DNA terapie ztráty vlasů RegenPlazma

Ztráta vlasů trápí nejčastěji muže, ale ani ženy se jí mnohdy nevyhnou. Příčina může být spojena s genetickými predispozicemi i s nespočtem dalších vlivů, jako jsou léky, hormonální výkyvy, kožní infekce nebo stres. Stejně jako se spoustou jiných problémů si ovšem často i s vypadáváním vlasů dokáže tělo pomoci samo. Jak? Díky růstovým faktorům v krevních destičkách.

Co je RegenPlazma®?

RegenPlazma® je inovativní švýcarská technologie buněčné regenerace a terapie ztráty vlasů, která dokáže zlepšit kvalitu vlasové pokožky a stimulovat ji k výraznějšímu růstu vlasů – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek. Jak? Jednoduše: naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky totiž umí fungovat jako náruživý buněčný opravář a stimulátor. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené, de facto tak dokáže pokožce zakázat stárnout a naopak přikázat mládnout.

Regenplazma® je evolučně nejvyspělejší a dosud nejčistější forma re-aplikace vlastní krevní plazmy, při níž se daří aktivovat až 90 % růstových faktorů, což je zhruba třikrát více, než jak účinné jsou všechny ostatní metody plazmaliftingu. Na rozdíl od jiných metod navíc RegenPlazma® nepoužívá žádné chemické aktivátory ani aditiva, což eliminuje riziko alergických reakcí a jakékoliv individuální intolerance.

Které oblasti ztráty vlasů si mohu nechat ošetřit?

Ošetření lze provést ve kterékoliv oblasti hlavy, nejčastěji se ovšem provádí v její přední části, a to proto, že drtivá většina případů ztráty vlasů (až 95 %) souvisí s tzv. androgenetickou alopecií. Při té začnou být vlasové cibulky právě navrchu a vpředu hlavy postupně velmi citlivé na hormon dihydrotestosteron, začnou se tenčit, chřadnout a nakonec zůstanou zcela nečinné. Díky odlišné charakteristice zůstávají vlasy po stranách a vzadu na hlavě k tomuto hormonu odolné, a proto zpravidla zůstávají zdravé a dál rostou.

Efekt ošetření RegenPlazma®

Výsledky se dostavují už po jediném ošetření, a to už v průběhu zhruba tří týdnů (záleží zejména na rychlosti pacientova metabolismu), výraznějšího efektu v terapii ztráty vlasů je pak dosaženo po ošetření druhém. Obecně se doporučuje proceduru opakovat třikrát ve třicetidenním intervalu, u některých závažnějších případů vypadávání vlasů je doporučeno ošetření opakovat i častěji, zpravidla pravidelně a s přesně stanoveným intervalem, který stanovuje lékař podle individuální situace každého pacienta.

RegenPlazma® vs. RegenMatrix®

Kyselina hyaluronová se přirozeně nachází v mezibuněčné hmotě lidského těla, mimo jiné například v kloubních vazivech, a zajišťuje neustálou hydrataci tkání. Obohacením ošetření RegenPlazma® právě o tuto kyselinu hyaluronovou (jak se tomu děje při ošetření RegenMatrix®) lze dosáhnout buněčného omlazení pokožky, ale také dlouhodobé prevence a ochrany pokožky před vnějšími (např. extrémní teploty, fyzická námaha) i vnitřními (např. hormonální změny) vlivy. To je v péči o pokožku hlavy a o vlasy zejména důležité, často se proto k tomuto účelu volí spíše RegenMatrix®.

Regeneraci pokožky RegenMatrix® startuje přímo v buňkách, které okamžitě obnovují své imunitní procesy. Díky speciální kyselině hyaluronové se navíc do pokožky navrací přirozená hydratace a dosud chybějící dostatečná výživa, která je pro růst vlasů esenciální.

Fotogalerie

DNA terapie ztráty vlasů RegenPlazma | Klinika Mediestetik DNA terapie ztráty vlasů RegenPlazma | Klinika Mediestetik

Video

DNA terapie ztráty vlasů RegenPlazma | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Ošetření vlasové pokožky 5 000 Kč


Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den chtěla bych se objednat na Trichologicke vyšetření vlasů.

Velice rádi Vás pozveme na konzultaci s naší tricholožkou, která na základě Vaší anamnézy a jejích rozsáhlých zkušeností s řešením problémů s vlasy, vybere tu nejvhodnější metodu léčby pro Vás. Zároveň, pokud bude potřeba, Vám doporučí konkrétní vyšetření již na specializovaném pracovišti. Na naší klinice poskytujeme několik metod léčby např. ztráty, řídnutí vlasů. Můžeme zmínit například plazmaterapii, či mezoterapii.

Další dotazy

Další procedury