Co si nejčastěji necháváme plasticky operovat?

Co si nejčastěji necháváme plasticky operovat?

Každý jednou v životě touží po změně. Taková změna přichází nejčastěji ve chvíli, kdy nás opustí partner nebo partnerka nebo kdy přijdeme o práci. Abychom dokázali udělat tlustou čáru za touto etapou našeho života, potřebujeme s tím trochu pomoct. Rozhodneme se tedy pro velkou změnu, která nám pomůže tlustou čáru udělat. Často změníte účes, často přejdeme na zdravý životní styl, jindy souhlasíme s plastickou operací. Když už na takovou plastickou operaci kývneme, co si nejčastěji necháváme operovat?

Když se řekne slovní spojení „plastická operace“, napadne nás hlavně to, že to stojí kupu peněz a že plastičtí chirurgové se mají zkrátka jako v bavlnce, protože o peníze nemají nouzi. Někdo si vybaví lidi, kteří vypadají naprosto nepřirozeně a uměle (příkladem je například živý ken a živá barbie, kteří podstoupili mnoho plastických operací a nyní se už doslova rozpadají). Málokdo si však vybaví části našeho těla, které si necháváme nejčastěji operovat.

• Prsa

Nejčastěji si ženy nechávají operovat prsa. Je to hlavně proto, že chtějí vypadat přesně jako jejich nejoblíbenější celebrita. Mnoho žen chce vypadat naprosto dokonale, jiné chtějí udělat svým partnerům radost. Jenže zvětšení prsou může být i dosti nebezpečné a hlavně to může ženy do budoucna ovlivnit. Například nebudou moct kojit své děti.

Taky se však ženy obrací na plastického chirurga s tím, že chtějí prsa zmenšit, a to často ze zdravotních důvodů, kterými může být bolest zad nebo časté migrény.

• Nos

Velice často si hlavně ženy nechávají operovat nos, a to po vzoru velice známé americké herečky Jennifer Aniston, která si taky nechala svůj nos plasticky upravit.

• Penis

Je však nutné poznamenat, že i pánové jednou za čas navštíví plastického chirurga, protože touží zvětšit svůj pohlavní orgán. Je to v dnešním světě skutečně běžný zákrok, kterým se pánové chlubí snad i na potkání!

Kontaktujte nás

vyberte soubory