Aktuální akce

Vánoční nadílka kliniky Mediestetik je tu!

Vyberte sobě či svým blízkým skvělý vánoční dárek a nadělte tak nejen štěstí, ale i zdraví či krásu! Připravili jsme pro tento rok opravdu skvělé akce! Vybírat můžete ze zvýhodněných vánočních voucherů, akční slevu na ošetření Regenera, Kryolipolýzu nebo domácí bělení zubů za fantastickou cenu či lifting Thermage s dárkem v hodnotě až 5000 Kč! 

 • Vouchery s bonusem 10 % - i tento rok si můžete dopřát skvělé vánoční vouchery, ke každému voucheru dostanete 10% bonus z jeho hodnoty! Vouchery prodáváme v hodnotách 5 000 Kč, 10 000 Kč, 15 000 Kč a vyšší dle individuálního přání! *
 • Regenera Activa - dopřejte sobě či blízkým nejmodernější technologií v léčbě ztráty vlasů a omlazení pokožky! Regenera Activa, neboli omlazení a léčba za pomoci kmenových buněk nyní s vánoční slevou 5000 Kč!
 • Lifting Thermage - Jako vánoční dárek k neinvazivnímu liftingu obličeje, krku a dekoltu Thermage nyní získáte dle svého vlastního výběru ošetření plazmou, mezoterapií nebo dermální výplň zcela zdarma!
 • Kryolipolýza za fantastickou cenu - jen tyto vánoce si po celý prosinec budete moci dopřát skvělé ošetření, které zatočí s problematickým tukem na všech myslitelných partiích! Kryolipolýza na klinice Mediestetik celý prosinec za mrazivých 6 800 Kč!
 • Domácí bělení zubů ZOOM - dopřejte svým zubům čisto skvoucí bělost, sada pro domácí bělení zubů ZOOM včetně 2 dlah a bělícího gelu je jen za 3500 Kč!

*vouchery platí následující den po zakoupení, není je možné uplatnit na již zlevněné služby či jiné akční nabídky, slevy se nesčítají. 

Redermalizace 2+1 ZDARMA!

Dopřejte své pokožce před nadcházející zimou pořádnou vzpruhu! Akce Redermalizace je zpět! 2+1 ošetření ZDARMA! Akce se vztahuje na vybrané preparáty! Redermalizace je určena zejména ke zvýšení kvality pokožky, regeneraci jednotlivých projevů stárnutí, protizánětlivému působení na pokožku či odstraňování nadbytečné pigmentace, zkrácení rekonvalescence po jiných estetických zákrocích.

Akce - 2x dermální výplň + dárek!

Dodejte pokožce objem! Dermální výplně nyní za jedinečnou cenu od 5 000 Kč! Navíc v akční nabídce 2x dermální výplně dostanete zcela zdarma obličejové masky pro hydrataci, čištění či omlazení pokožky obličeje!

Tyto skvělé masky dle vybraného typu obsahují:

 • Kyselinu hyaluronovou pro lepší hydrataci
 • Vitamín E pro ochranu před volnými radikály
 • Aloe vera s uklidňujícími a protizánětlivými účinky
 • Bisabolol jež projasní pleť
 • MENTHYL laktát s chladivými účinky
 • Amonnou sůl kyseliny glycyrhizové se zklidňujícími účinky

Akční nabídka na výplně JUVEDERM!

Takovouto akci jsme tu ještě neměli! Akce na dermální výplně JUVEDERM - každá druhá dermální výplň se slevou 20 %! Dopřejte si zvýhodněnou limitovanou nabídku, která platí jen po dobu jednoho měsíce!

* akce se nevztahuje na preparát VOLITE, obě stříkačky musí být aplikovány v rámci jednoho sezení

Ošetření HydraFacial s 20% slevou!

Ošetření pleti Hydrafacial je omlazující alternativa invazivních postupů, která využívá patentované technologie k detoxikaci, oživení, ochraně a regeneraci pokožky.  Vyrovnává tón pleti a vitalitu, stahuje rozšířené póry. Metoda je velice vhodná pro pacienty s mastnou či problematickou pletí, s akné. Tato metoda je velmi populární ve Velké Británii! Nyní s 20% slevou!

Léčba zubního kazu a kompozitní výplně s 20% slevou!

Rozlučte se s nevhodnými a neestetickými amalgámovými plombami! Léčba zubního kazu a kompozitní výplně, včetně jejich náhrady namísto vašich amalgámových je nyní na našich pobočkách Praha 5 a Teplice s lákavou 20% slevou!

Preparáty RegenPlazma nyní v akci 2+1 ZDARMA

Využijte akci na preparáty RegenPlazma 2+1! ZDARMA Nyní si můžete dopřát ošetření RegenPlazma nebo RegenMatrix 2+1 zkumavka ZDARMA! RegenPlazma je obohacená plazma, která má blahodárné regenerační účinky, v případě preparátu RegenMatrix navíc obohacena o kyselinu hyaluronovou, která má výjimečné hydratační účinky! 

Mezonitě a Art Filting - akční sleva 20%!

V dnešní době lze omladit a zpevnit pokožku zcela neinvazivně či miniinvazivně. Mezi oblíbené miniinvazivní techniky patří ošetření pokožky za pomoci speciálních biokompatibilních nití, tzv. mezonití. Síť z těchto mezonití funguje jako opora pleti a stimuluje v místě ošetření pokožku k větší produkci kolagenu. Po šesti měsících se nitě v pokožce rozpustí a zanechají za sebou pevnou kolagenovou kostru, která pleť dál vypíná a až po dva roky zabraňuje jejímu opětovnému ochabnutí. Efekt ošetření je patrný ihned po ošetření, kdy je pleť na pohmat i pohled vypnutější, díky miniinvazivní povaze ošetření není třeba žádných výrazných omezení z každodenních aktivit. V průběhu následujících několika týdnů obalí nitě v pleti kolagen a efekt ošetření se maximalizuje.
 

Mini-invazivní niťový lifting, při němž se používají dva typy vláken – liftingové a fixační. Tyto speciální nitě se umísťují do hlubokých vrstev kůže, na nichž při každém liftingu záleží nejvíce. To jim umožňuje nejen efektivně pozvednout měkkou tkáň povolenou v důsledku procesu stárnutí, ale také ji fixovat do požadovaného stupně tak, aby se výsledný efekt dlouhodobě neměnil.

Nitě jsou při své aplikaci umístěny ve speciálních netraumatických kanylách, což lékaři umožňuje zcela se obejít bez jakýchkoliv řezů, ale také bez zaplétávání či uzlování nití. Efekt, kterého procedura dosahuje, je srovnatelný s klasickým chirurgickým faceliftem, a proto je Art Filting® vhodný i pro pacienty s výraznými kožními převisy, kteří už byli indikováni na facelift. Art Filting® je oproti němu daleko nenáročnější, nevyžaduje žádnou rekonvalescenci a díky pozitivnímu vlivu na produkci kolagenu také zlepšuje strukturu pokožky, na což klasická operace nestačí.

Využijte akční nabídku ošetření:
nyní s 20 % slevou
na klinice Mediestetik
Až 17 % z hodnoty nákupu zpět! | Klinika Mediestetik

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět!

Chcete získat až 17 % peněz zpět z každého nákupu? Neváhejte a použijte naši věrnostní aplikaci! Díky její instalaci získáte možnost konzultace ZDARMA! A z každé útraty získáte zpět body, které můžete využít na úhradu zákroků! Věrnost se vyplácí!

Předložte bonusovou kartu při každé návštěvě naší kliniky a sbírejte věrnostní body. Za body můžete získat pěkné dárky nebo jimi platit za ošetření!

Online věrnostní bonusová karta Mediestetik vám umožňuje:

- Získat dárek za registraci do programu v podobě konzultace a bezplatného poradenství ZDARMA
- Sbírat body ve výši 2 – 17 % ze zaplacené částky
- Zvyšování %, které dostanete zpět na váš bonusový účet

NAINSTALUJTE SI APLIKACI PRO ANDROID

 

NAINSTALUJTE SI APLIKACI PRO APPLE

Vánoční nadílka kliniky Mediestetik je tu!

33%

Redermalizace 2+1 ZDARMA!

Akce - 2x dermální výplň + dárek!

20%

Akční nabídka na výplně JUVEDERM!

20%

Ošetření HydraFacial s 20% slevou!

20%

Léčba zubního kazu a kompozitní výplně s 20% slevou!

33%

Preparáty RegenPlazma nyní v akci 2+1 ZDARMA

20%

Mezonitě a Art Filting - akční sleva 20%!

17%

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět!

Kontaktujte nás

vyberte soubory