Aktuální akce

NOVINKA - REGENERA ACTIVA - omlazení kmenovými buňkami

S potěšením představujeme nejnovější technologii buněčného omlazení - zákrok Regenera Activa je založený na využití autologních kmenových buněk a představuje aktuálně nejnovější výkřik biotechnologií v estetické medicíně!

Dodejte své pokožce maximální možnou dávku omlazení díky svým vlastním buňkám. Dodejte vlasům nový impuls k jejich růstu, hustotě a pevnosti! To vše díky zákroku Regenera Activa!

Redermalizace 2+1 ZDARMA!

Léto se nezadržitelně blíží a je třeba pokožku řádně připravit na sluníčko, letní radovánky i další aktivity, kdy dostává naše pokožka pořádně zabrat. I proto přicházíme s akci Redermalizace ZDARMA. V rámci této nabídky získáte ke dvěma stříkačkám blahodárného koktejlu mládí, který se skládá z kyseliny hyaluronové a jantarové, třetí zcela ZDARMA. Již od 13 000 Kč za ošetření!

Biorevitalizace balíček 3+1 ZDARMA!

Přinášíme Vám osvěžující akcí Biorevitalizace Jalupro HMW. Jedná se o preparát určený proti středně těžkému až těžkému stárnutí kůže obličeje a těla, k řešení dehydratované pokožky, jako základ pro revitalizaci a taktéž jako přípravu před provedením větších estetických zákroků. To vše ve skvělé kombinaci kyseliny hyaluronové a aminokyselin v ideálním poměru! 

Cena akčního balíčku Biorevitalizace 3+1 ZDARMA je 13 800 Kč!

NOVINKA - dermální výplně již od 5 000 Kč!

Klinika Mediestetik nabízí nově dermální výplně za neuvěřitelnou cenu! Dodejte svým rtům plné tvary a svůdnost nebo se zbavte hlubokých nosoretních rýh za pomoci dermálních výplní!

Dermální výplně jsou teď na klinice od neuvěřitelných 5 000 Kč! Nebo v akci 2+1 ZDARMA, kdy za 3 ks dermálních výplní zaplatíte pouze 10 000 Kč.  Pozor! Jedná se o limitovanou nabídku, který platí jen do vyprodání zásob!

 

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět! | Klinika Mediestetik

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět!

Chcete získat až 17 % peněz zpět z každého nákupu? Neváhejte a použijte naši věrnostní aplikaci! Díky její instalaci získáte možnost konzultace ZDARMA! A z každé útraty získáte zpět body, které můžete využít na úhradu zákroků! Věrnost se vyplácí!

Předložte bonusovou kartu při každé návštěvě naší kliniky a sbírejte věrnostní body. Za body můžete získat pěkné dárky nebo jimi platit za ošetření!

Online věrnostní bonusová karta Mediestetik vám umožňuje:

- Získat dárek za registraci do programu v podobě konzultace a bezplatného poradenství ZDARMA
- Sbírat body ve výši 2 – 17 % ze zaplacené částky
- Zvyšování %, které dostanete zpět na váš bonusový účet

NAINSTALUJTE SI APLIKACI PRO ANDROID

 

NAINSTALUJTE SI APLIKACI PRO APPLE

Teplice - 15% sleva na naše služby! | Klinika Mediestetik

Teplice - 15% sleva na naše služby!

Na klinice Mediestetik se rádi staráme o Vaše zoubky, máme proto pro Vás skvělou nabídku, na našich pobočce Teplice jsou nyní všechna stomatologická ošetření s 15% slevou. Máte tak možnost si za zvýhodněnou cenu nechat vybělit zuby, provést dlouho odkládané ošetření zubního kazu, či si nechat opravit zubní kanálky.
 
Věříme, že si naši péči vždy v tom nejlepším užíváte a budeme rádi, stejně jako Váš ošetřující lékař, když Vás opět potkáme na klinice Mediestetik. 

NOVINKA - odstranění podbradku Belkyra

Trápí vás povislý podbradek či druhá brada? Nebojte, nejste v tom sami. Podobný estetický problém trápí mnoho pacientů. Nyní však existuje unikátní řešení daného problému, kterým je zcela nový preparát Belkyra. Díky ošetření kyselinou deoxycholovou, který je účinnou látkou docílíme efektu konturovaného podbradku či odstranění druhé brady.

Ošetření preparátem Belkyra je ambulantní zákrok, při kterém se účinná látka aplikuje přímo do tukové tkáně podbradku. Po aplikaci preparátu Belkyra je nastartován proces odbourávání tukových buněk v ošetřené oblasti, nové tukové buňky se navíc v ošetřené oblasti dále netvoří a tuk se tak do ošetřeného místa znovu neusazuje. K docílení výsledného a trvalého efektu je zapotřebí podstoupit 2 - 4 sezení vždy v odstupu 1 měsíce. Pacient se po ošetření vrací zpět do běžného osobního života, druhý den se doporučuje klidový režim, může se objevit otok, který může přetrvávat i delší dobu, případně modřiny a citlivost v místě aplikace.

Ošetření je určeno pro dospělé pacienty se středním až výrazným povisem a vyklenutím podbradku. Preparát Belkyra tak přináší možnost individuálního ošetření, které je zcela bezpečné a ověřené, kterým je možné modelovat a konturovat oblast podbradku. Bezpečnost preparátu představuje velmi přísná certifikace FDA a rozsáhlé studie, provedené na tisících pacientech.  

Lifting THERMAGE již od 25 000 Kč + Mezoterapie ZDARMA

Toužíte dodat před létem povislé pokožce nový impuls krásy? Máme pro vás nabídku,která se neodmítá! Originální patentovaná technologie Thermage® nyní za zcela nové ceny:

  • ošetření celého obličeje 45 000 Kč
  • ošetření obličejového oválu nebo čela 25 000 Kč
  • ošetření očních víček 25 000 Kč

K ošetření navíc získáte zdarma mezoterapii Magnifique zcela ZDARMA!

Thermage® je neinvazivní, hloubkový (přístrojový) radiofrekvenční lifting. Jeho unikátnost tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Neinvazivní lifting Thermage® je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

 

Dentální hygiena již od 990 Kč!

V zubním lékařství je prevence základ, pokud chcete mít zuby jako perličky, do standardní péče o ně tak musí patřit i pravidelná dentální hygiena! Ta nejen že pomůže udržet zuby zářivě bíle a čisté, ale taktéž působí jako prevence mnoha zubních onemocnění!

Nyní tak můžete na našich pobočkách na Praze 5 a v Teplicích využít skvělou 15% slevu na dentální hygienu té nejvyšší kvality! A nebo ve vybrané dny na pobočce Praha 1 jen za 990 Kč!

Lifting Ultraformer III se skvělým dárkem!

Láká vás maximální omlazení vašeho obličeje pomocí ultrazvukového přístroje nejnovější generace se zaručenými výsledky? Pak je tu právě pro vás ošetření Ultraformer III - unikátní ultrazvukový lifting pokožky. 

Ultraformer III je nejnovější neinvazivní metodu liftingu pokožky obličeje i těla za použití tzv. MMFU (mikro a makro koncentrovaného ultrazvukového vlnění). Díky jeho působení dochází k výraznému liftingovému efektu už po jediném ošetření. Pokožka je pevnější, pružnější a vypadá o poznání mladší a zdravější. Po ošetření navíc není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim.

RegenPlazma 2+1 ošetření ZDARMA

Toužíte po maximální regeneraci pokožky, zastavení procesu stárnutí, či dokonce buněčném omlazení pokožky? Pak pro vás máme unikátní švýcarskou technologii DNA omlazení RegenPlazma!

RegenPlazma® je inovativní švýcarská technologie buněčného omlazování, která dokáže zlepšit kvalitu pleti a její barvu, zjemnit ji, vypnout a vyhladit i hluboké vrásky – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek. Jak? Jednoduše: naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky totiž umí fungovat jako náruživý buněčný opravář a stimulátor. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené, de facto tak dokáže pokožce zakázat stárnout a naopak přikázat mládnout.

*1 ošetření = 1 zkumavka

Laserové epilace s 30% slevou!

Zahoďte žiletky, holící gely a náplasti! Aktuálně nabízíme epilaci nejúčinnějším alexandritovým laserem z USA s 30% slevou na každé pobočce ve vybrané dny!

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé. 

NOVINKA - REGENERA ACTIVA - omlazení kmenovými buňkami

33%

Redermalizace 2+1 ZDARMA!

25%

Biorevitalizace balíček 3+1 ZDARMA!

33%

NOVINKA - dermální výplně již od 5 000 Kč!

17%

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět!

15%

Teplice - 15% sleva na naše služby!

NOVINKA - odstranění podbradku Belkyra

30%

Lifting THERMAGE již od 25 000 Kč + Mezoterapie ZDARMA

15%

Dentální hygiena již od 990 Kč!

Lifting Ultraformer III se skvělým dárkem!

RegenPlazma 2+1 ošetření ZDARMA

30%

Laserové epilace s 30% slevou!

Kontaktujte nás

vyberte soubory