Revoluční novinka Profhilo! Kyselina hyaluronová dostává novou tvář!

Revoluční novinka Profhilo! Kyselina hyaluronová dostává novou tvář!

Tentokrát se nejedná o filler zvětšující objem ani o mezoterapii, ale o naprostou novinku, nově patentovaný preparát zdokonalené kyseliny hyaluronové!

Jak jistě víte, tak u klasických výplní často hovoříme o tzv. hustotě zasíťování, která dokáže ovlivnit celkové vlastnosti výplňového materiálu.
Čím více jsou molekuly kyseliny hyaluronové spolu provázané, tím je gel hustší a pomaleji se odbourává.

Přední světoví vědci ovšem nyní vyvinuli zcela revoluční hybridní kyselinu hyaluronovou, kde přirozenou cestou dochází ke vzniku milionů těchto spojení, která dokáží udržet kyselinu hyaluronovou stabilní po dobu až dvanácti měsíců, a to bez jakýkoliv přídavných chemických látek! Toto naprosto inovativní řešení zajistilo snížení viskozity látky až 30ti násobně a postačuje tak mnohem nižší počet aplikací než je tomu například u mezoterapie! Díky těmto pozitivním vlastnostem přípravku Profhilo je omlazení pokožky dosaženo již po dvou ošetřeních!

Zvýhodněná zahajovací cena ošetření je nyní 8 500 Kč, v případě předplacení dvou aplikací získáte dokonce slevu 1 000 Kč!
Dopřejte sobě a svým blízkým předvánoční dávku omlazení. Již po prvním měsíci bude vaše pleť maximálně hydratovaná, hladší, jasnější a pružnější

 

Objednávejte nyní 
+420 242 242 242
info@mediest.cz


Čtěte další
Mezoterapie, biorevitalizace a hydrolifting

Kontaktujte nás

vyberte soubory