Bezpreparační fazety

Udělejte si z vašeho úsměvu módní doplněk, i když patříte k lidem, kteří nejsou spokojeni s úsměvem, který dostali od "matky přírody“.  Nyní si můžete "vzhled úsměvu vylepšit" našimi bezkonkurenčními ultratenkými zubními fazetami.

Co jsou bezpreparační zubní fazety?

Stejně jako tradiční fazety, jsou tyto bezpreparační fazety přilepeny na povrch zubu, nicméně, pro správné umístění nevyžadují žádné broušení či jiné zásahy do zubní struktury. Takže, pokud si to za nějakou dobu rozmyslíte a rozhodnete se pokračovat v zubní péči odlišným přístupem, jsou tyto nové zubní fazety snadno odnímatelné. Jsou vyrobeny z velmi tenkého plátku keramiky.

Jak probíhá aplikace bezpreparačních fazet?

Umístění tradičních porcelánových  fazet obvykle vyžaduje odstranění zubní struktury, někdy i přesahujíc vrstvu zubní skloviny, což je nevratný proces. Některé fazety, které jsou dnes k dispozici můžou být umístěny přímo na zubní sklovinu minimálně invazivním způsobem, případně i "bez přípravy" zubu.

Navíc, zatímco pro umístění tradičních zubních fazet je potřeba užití lokální anestezie,  u ultratenkých fazet toto někdy není zapotřebí, v případě, že je lékař umisťuje přímo na zubní sklovinu. O to je procedura rychlejší a pro pacienta méně nepříjemná.

Pacienti podstupující tuto proceduru, můžou také vyžadovat jisté modifikace zubů, v závislosti na stavu a postavení léčených zubů. Tyto úpravy jsou však minimální a ovlivňují pouze vrstvu zubní skloviny, bez proniknutí do dentinu (t.j. vrstva zubní tkáně pod sklovinou). Z důvodu, že jsou zubní fazety připraveny na základě otisků zubů v laboratoři, aplikace fazet proběhne během dvou návštěv stomatologa.

Co bezpreparační fazety řeší?

„Tzv. „fazety bez přípravy“ jsou většinou používány pro úpravy odštípnutých nebo prasklých zubů, opotřebovaných zubů. Řeší také barevné změny zubů, deformované nebo zakřivené zuby, špičaté nebo malé zuby. Zlepšení vzhledu výrazně deformovaných nebo značně zakřivených zubů, však může vyžadovat klasické fazety nebo ortodontickou léčbu.

4 výhody zubních fazet z dílny Mediestetik

1. Umí šikovně zakrýt všechny nedokonalosti vašich předních zubů – Přesvědčit se o tom můžete na osobní konzultaci v našich ordinacích v Praze i Teplicích.

2. Pracujeme s kvalitními materiály a precizními laboranty – Naše zubní fazety proto okamžitě splynou s vašimi ostatními zuby.

3. V nabídce máme i novinky na trhu – Naši šikovní stomatologové si umí poradit jak s klasickými keramickými, tak i bezpreparačními fazetami, které nevyžadují nabroušení zubu.

4. Konečně se budete moci začít naplno usmívat beze studu – A to za to stojí! Ceny našich zubních fazet jsou navíc ve skvělém poměru vzhledem k použitým materiálům i špičkové práci stomatologů.

Ošetřující lékaři

Fotogalerie

Bezpreparační fazety | Klinika Mediestetik Bezpreparační fazety | Klinika Mediestetik

Video

Bezpreparační fazety | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč
  • Zubní fazeta od 16 000 Kč

V případě, že se v potvrzeném termínu z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit, informujte nás prosím o této skutečnosti minimálně 48 hodin před dohodnutou schůzkou. Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den, je možné řešit fazetami ulámané zuby?

Dobrý den, velmi záleží na rozsahu poškození zubů, zdali se daná věc dá řešit fazetami nebo je třeba použít už zubní korunky, každopádně proteticky po stránce estetiky to řešit lze.

Další dotazy

Další procedury