SkinBooster - vysoce koncentrovaná kyselina hyaluronová pro osvěžení pokožky

SkinBooster - vysoce koncentrovaná kyselina hyaluronová pro osvěžení pokožky

Každodenní výzvy, jako je stres, únava nebo znečištění prostředí, mohou naši pleť připravit o její přirozenou krásu a mládí. Ale nebojte se, máme pro vás řešení! Představujeme vám SkinBooster – špičkovou revitalizační proceduru s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové, která je všeobecně známá pro svůj nezaměnitelný, vysoce hydratační efekt, a pomáhá tak zastavit nepříjemné projevy stárnutí! Vaše pokožka rázem získá zdravější a svěžejší vzhled! 

O co se jedná: SkinBooster je pokročilá injekční procedura, která obsahuje vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové. Tato kyselina je klíčová pro hydrataci a omlazení pokožky. Během procedury je kyselina hyaluronová aplikována do hlubších vrstev pokožky, kde okamžitě pozitivně působí na obnovu hydratace a elasticity pokožky. 

Pro koho je ošetření určeno? 

Ideální metoda pro všechny, které trápí dehydratovaná suchá pleť nebo na sobě pozorují první známky stárnutí kůže.

Co vysoce kocentrovaná kys. hyaluronová dokáže?

  • Anti-aging efekt – na rozdíl od klasických kosmetických přípravků, dokáže preparát hydratovat a omladit vaší pokožku hloubkově zevnitř
  • Viditelné omlazení po dobu až 12 měsíců!

Nyní je ta správná chvíle, abyste se postarali o svou pleť a dopřáli jí péči, kterou si zaslouží. Neotálejte a rezervujte si svůj termín ještě dnes! Vaše pleť vám za to bude vděčná!

SkinBooster do 30.4.2024 v jarní akci s 30% slevou! 
Cena ošetření 5 000 Kč
3 500 Kč

Kontaktujte nás

vyberte soubory