Bezoperační lifting těla Thermage

Trápí vás povadlá pokožka na břichu nebo na spodních stranách paží? Neostýchejte se, nejste v žádném případě sami. A co víc, nemusíte se s tím ani dál smiřovat a nemusíte hledat plastického chirurga. Radiofrekvenční lifting Thermage totiž dosahuje srovnatelných výsledků jako operace, ovšem bez jakéhokoliv zásahu do těla či následné rekonvalescence. 

Co je lifting Thermage®?

Lifting Thermage® je neinvazivní, hloubkový (přístrojový) radiofrekvenční lifting. Jeho unikátnost tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Thermage® je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika zpevnění pokožky a pozvednutí kontur. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

Které oblasti si mohu nechat liftingem ošetřit?

Ošetření Thermage® lze aplikovat prakticky na jakoukoliv tělesnou oblast – dekolt, hřbety rukou, stehna, břicho. Nejčastěji je ošetření indikováno při povadlé pokožce na břiše (nejčastěji po porodu) či na spodní straně paží.

Efekt liftingu Thermage®

Ošetření je vhodné pro všechny barvy i typy pleti a v porovnání s laserovými či ultrazvukovými zákroky stačí podstoupit jen jednou. Efekt nastupuje v průběhu šesti měsíců od ošetření a přetrvává 2 - 5 let, což je doba, s níž se žádná jiná neinvazivní metoda nemůže srovnávat.

V čem je lifting těla Thermage® unikátní?

Thermage® je vysoce efektivní a bezpečná lékařská technika (tj. prováděná pouze lékařem) vyvinutá v USA. Je rychlá, v zásadě bezbolestná a není po ní potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim. Díky její náročnosti a specifičnosti ji provádějí pouze lékařské špičky renomovaných světových klinik estetické medicíny, například vyhlášená švýcarská Clinic Lémanic, britská CMA Lasers či pražská klinika Mediestetik, která jako vůbec první přinesla ošetření Thermage® do České republiky. 

Fotogalerie

Bezoperační lifting těla Thermage | Klinika Mediestetik Bezoperační lifting těla Thermage | Klinika Mediestetik

Video

Bezoperační lifting těla Thermage | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Ošetření těla
    od 65 000 Kč


Nově možnost pořídit i na splátky bez navýšení!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den, píšete, že věk při indikaci ošetření Thermage® nerozhoduje. Slyšela jsem však, že ve starším věku již pokožka ztrácí kolagen, takže není co stimulovat. Jak to je? Čím se liší Vaše Thermage od těch, co jsou běžně nabízeny v jiných kosmetických salonech za méně než polovinu vaší ceny?

Máte pravdu, že postupem času se kolagen v pleti rozvolňuje, právě proto je metoda Thermage bezesporu nejúčinnější neinvazivní metodou obnovení pružnosti povadlé pokožky celého těla, je totiž schopna stimulovat již rozvolněná kolagenová vlákna v těch nejhlubších vrstvách kůže. Naše klinika přinesla ošetření Thermage do České republiky jako první, máme s jeho prováděním nejbohatší zkušenosti, a proto jsme považování za největšího tuzemského odborníka na toto ošetření. Různá studia a salony většinou nemají autentický přístroj. K dostání jsou na trhu totiž například asijské alternativy přístroje, i staré přístroje před i po vyřazení z provozu, které lze sehnat velmi levně. Jejich efektivita a zejména bezpečí je velice diskutabilní.

Dobrý den, všimla jsem si ošetření přístrojem Thermage. Uvažuji o blefaroplastice, ale Vámi nabízený způsob mne také zaujal. Prosím o informaci, zda je výsledek srovnatelný s blefaroplastikou a na kolik let.

V případě blefaroplastiky se jedná o invazivní, chirurgický zákrok. V případě Thermage se ale jedná o hloubkové, zcela neinvazivní ošetření pleti, po kterém není žádná nutnost rekonvalescence, nejsou po tomto ošetření žádné viditelné stopy, avšak jeho výsledky jsou srovnatelné s plastickou operací. Oční víčka se nadzvednou a Váš pohled bude působit mladším a svěžejším dojmem po dobu několika let, i bez nutnosti chirurgického zákroku.

Dobrý den, zajímalo by mě, jak dlouho efekt vydrží?

Efekt ošetření vydrží až 5 let a zároveň i po odeznění plného efektu, bude pleť vypadat lépe, než před ošetřením.

Chtěla bych podstoupit zákrok thermage na ošetření očního okolí a měla bych nějaké dotazy. Pokud ošetřujete oční okolí, zajíždíte až přímo na víčka? Chráníte při zákroku nějak oči?

Během ošetření očí se ošetřuje i oblast očních víček, kde dochází k velkému úbytku kolagenu a povadání tkáně. Během ošetření víček se užívají speciální ochranné čočky, které slouží jako případný ochranný prvek, avšak metoda Thermage je zcela bezpečné ošetření, které nijak očím neškodí.

Dobrý den. Dá se tímto ošetřením řešit i jiné partie, než obličej?

Ano, procedura Thermage je vhodná pro ošetření celého těla. Nejčastěji je indikováno při povislých pažích, či nezpevněné oblasti nad koleny. 

Další dotazy

Další procedury