Kryolipolýza je nyní rychlejší, pohodlnější a účinnější

Kryolipolýza je nyní rychlejší, pohodlnější a účinnější

Co je CoolSculpting a CoolAdvantage?

CoolSculpting je revoluční technika, kterou představila společnost Zeltiq, lídr na trhu v oblasti neinvazivního odstraňování tuku. Zákrok spočívá v tom, že se nejprve izoluje oblast tuku z problematických partií, na kterou se následně použije řízené chlazení, které způsobuje destrukci tukových buněk. Tato revoluční technika si získala téměř již milion příznivců po celém světě, ale průkopníci ve společnosti dlouho neotáleli a představili zcela novou generaci kryolipolýzy: CoolAdvantage, která je rychlejší, pohodlnější, a ještě účinnější než její předchůdkyně.

Jaké jsou hlavní rozdíly?

Rychlejší

Nový aplikátor pomáhá výrazně zkrátit dobu ošetření, a to až o téměř 50 %! Toho je dosaženo díky precizně navržené konstrukci, která minimalizuje ztrátu chladu a je schopna rychleji dosahovat nižších teplot. Prozatímní odborná studie zjistila, že se průměrná doba ošetření snížila z 60ti minut na pouhých 35 minut.

Pohodlnější

Další výhodou nově tvarovaného aplikátoru je výrazné zvýšení pohodlí během samotného ošetření, které méně zatěžuje pokožku i tělo pacienta.

Přístroj je ideální k ošetření oblastí, které jsou náchylnější k hromadění nežádoucího tuku, jako jsou boky, stehna, paže a břicho
Více info na tel.: +420 242 242 242 nebo mail info@mediest.cz

Kontaktujte nás

vyberte soubory