyberte soubory