Aktuální akce

Léto bez pocení jen za 9800 Kč

Opravdu horké letní dny jsou tu a s nimi i nepříjemný pocit z propocené košile či halenky. Pokud i Vy patříte mezi ty, které trápí mokré skvrny v podpaží vězte, že existuje jednoduché řešení!
Stačí malý zákrok v podobě aplikace botulotoxinu do podpaží a problém s nepříjemným nadměrným pocením je vyřešen! Jedná se o injekční aplikaci látek, které se váží k nervovým zakončením potních žláz, a blokují tak uvolňování potu v ošetřované oblasti. 
 
Aplikace látky reguluje pocení pouze ve vybrané oblasti, takže nemusíte mít žádné obavy z přehřátí organismu. Kompenzačně se pak tělo potí jinudy, nejčastěji ale přes mnohem větší plochy a nepůsobí tak pacientovi žádné obtíže. 

Smyslné a plné rty od 5900 Kč!

Smyslné a plné rty jsou snem snad každé ženy. Na klinice Mediestetik jsme vždy chtěli přinášet našim pacientům jen to nejlepší, proto nyní v naší nabídce naleznete prémiové, švýcarské dermální výplně Neauvia za skvělou cenu! 
Dermální výplně Neauvia obsahují vysoce kvalitní kyselinu hyaluronovou vyráběnou patentovaným organickým způsobem. Tento postup výroby tak dává vzniku skvělého preparátu, s jedinečnými vlastnostmi a dokonalou čistotou. Toužíte-li proto dodat svým rtům objem, či chcete obdarovat partnerku či manželku, výplně Neauvia jsou skvělou příležitostí. To vše za mimořádnou cenu 5900 Kč!
 
Objednávejte na 242 242 242
Více informací
Soutěž o proměny v hodnotě až 500 000 Kč! Bitva o krásu 2 | Klinika Mediestetik

Soutěž o proměny v hodnotě až 500 000 Kč! Bitva o krásu 2

Přihlášky do soutěže o zákroky v celkové hodnotě až 500000 Kč – BITVA O KRÁSU, se uzavřely s půlnocí 31.7.2019! A my už nyní předáváme vaše fotografie a příběhy chirurgům kliniky Mediestetik!

Jací budou naši semifinalisté? Sledujte náš facebookový profil, kde vám 20 úspěšných soutěžících brzy představíme!
A pak už to bude jen na vás a na vašich hlasech! 
www.bitvaokrasu.cz

Ultrazvukový lifting se slevou 10 000 Kč

Ošetření pleti Ultraformer nyní v letní akci se slevou 10 000 Kč!
Pokud přemýšlíte o tom, jak dodat vaší pokožce impuls k její regeneraci, obnovit její pevnost a pružnost a docílit liftingového efektu, pak je pro Vás tato nabídka jako stvořená!
Jedná se o nejnovější neinvazivní metodu liftingu pokožky obličeje i těla! Při ošetření proniká ultrazvuková energie hluboko do pokožky, a tak dochází k vysoké produkci kolagenu a liftingovému efektu. Pokožka je pevnější, pružnější a vypadá o poznání mladší a zdravější. Po ošetření navíc není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim.
Zpevnění pokožky je patrné bezprostředně po ošetření, maximální efekt se nicméně rozvijí další dva až tři měsíce a vydrží až dva roky!
 
Objednávejte se nyní na tel. 242 242 242

Omládněte o pár let! Redermalizace se slevou 20%

Využijte naprosto inovativní metodu pro účinnou prevenci stárnutí a obnovu pokožky. Redermalizace je naprosto unikátní postup a preparát, který vyhlazuje vráskyhydratuje pokožku a Vám navrátí opět mladistvý vzhled!
Zákrok redermalizace se provádí preparátem s obsahem kyseliny hyaluronové a kyseliny jantarové, které jsou pozitivně známé pro svůj hydratační a regenerační vliv. Omládněte nyní s 20% slevou! 

Laserové epilace až s 50% slevou!

Připravte se do plavek s klinikou Mediestetik, a řekněte sbohem trápení s tupými žiletkami!

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé.

  • Sleva pobočka Praha 1 - Akční balíček 3+1 ZDARMA
  • Sleva pobočka Praha 5 - 30 %
  • Sleva pobočka Teplice - 50 %

Platné pouze do 31.8.2019

Stomatologie Praha 5 nyní s 20% slevou

Jak dlouho jste už odkládali ošetření zubního kazu? 
Připravili jsme si pro Vás skvělou nabídku, na naší pobočce Praha 5 nyní získáte všechny stomatologická ošetření s 20% slevou.
Využijte tak jedinečnou možnost si za zvýhodněnou cenu nechat vybělit zuby, provést odkládané ošetření zubního kazu nebo si jen zajděte na preventivní prohlídku. 
Akční nabídka se nevztahuje na dentální hygienu.
Praha 5 – Nové Butovice
Tel. 242 242 242

 

Lifting obličeje Art Filting s 20% Slevou!

Už na nic nečekejte! Mladší a pevnější pokožku můžete získat dokonce okamžitě. Mezi oblíbené techniky patří liftingové ošetření za pomoci speciálních biokompatibilních nití ArtFilting, které pozvednou a udrží povislé kontury obličeje v jejich anatomicky správných dispozicích. Efekt, kterého procedura dosahuje, je srovnatelný s klasickým chirurgickým faceliftem!

Po šesti měsících se nitě v pokožce samovolně rozpustí a zanechají za sebou pevnou kolagenovou kostru, která pleť dál vypíná a až po dva roky zabraňuje jejímu opětovnému ochabnutí. Pokožce tak dopřává velice výrazný a dloudobý liftingový efekt!

RegenPlazma 2+1 zkumavka ZDARMA

Jedinečné omlazení obohacenou plazmou máte opět na dosah!  Pokud Vás trápí kvalita pleti a suchá pokožka, tak řešením může být pouze její výživa a kompletní regenerace.

Na klinice Mediestetik poskytujeme omlazení na buněčné úrovni díky švýcarské technologii RegenPlazma, která dokáže zlepšit kvalitu pleti a její barvu, zjemnit ji, vypnout a vyhladit i hluboké vrásky – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek
Jedná se o evolučně nejvyspělejší a dosud nejčistější formu re-aplikace vlastní krevní plazmy, při níž se daří aktivovat až 90 % růstových faktorů! Navíc opět ve skvělé akci 2+1 zkumavka zcela ZDARMA v rámci jednoho ošetření.

Zvětšení prsou o 5000 Kč levněji!

Už dlouho uvažujete o zvětšení poprsí? Kdy jindy podstoupit zákrok než nyní.
Ceny jsou ALL INCLUSIVE! 
• Prémiové prsní implantáty Motiva
Operační zákrok v sále z antibakteriálního skla
• Celková anestezie
Ubytování
Pooperační prádlo
 
Když se k tomu přidá práce našich zkušených a zručných chirurgů MUDr. Miroslava Velikého a MUDr. Anety Krajcové je z toho akce, která se vám jednoznačně vyplatí! 
 
Získejte sebevědomí a splňte si sen o plném a pevném poprsí! 

Léto bez pocení jen za 9800 Kč

Smyslné a plné rty od 5900 Kč!

Soutěž o proměny v hodnotě až 500 000 Kč! Bitva o krásu 2

Ultrazvukový lifting se slevou 10 000 Kč

20%

Omládněte o pár let! Redermalizace se slevou 20%

50%

Laserové epilace až s 50% slevou!

20%

Stomatologie Praha 5 nyní s 20% slevou

20%

Lifting obličeje Art Filting s 20% Slevou!

RegenPlazma 2+1 zkumavka ZDARMA

Zvětšení prsou o 5000 Kč levněji!

Kontaktujte nás

vyberte soubory