Dermální výplně - krk, dekolt, ruce

Stejně podrobně jako tvář o nás dokáže vyprávět i krk, dekolt nebo ruce. Trpí výkyvy teplot, fyzickou námahou a samozřejmě i stárnou. Obličejem často ošálíme, ale krk nebo ruce, ty nelžou. Trápí vás řídnoucí kůže na hřbetech rukou či viditelně vystupující cévy v podkoží. Dermální výplně neboli fillery si dokážou se ztrátou objemu (nejen) rukou velmi dobře poradit.

Co jsou dermální výplně?

Dermální výplň neboli filler je gelovitá látka na bázi kyseliny hyaluronové, která je lidskému tělu zcela přirozená. Aplikace drobného množství tohoto materiálu efektivně vyrovná veškeré prohlubně v pokožce (tj. hluboké vrásky a rýhy), doplní objem tam, kde se vytratil, případně tam, kde by ho pacient rád viděl trochu více (např. při modelaci rtů) a obličeji vrátí přirozený mladistvý vzhled.

Aplikace dermálních výplní je miniinvazivním ošetřením prováděným v lokální anestezii, pacient při něm tedy necítí žádné nepohodlí. Lékaři na klinice Mediestetik používají výhradně výplňové materiály prémiových značek.

Které oblasti si mohu nechat dermálními výplněmi ošetřit?

Nejčastěji se pomocí aplikace dermálních výplní řeší hluboké vrásky v obličeji a velice populární je taktéž neinvazivní tvarování rtů či nosu. Co se ostatních tělesných oblastí týče, mají dermální výplně skvělé uplatnění zejména při navracení ztraceného objemu hřbetům rukou, či při omlazení krku nebo dekoltu.

Efekt aplikace dermálních výplní

Aplikace dermálních výplní zpravidla netrvá déle než hodinu a bezprostředně po něm se můžete hned zase vrátit do práce nebo společenského života, nezanechává totiž žádné stopy a není po něm třeba žádná rekonvalescence ani speciální režim. Efekt procedury je velmi přirozený a je patrný okamžitě po ošetření, několik týdnů po něm pak ještě zesiluje.

Trvanlivost výplňových materiálu závisí na rychlosti metabolismu organismu, takže je u každého pacienta individuální. Obecně ovšem dokážou dermální výplně vydržet osm až dvanáct měsíců.

Dermální výplně vs. injekce krásy

Obě metody se používají zejména pro korekci vrásek, každá z nich nicméně řeší jiný typ vrásek. Injekce uvolňuje svaly, které stojí za vznikem mimických vrásek (např. tzv. „mračivky“, která se tvoří mezi obočím kvůli častému mračení), a tím tyto vrásky účinně vyhlazuje. Je proto nejefektivnějším dostupným řešením mimických vrásek. Hluboké vrásky a rýhy v pokožce, které vznikají úbytkem tkáně v daném místě, ovšem nejlépe vyřeší právě dermální výplně, jež takové vrásky doslova vyplní, čímž je vyhladí.

Fotogalerie

Dermální výplně - krk, dekolt, ruce | Klinika Mediestetik Dermální výplně - krk, dekolt, ruce | Klinika Mediestetik

Video

Dermální výplně - krk, dekolt, ruce | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Dermální výplně od 5 000 Kč


Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Kamarádka mi říkala, že na Vaší klinice řešíte i omlazení rukou. Mám již hodně vystouplé žíly a opravdu se mi to nelíbí.

Máte naprosto správné informace. Vaši situaci nejčastější řeším pomocí dermálních výplní, které dokážou navrátit ztracený objem pokožce a tím zakrýt viditelné žíly. 

Další dotazy

Další procedury