Neinvazivní lifting obličeje Thermage

Trápí vás vrásky a povadlá pokožka, ale ostýcháte se před plastickou operací? Máme pro vás dobrou zprávu – existuje alternativa, která dosahuje srovnatelných výsledků bez jakéhokoliv zásahu do těla a následné rekonvalescence. V USA je velmi populární mezi hollywoodskými hvězdami a jmenuje se Thermage.

Co je neinvazivní lifting Thermage®?

Thermage® je neinvazivní, hloubkový (přístrojový) radiofrekvenční lifting. Jeho unikátnost tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Neinvazivní lifting Thermage® je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit tímto liftingem?

Ošetřit lze celý obličej – čelo, tváře, obličejový ovál – a zejména oční okolí, na které žádná jiná přístrojová metoda zkrátka nestačí. Kromě obličeje lze pomocí neinvazivního liftingu Thermage® ošetřit také pokožku těla – ať už povadlou pokožku na břiše či na spodní straně paží.

Efekt liftingu Thermage®

Ošetření je vhodné pro všechny barvy i typy pleti a v porovnání s laserovými či ultrazvukovými zákroky stačí podstoupit jen jednou. Efekt nastupuje v průběhu šesti měsíců od ošetření a přetrvává 2 - 5 let, což je doba, s níž se žádná jiná neinvazivní metoda nemůže srovnávat.

V čem je lifting Thermage® unikátní?

Neinvazivní lifting Thermage® je vysoce efektivní a bezpečná lékařská technika vyvinutá v USA, která je rychlá, v zásadě bezbolestná a po níž není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim. Díky její specifičnosti ji provádějí pouze lékařské špičky renomovaných světových klinik estetické medicíny, například vyhlášená švýcarská Clinic Lémanic, britská CMA Lasers či pražská klinika Mediestetik.

Jde o nejhlubší dostupný lifting, který stačí podstoupit pouze jednou a jehož efekt přetrvává 2 - 5 let, ošetřit se pomocí něj navíc dají i oblasti, na které žádná jiná neinvazivní přístrojová metoda nestačí – např. pohyblivá oční víčka.

4 výhody liftingu obličeje Thermage

1. Rychlost – Lifting pleti či lifting obličeje Thermage je nenáročné, rychlé ošetření, jehož výsledky jsou srovnatelné s plastickou operací. Celý zákrok trvá 60-90 minut. Thermage radiofrekvenčně prohřívá ošetřovanou oblastí, čímž působí na kolagenová vlákna a je dosaženo výrazného liftingového efektu.   

2. Efektivita a trvanlivost – Efekt ošetření a liftingu pleti Thermage je patrný ihned po ošetření a během následujících měsíců ještě narůstá. Navíc tento efekt přetrvává až další ch 5 let.

3. Bezpečnost a originalita –  Zákrok Thermage patří mezi jedno z mála ošetření, které má certifikaci amerického úřadu pro léčiva – FDA pro neinvazivní lifting obličeje a pleti. Díky tomu a díky evropské certifikaci CE se u originálních přístrojů jedná o záruku zcela bezpečného ošetření. 

4. Ošetření různých oblastí – Zákrok Thermage jako jeden z mála na trhu umožňuje ošetřit opravdu každou oblast. Díky Thermage je možné ošetřit jak tělo, obličej, tak i oční víčka a vyhnout se tak nutnosti podstoupit chirurgický zákrok, jako je lifting obličeje. Doporučujeme konzultaci na naší klinice, kterou najdete v ul. Mánesova 36, Praha 2.

Fotogalerie

Neinvazivní lifting obličeje Thermage | Klinika Mediestetik Neinvazivní lifting obličeje Thermage | Klinika Mediestetik

Video

Neinvazivní lifting obličeje Thermage | Klinika Mediestetik

Ceník

 • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
  ošetření se konzultace neplatí.
 • Ošetření očních víček
  od 30 000 Kč
 • Ošetření oválu obličeje nebo
  čela od 32 000 Kč
 • Ošetření obličeje, krku a dekoltu
  od 49 000 Kč
 • Ošetření těla
  od 65 000 Kč

 

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den, píšete, že věk při indikaci ošetření Thermage® nerozhoduje. Slyšela jsem však, že ve starším věku již pokožka ztrácí kolagen, takže není co stimulovat. Jak to je? Čím se liší Vaše Thermage od těch, co jsou běžně nabízeny v jiných kosmetických salonech za méně než polovinu vaší ceny?

Máte pravdu, že postupem času se kolagen v pleti rozvolňuje, právě proto je metoda Thermage bezesporu nejúčinnější neinvazivní metodou obnovení pružnosti povadlé pokožky celého těla, je totiž schopna stimulovat již rozvolněná kolagenová vlákna v těch nejhlubších vrstvách kůže. Naše klinika přinesla ošetření Thermage do České republiky jako první, máme s jeho prováděním nejbohatší zkušenosti, a proto jsme považování za největšího tuzemského odborníka na toto ošetření. Různá studia a salony většinou nemají autentický přístroj. K dostání jsou na trhu totiž například asijské alternativy přístroje, i staré přístroje před i po vyřazení z provozu, které lze sehnat velmi levně. Jejich efektivita a zejména bezpečí je velice diskutabilní.

Dobrý den, všimla jsem si ošetření přístrojem Thermage. Uvažuji o blefaroplastice, ale Vámi nabízený způsob mne také zaujal. Prosím o informaci, zda je výsledek srovnatelný s blefaroplastikou a na kolik let.

V případě blefaroplastiky se jedná o invazivní, chirurgický zákrok. V případě Thermage se ale jedná o hloubkové, zcela neinvazivní ošetření pleti, po kterém není žádná nutnost rekonvalescence, nejsou po tomto ošetření žádné viditelné stopy, avšak jeho výsledky jsou srovnatelné s plastickou operací. Oční víčka se nadzvednou a Váš pohled bude působit mladším a svěžejším dojmem po dobu několika let, i bez nutnosti chirurgického zákroku.

Dobrý den, zajímalo by mě, jak dlouho efekt vydrží?

Efekt ošetření vydrží až 5 let a zároveň i po odeznění plného efektu, bude pleť vypadat lépe, než před ošetřením.

Chtěla bych podstoupit zákrok thermage na ošetření očního okolí a měla bych nějaké dotazy. Pokud ošetřujete oční okolí, zajíždíte až přímo na víčka? Chráníte při zákroku nějak oči?

Během ošetření očí se ošetřuje i oblast očních víček, kde dochází k velkému úbytku kolagenu a povadání tkáně. Během ošetření víček se užívají speciální ochranné čočky, které slouží jako případný ochranný prvek, avšak metoda Thermage je zcela bezpečné ošetření, které nijak očím neškodí.

Dobrý den. Dá se tímto ošetřením řešit i jiné partie, než obličej?

Ano, procedura Thermage je vhodná pro ošetření celého těla. Nejčastěji je indikováno při povislých pažích, či nezpevněné oblasti nad koleny. 

Další dotazy

Další procedury