Proč ženy podstupují plastiku prsou?

Proč ženy podstupují plastiku prsou?

Každá žena chce vypadat tak, aby se líbila svému okolí. V poslední době velice záleží na vzhledu, jenom málokdo vnímá to, co má člověk uvnitř sebe. Je to škoda, protože se díky tomuto vnímání z nás stávají povrchní lidé, kteří všechny hodnotí podle trička, které nosí. Bohužel se často hodnotí i to, co je pod tričkem. Hlavně pánové mají tendenci se ženám posmívat, pokud nemají pod tričkem prsa velikost D. Ženy pak upadají do depresí, připadají si méněcenné a rozhodují se pro plastiku prsou.

Jenže taková plastika prsou může ženy v budoucnu značně ovlivnit. Pojďme si říct, proč to ženy vlastně dělají a jak je tato změna, která nestojí zrovna málo, může do budoucna ovlivnit. Ač na to mnoho žen nemyslí, tak je skutečně tato zásadní změna může v budoucnu ovlivnit.

Proč ženy svolí k plastice prsou?

Většinou za to, že žena souhlasí s tím, že si nechá zvětšit prsa, může muž. Pánové totiž často svým partnerkám nechtěně vytýkají věci, které touží změnit. Ženy si to pak vezmou k srdci a dříve nebo později se stanou přesně takovými, jaké je muž chce mít. Bohužel to tak funguje i s poprsím.

Ženám často nevadí, že mají malá prsa, pokud tedy jejich nejlepší kamarádka má prsa skutečně obří. Jenže když to vadí partnerovi, jsou ochotny přejít i k plastické operaci, na kterou si šetří i několik let. Málokterá žena si však uvědomuje, že umělá prsa mohou výrazně ovlivnit jejich budoucí životy.

Jak může plastická operace prsou ovlivnit naši budoucnost?

Pokud víte, že chcete mít v budoucnu děti, na plastickou operaci rozhodně nechoďte (pokud si tedy nechcete nechat prsa zmenšit). Pokud si totiž do prsou zabudujete implantáty, bohužel nebudete moct v budoucnu své děti kojit.

Navíc se taky může stát, že vám prsní implantát může z mnoha důvodů prasknout, tudíž číslo vašeho plastického chirurga musí být nastálo uložené ve vaší rychlé volbě v mobilním telefonu. 

Kontaktujte nás

vyberte soubory