Omlazení pleti

Cítíte se skvěle, mladě, svěže, ale vaše pleť na to bohužel nevypadá? Tím se nemusíte trápit, pomůžeme vám vypadat tak, jak se opravdu cítíte a vaši pleť omladit.

Stárnutí pleti je přirozený proces, kterému se nikdo z nás nevyhne. Je způsobeno přirozenou ztrátou kolagenu a narušováním buněčných struktur v pleti. Vaše pokožka tak ztrácí barvu, jemnost a objevují se obávané vrásky, kůže už není tak pevná a ochabuje.

Mnoho z nás se tomuto procesu brání, co to jen jde, zkouší projevy maskovat například líčením. Říká se, že vrásky jsou projevem štěstí a smíchu. Každý z nás však jednou dojde do fáze, kdy mu vrásky přináší spíše starosti a nepříjemný pocit. Jestli se chcete cítit zase svěže a ve své kůži, přistupte na radikální řešení, které vám zajistí omlazení pleti, omlazení očního okolí a omlazení krku.

Je mnoho metod pro omlazení obličeje, pouze specialista vám dokáže opravdu pomoct v rozhodování, jakou metodu zvolit právě pro vaše individuální potřeby.

Jaké jsou možnosti omlazení pleti?

Jednou z možností proti stárnutí pleti je Plazmalifting RegenPlazma, jedná se o gelovou plazmu, která dokáže zlepšit kvalitu pleti, její barvu, pleť zjemní, vypne a vyhladí i hluboké vrásky. Jde o obohacení vaší vlastní plazmy o krevní destičky. Vše probíhá bez chemických látek, manuálně a je vhodná pro kteroukoliv obličejovou oblast. Výsledky očekávejte již po prvním ošetření.

Pokud se chcete o ošetření dozvědět více, přečtěte si článek:

Třetí možností je Redermalizace, jde o unikátní postup, jehož cílem je obnova svrchní části pokožky. Zákrok se provádí preparátorem s obsahem kyseliny hyaluronové a kyseliny jantarové. Metoda je určena hlavně ke zvýšení kvality pokožky, regeneraci projevů stárnutí, odstranění nadbytečné pigmentace. Pro ošetření si můžete vybrat buď jednotlivé partie obličeje jako je čelo, okolí očí, krk, dekolt a dokonce i hřbety rukou, nebo zvolit celkové ošetření obličeje.

Další informace o Redermalizaci zde:

Proč si vybrat naše služby:

  • Nabízíme nadprůměrně kvalitní služby za rozumné ceny
  • Jsme zkušení doktoři s mnohaletou praxí
  • Máme k dispozici nejlepší postupy a materiály na trhu
  • Mezinárodní zázemí a komplexní služby estetické medicíny
  • Nemáte rádi odtažitý přístup mnohých nemocnic? To vám u nás nehrozí
  • Razíme osobní, přátelský a individuální přístup pro každého klienta
  • U nás je klient na prvním místě!

Kontaktujte naše odborníky

Pokud si nevíte rady jak zastavit stárnutí vaši pleti, jak docílit celkového omlazení, vyplňte kontaktní formulář a svěřte se do rukou odborníků. Naši specialisté vám poradí jakou metodu zvolit a pomohou vám dosáhnout mladšího vzhledu.

Ceník

  • Redermalizace od 3 500 Kč
  • RegenPlazma od 5 000 Kč.

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Další dotazy

Další procedury