Aktuální akce

VÁNOCE VÁNOCE PŘICHÁZEJÍ! | Klinika Mediestetik

VÁNOCE VÁNOCE PŘICHÁZEJÍ!

Již za pár týdnů jsou tu Vánoce a již nyní je třeba přemýšlet nad vánočními dárky, kterými obdarujeme své blízké nebo i sebe! Klinika Mediestetik pro Vás připravila několik skvělých nabídek, kterými můžete své blízké i sebe obdarovat a rozdávat nejen radost, ale i zdraví a krásu!

Z našich Vánočních nabídek si můžete vybrat:

 1. Zcela nové dermální výplně Neauvia ze Švýcarska za neuvěřitelnou cenu! Zvětšení rtů prémiovým preparátem tak stojí jen 6 500 Kč! 
   
 2. Biorevitalizaci automatickým aplikátorem NEEDLE - ošetření obličeje, krku a dekoltu preparátem Neauvia Organic Deluxe za cenu 5 800 Kč!
   
 3. Neinvazivní lifting pokožky Thermage - lifting celého obličeje, krku a rukou 45 000 Kč, lifting očních víček 25 000 Kč, lifting čela nebo oválu obličeje 25 000 Kč
   
 4. Lifting pleti Ultraformer III - ošetření celého obličeje a krku jen za 20 000 Kč
   
 5. Výhodné vouchery s 10% bonusem! I tento rok pro vás máme naše populární vouchery s 10% bonusem. Tento rok se prodávají v hodnotách 5 000 Kč, 10 000 Kč a 15 000 Kč. Vouchery je možné použít na jakékoliv pobočce v rámci data platnosti a platit s nimi lze veškeré zákroky, výjima zlevněných či akčních ošetření!

NOVINKA - Redermalizace

Na český trh přináší klinika Mediestetik novou unikátní metodu intenzivního omlazení pokožky tzv. Redermalizaci. Jedná se o unikátní postup a preparát, který byl vyvinutý švýcarským institutem Hyalual. Redermalizace je inovativní metoda pro účinnou prevenci stárnutí a obnovu pokožky, která ovlivňuje všechny hlavní mechanismy procesu jejího stárnutí.

Redermalizace je zcela unikátní postup jehož cílem je obnova svrchní čísti pokožky – dermy procesem tzv. redermalizace. Zákrok se provádí preparátem s obsahem kyseliny hyaluronové a kyseliny jantarové. Kyselina hyaluronová je notorický známou látkou s unikátní schopností na sebe vázat vodu a tím hydratovat pokožku. Kyselina jantarová je taktéž tělu vlastní látka, která se v organismu podílí na mnoha metabolicky významných procesech. Mezi její nejdůležitější funkce na buněčné bázi patří zejména významný regenerační vliv na buňky a ovlivňování jejich metabolismu včetně antioxidačních procesů.

Lifting mezonitěmi - Art Filting s 20% slevou

ArtFilting miniinvazivní postup moderní estetické dermatologie, při kterém se do pokožky zavádějí speciální vlákna ArtFilting si v ničem nezavdá s plastickou operací. Díky Art Filtingu je možné pozvednout povislé kontury obličeje na kterých se již podepsaly účinky gravitace a věku. 

Mini-invazivní niťový lifting, při němž se používají dva typy vláken – liftingové a fixační. Tyto speciální nitě se umísťují do hlubokých vrstev kůže, na nichž při každém liftingu záleží nejvíce. To jim umožňuje nejen efektivně pozvednout měkkou tkáň povolenou v důsledku procesu stárnutí, ale také ji fixovat do požadovaného stupně tak, aby se výsledný efekt dlouhodobě neměnil.

Efekt Art Filtingu je velmi přirozený a hlavně okamžitě viditelný. V průběhu následujících týdnů po ošetření pak kůže k nitím ještě zcela přilne, a proto je maximální možný výsledek viditelný až po třech měsících. Vydrží ovšem až čtyři roky a není po něm potřeba žádná rekonvalescence. Tedy kromě fixační masky, kterou si přibližně ve dvou týdnech po ošetření nasazujete na noc.

AKCE Biorevitalizace aplikátorem Needle jen pro 15 z vás!

Toužíte dodat pleti maximální dávku hydratace a výživy? Pak vám přijde vhod naše limitovaná akce pro 15 z vás! Ošetření obličeje, krku a dekoltu biorevitalizací Neauvia Organic Deluxe včetně aplikace pneumatickým dávkovačem Needle jen za 5 800 Kč!

Biorevitalizace zákrok, při kterém je do pokožky aplikována čistá kyselina hyaluronová. Ta má unikátní schopnost na sebe vázat tekutinu, díky aplikaci kyseliny hyaluronové, tak bude vaše pokožka opět zářivě svěží, hydratovaná a krásná. Díky použití automatického aplikátoru Needle je možné ošetřit obličej, krk i dekolt, ošetření je navíc díky rychlosti aplikace zcela bezbolestné!

Díky aplikátoru NEEDLE je ošetření s tím to přístrojem ještě efektivnější, rychlejší, bezpečnější a spolehlivější nežli klasická aplikace.

Akce Thermage - zcela nové ceny!

Toužíte dodat před létem povislé pokožce nový impuls krásy? Máme pro vás nabídku,která se neodmítá! Originální patentovaná technologie Thermage® nyní za zcela nové ceny:

 • ošetření celého obličeje 45 000 Kč
 • ošetření obličejového oválu nebo čela 25 000 Kč
 • ošetření očních víček 25 000 Kč

Thermage® je neinvazivní, hloubkový (přístrojový) radiofrekvenční lifting. Jeho unikátnost tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Neinvazivní lifting Thermage® je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

 

Zbavte se vrásek - 20% sleva na aplikaci injekce krásy

Mimické vrásky trápí nejednoho člověka z nás. Trvale zamračené čelo či vějířky kolem očí nám mění nejen mimiku, ale i to, jak se cítíme. Zbavte se nyní mimických vrásek nebo nadměrného pocení příjemnou podzimní 20% slevou!

Za mimické vrásky jsou totiž zodpovědné permanentně stažená svalová vlákna. Injekce krásy toto stažení  neboli kontrakturu svalů zruší a vy máte tak na několik měsíců pokoj. Stejně tak díky injekci krásy aplikované do podpaží, dlaní rukou či chodidel zabráníme nadměrnému pocení, protože potní žlázy nedostávají impulsy ke své nadměrné sekreci.

 

NOVINKA - Švýcarské dermální výplně od 6 500 Kč!

Klinika Mediestetik nabízí nově dermální výplně za neuvěřitelnou cenu! Pokud chcete dodat svým rtům neodolatelnou ženskost, případně se zbavit hlubokých vrásek, teď nastal ten správný čas!

Dermální výplně jsou teď na klinice od neuvěřitelných 6 500 Kč!

Jedná se o švýcarskou značku výplní Neauvia,  která byla vyvinuta za použití nejmodernějších technologií a díky unikátnímu postupu výroby se jedná o preparát vyjímečné čistoty i vlastností!

Praha 5 a Teplice, 15% sleva na stomatologické služby!

Podzim už klepe na dveře a je čas položit si otázku, kdy jste naposledy viděli svého stomatologa. Jára Cimrman sice napsal, že zuby jsou pohroma huby, toto tvrzení ale rozhodně neplatí pro pacienty kliniky Mediestetik. 
 
Protože se o Vaše zoubky rádi staráme, máme proto pro Vás skvělou nabídku, na našich pobočkách Praha 5 a v Teplicích jsou nyní všechny stomatologická ošetření s 15% slevou. Máte tak možnost si za zvýhodněnou cenu nechat vybělit zuby, provést dlouho odkládané ošetření zubního kazu, či si nechat zhotovit nové korunky a fazety. Sleva se vztahuje na všechny procedury, které nejsou ve slevě. 
 
Věříme, že si naši péči vždy v tom nejlepším užíváte a budeme rádi, stejně jako Váš ošetřující lékař, když Vás opět potkáme na klinice Mediestetik. 

Dentální hygiena již od 990 Kč!

V zubním lékařství je prevence základ, pokud chcete mít zuby jako perličky, do standardní péče o ně tak musí patřit i pravidelná dentální hygiena! Ta nejen že pomůže udržet zuby zářivě bíle a čisté, ale taktéž působí jako prevence mnoha zubních onemocnění!

Nyní tak můžete na našich pobočkách na Praze 5 a v Teplicích využít skvělou 20% slevu na dentální hygienu té nejvyšší kvality! A nebo ve vybrané dny na pobočce Praha 1 jen za 990 Kč!

Řekněte STOP stárnutí s ULTRAFORMER III

Láká vás maximální omlazení vašeho obličeje pomocí ultrazvukového přístroje nejnovější generace se zaručenými výsledky? Pak je tu právě pro vás ošetření Ultraformer III - unikátní ultrazvukový lifting pokožky. 

Nyní s akční slevou 10 000 Kč si tak můžete dopřát ošetření celého obličeje a krku jen za 20 000 namísto 30 000 Kč! Díky Ultraformeru omládnete o několik let a zastavíte stárnutí na několik dalších roků!

RegenPlazma 2+1 ošetření ZDARMA

Toužíte po maximální regeneraci pokožky, zastavení procesu stárnutí, či dokonce buněčném omlazení pokožky? Pak pro vás máme unikátní švýcarskou technologii DNA omlazení RegenPlazma!

RegenPlazma® je inovativní švýcarská technologie buněčného omlazování, která dokáže zlepšit kvalitu pleti a její barvu, zjemnit ji, vypnout a vyhladit i hluboké vrásky – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek. Jak? Jednoduše: naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky totiž umí fungovat jako náruživý buněčný opravář a stimulátor. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené, de facto tak dokáže pokožce zakázat stárnout a naopak přikázat mládnout.

Laserové epilace s 50% slevou!

Zahoďte žiletky, holící gely a náplasti! Aktuálně nabízíme epilaci nejúčinnějším alexandritovým laserem z USA s 50% slevou na každé pobočce ve vybrané dny!

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé. 

Kryolipolýza v Teplicích jen za 5000 Kč + DÁREK

Je naší ctí vám oznámit, že do rodiny Hi-end přístrojů kliniky Mediesetik přibyl na její teplickou pobočku nový přístroj pro neinvazivní liposukci, kryolipolýzu. Tento přístroj je vyjímečný schopností ošetření dvou oblastí naráz, vyšším chladícím výkonem a různými druhy aplikátorů, ať se již jedná o ošetření velkých ploch jako je břicho nebo malých ploch jako jsou paže či stehna. Ošetřovaná oblast je zmražena na teplotu -9 stupňů, čímž je nastartován řízený proces odbourávání tukových buněk bez ovlivnění buněk ostatních. Mezi výhody přístroje patří:

 • Možnost ošetření 2 oblastí najednou
 • Neinvazivní zákrok bez porušení celistvosti pokožky
 • Aplikátor pro velké oblasti i pro malé plochy
 • Systém 360° chlazení ošetřované oblasti

Zákrok je zcela bezpečný, stejně jako zákrok přístrojem Zeltiq Coolsculpting se ketrým patří do stejné generace přístrojů. Jako jediná v ČR jej přináší klinika Mediestetik.

Nyní za zaváděcí cenu 5 000 Kč za ošetření jedné oblasti jedním aplikátorem + 30 minut PowerShape ZDARMA.

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA

Přinášíme speciální nabídku. Ke 3 ošetřením originální patentovanou kryolipolýzou Zeltiq Coolsculpting vám zcela ZDARMA přidáme čtvrté ošetření! Vaše křivky tak budou svůdnější ještě více než kdykoliv předtím!

 

VÁNOCE VÁNOCE PŘICHÁZEJÍ!

NOVINKA - Redermalizace

20%

Lifting mezonitěmi - Art Filting s 20% slevou

AKCE Biorevitalizace aplikátorem Needle jen pro 15 z vás!

30%

Akce Thermage - zcela nové ceny!

20%

Zbavte se vrásek - 20% sleva na aplikaci injekce krásy

NOVINKA - Švýcarské dermální výplně od 6 500 Kč!

15%

Praha 5 a Teplice, 15% sleva na stomatologické služby!

20%

Dentální hygiena již od 990 Kč!

Řekněte STOP stárnutí s ULTRAFORMER III

RegenPlazma 2+1 ošetření ZDARMA

50%

Laserové epilace s 50% slevou!

Kryolipolýza v Teplicích jen za 5000 Kč + DÁREK

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA

Kontaktujte nás

vyberte soubory