Aktuální akce

Odstranění nadměrného pocení + dárek v hodnotě 1 500 Kč! | Klinika Mediestetik

Odstranění nadměrného pocení + dárek v hodnotě 1 500 Kč!

Zbavte se na léto otravných mokrých skvrn v podpaží! Na to existuje snadné řešení, ve formě ošetření podpaží preparátem, který zamezí pocení! Navíc od nás dostanete dárek v podobě voucheru na laserové epilace v hodnotě 1 500 Kč!

Thermage se slevou 30 %! | Klinika Mediestetik

Thermage se slevou 30 %!

Toužíte dodat před létem povislé pokožce nový impuls krásy? Máme pro vás nabídku,která se neodmítá! Originální patentovaná technologie Thermage® nyní v limitované nabídce se slevou 30 % na ošetření celého obličeje, krku i dekoltu!

Thermage® je neinvazivní, hloubkový (přístrojový) radiofrekvenční lifting. Jeho unikátnost tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Neinvazivní lifting Thermage® je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

 

ULTRAFORMER III celého obličeje za neuvěřitelnou cenu! | Klinika Mediestetik

ULTRAFORMER III celého obličeje za neuvěřitelnou cenu!

Láká vás maximální omlazení vašeho obličeje pomocí ultrazvukového přístroje nejnovější generace se zaručenými výsledky? Pak je tu právě pro vás ošetření Ultraformer III, s neuvěřitelnou slevou 10 000 Kč si tak můžete dopřát ošetření celého obličeje a krku jen za 20 000 namísto 30 000 Kč! 

RegenPlazma 2+1 ošetření ZDARMA | Klinika Mediestetik

RegenPlazma 2+1 ošetření ZDARMA

Toužíte po maximální regeneraci pokožky, zastavení procesu stárnutí, či dokonce buněčném omlazení pokožky? Pak pro vás máme unikátní švýcarskou technologii DNA omlazení RegenPlazma!

RegenPlazma® je inovativní švýcarská technologie buněčného omlazování, která dokáže zlepšit kvalitu pleti a její barvu, zjemnit ji, vypnout a vyhladit i hluboké vrásky – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek. Jak? Jednoduše: naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky totiž umí fungovat jako náruživý buněčný opravář a stimulátor. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené, de facto tak dokáže pokožce zakázat stárnout a naopak přikázat mládnout.

Akce na laserovou epilaci - Praha 1, Praha 5 i Teplice! | Klinika Mediestetik

Akce na laserovou epilaci - Praha 1, Praha 5 i Teplice!

Zahoďte žiletky, holící gely a náplasti! Aktuálně nabízíme epilaci nejúčinnějším alexandritovým laserem z USA za nové, lepší ceny!

Balíček 3 ošetření a jednoho ZDARMA na pobočce Praha 1!

Nebo 50% slevy na pobočce Praha 5 a Teplice!

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé.

Kryolipolýza v Teplicích jen za 5000 Kč + DÁREK | Klinika Mediestetik

Kryolipolýza v Teplicích jen za 5000 Kč + DÁREK

Je naší ctí vám oznámit, že do rodiny Hi-end přístrojů kliniky Mediesetik přibyl na její teplickou pobočku nový přístroj pro neinvazivní liposukci, kryolipolýzu. Tento přístroj je vyjímečný schopností ošetření dvou oblastí naráz, vyšším chladícím výkonem a různými druhy aplikátorů, ať se již jedná o ošetření velkých ploch jako je břicho nebo malých ploch jako jsou paže či stehna. Ošetřovaná oblast je zmražena na teplotu -9 stupňů, čímž je nastartován řízený proces odbourávání tukových buněk bez ovlivnění buněk ostatních. Mezi výhody přístroje patří:

 • Možnost ošetření 2 oblastí najednou
 • Neinvazivní zákrok bez porušení celistvosti pokožky
 • Aplikátor pro velké oblasti i pro malé plochy
 • Systém 360° chlazení ošetřované oblasti

Zákrok je zcela bezpečný, stejně jako zákrok přístrojem Zeltiq Coolsculpting se ketrým patří do stejné generace přístrojů. Jako jediná v ČR jej přináší klinika Mediestetik.

Nyní za zaváděcí cenu 5 000 Kč za ošetření jedné oblasti jedním aplikátorem + 30 minut PowerShape ZDARMA.

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA | Klinika Mediestetik

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA

Přinášíme speciální nabídku. Ke 3 ošetřením originální patentovanou kryolipolýzou Zeltiq Coolsculpting vám zcela ZDARMA přidáme čtvrté ošetření! Vaše křivky tak budou svůdnější ještě více než kdykoliv předtím!

 

Zákroky na splátky s 0% navýšením! | Klinika Mediestetik

Zákroky na splátky s 0% navýšením!

Láká vás některý ze zákroků kliniky Mediestetik a nechcete se vydávat z peněz? Naše klinika vám nyní nabízí exklusivně možnost rozložení si platby na 12 měsíců, přičemž nezaplatíte nic navíc! 

Rozložit si tímto způsobem můžete až 100 000 Kč na dobu 12 měsíců, jedinou podmínkou je trvalé bydliště na území ČR! Zaujala Vás tato nabídka? Pro bližší informace volejte naši telefonní linku 242 242 242!

Chcete si platbu rozložit na delší období? Není problém, lze tak až na 36 měsíců a za velmi výhodných podmínek! Neváhejte a volejte naši infolinku nebo pište na info@mediest.cz


Potřebujete ošetření, které se nedá odkládat, ale finanční situace Vám nedovolí toto ošetření podstoupit? Nyní máte možnost využít půjčku na lékařskou péči. Obraťte se na Health Care Financing, tel. 221 710 346 , info@hcfin.cz

Pro schválení  půjčky budete potřebovat :

 • Doklad totožnosti
 • Cenový plán plánovaného ošetření, který vám sestaví lékař
 • Trvalé bydliště v ČR
 • Potvrzení o příjmu a popř. výpisy z běžného účtu

Výhody půjčky:

 • Doba splácení až 36 měsíců
 • Maximální výše půjčky až 100.000,- Kč
 • Výhodná úroková sazba
 • Žádné poplatky za sjednání půjčky
 • 14 dnů na odstoupení od Smlouvy
 • Možnost mimořádné splátky či půjčku kdykoliv splatit

Reprezentativní příklad poskytnutého úvěru 

Celková částka úvěru

Doba trvání úvěru

Úroková sazba     

Četnost plateb 

Výše pravidelné platby           

Výše poslední platby                   

Poplatek za sjednání úvěru                       

RPSN                                                      

Celková částka splatná Klientem    

Datum kalkulace úvěru   

40 000,00 Kč

36 (měsíců)

11,90 % p.a

měsíčně.

1 327,00 Kč

1 315,00 Kč

0 Kč

12,82 %

47 760,00 Kč  

01.12.2016

Hydratace a zase hydratace! -20 % na ošetření Hydraclinic | Klinika Mediestetik

Hydratace a zase hydratace! -20 % na ošetření Hydraclinic

Je tu čas dovolených a s ním i pořádná dávka intenzivního sluníčka a UV paprsků. To vše působí velmi intenzivně na naši pokožku, zejména co se hydratace týče. Je proto třeba pokožce dopřát maximum možné péče a zároveň hydratace. Proto Vám klinika Mediestetik přináší akční slevu a kosmetické ošetření Hydraclinic renomované francouzské kosmetiky Ericson. 

20% sleva
na ošetření HYDRACLINIC

Díky ošetření Hydraclinic dodáte své pokožce maximální možnou hydrataci a nejen, že ji budete chránit před účinky dehydratace a vysušení, ale zároveň uchováte i její kvalitu, hebkost a mladistvost!

Odstranění nadměrného pocení + dárek v hodnotě 1 500 Kč!

30%

Thermage se slevou 30 %!

ULTRAFORMER III celého obličeje za neuvěřitelnou cenu!

RegenPlazma 2+1 ošetření ZDARMA

Akce na laserovou epilaci - Praha 1, Praha 5 i Teplice!

Kryolipolýza v Teplicích jen za 5000 Kč + DÁREK

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA

Zákroky na splátky s 0% navýšením!

20%

Hydratace a zase hydratace! -20 % na ošetření Hydraclinic

Kontaktujte nás

vyberte soubory