Aktuální akce

Smyslné a plné rty od 5900 Kč!

Smyslné a plné rty jsou snem snad každé ženy. Na klinice Mediestetik jsme vždy chtěli přinášet našim pacientům jen to nejlepší, proto nyní v naší nabídce naleznete prémiové, švýcarské dermální výplně Neauvia za skvělou cenu! 
Dermální výplně Neauvia obsahují vysoce kvalitní kyselinu hyaluronovou vyráběnou patentovaným organickým způsobem. Tento postup výroby tak dává vzniku skvělého preparátu, s jedinečnými vlastnostmi a dokonalou čistotou. Toužíte-li proto dodat svým rtům objem, či chcete obdarovat partnerku či manželku, výplně Neauvia jsou skvělou příležitostí. To vše za mimořádnou cenu 5900 Kč!
 
Objednávejte na 242 242 242
Více informací

Omládněte o pár let! Redermalizace se slevou 20%

Využijte naprosto inovativní metodu pro účinnou prevenci stárnutí a obnovu pokožky. Redermalizace je naprosto unikátní postup a preparát, který vyhlazuje vráskyhydratuje pokožku a Vám navrátí opět mladistvý vzhled!
Zákrok redermalizace se provádí preparátem s obsahem kyseliny hyaluronové a kyseliny jantarové, které jsou pozitivně známé pro svůj hydratační a regenerační vliv. Omládněte nyní s 20% slevou! 

Laserové epilace Praha 5 a Teplice se slevou 50 %!

Trápí vás nežádoucí ochlupení kdekoliv na těle a jeho pravidelné holení či voskování vás obtěžuje? Již nemusí, díky skutečně účinné laserové epilaci!

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé.

  • Sleva pobočka Praha 1 - 30 %
  • Sleva pobočka Praha 5 a Teplice - 50 %

Stomatologie Praha 5 nyní s 20% slevou

Jak dlouho jste už odkládali ošetření zubního kazu? 
Připravili jsme si pro Vás skvělou nabídku, na naší pobočce Praha 5 nyní získáte všechny stomatologická ošetření s 20% slevou.
Využijte tak jedinečnou možnost si za zvýhodněnou cenu nechat vybělit zuby, provést odkládané ošetření zubního kazu nebo si jen zajděte na preventivní prohlídku. 
Akční nabídka se nevztahuje na dentální hygienu.
Praha 5 – Nové Butovice
Tel. 242 242 242

 

Ošetření HydraFacial s 20% slevou!

Ošetření pleti Hydrafacial je omlazující alternativa invazivních postupů, která využívá patentované technologie k detoxikaci, oživení, ochraně a regeneraci pokožky.  Vyrovnává tón pleti a vitalitu, stahuje rozšířené póry. Metoda je velice vhodná pro pacienty s mastnou či problematickou pletí, s akné. Tato metoda je velmi populární ve Velké Británii! Nyní s 20% slevou!

Lifting obličeje Art Filting s 20% Slevou!

Už na nic nečekejte! Mladší a pevnější pokožku můžete získat dokonce okamžitě. Mezi oblíbené techniky patří liftingové ošetření za pomoci speciálních biokompatibilních nití ArtFilting, které pozvednou a udrží povislé kontury obličeje v jejich anatomicky správných dispozicích. Efekt, kterého procedura dosahuje, je srovnatelný s klasickým chirurgickým faceliftem!

Po šesti měsících se nitě v pokožce samovolně rozpustí a zanechají za sebou pevnou kolagenovou kostru, která pleť dál vypíná a až po dva roky zabraňuje jejímu opětovnému ochabnutí. Pokožce tak dopřává velice výrazný a dloudobý liftingový efekt!

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět! | Klinika Mediestetik

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět!

Chcete získat až 17 % peněz zpět z každého nákupu? Neváhejte a použijte naši věrnostní aplikaci! Díky její instalaci získáte možnost konzultace ZDARMA! A z každé útraty získáte zpět body, které můžete využít na úhradu zákroků! Věrnost se vyplácí!

Předložte bonusovou kartu při každé návštěvě naší kliniky a sbírejte věrnostní body. Za body můžete získat pěkné dárky nebo jimi platit za ošetření!

Online věrnostní bonusová karta Mediestetik vám umožňuje:

- Získat dárek za registraci do programu v podobě konzultace a bezplatného poradenství ZDARMA
- Sbírat body ve výši 2 – 17 % ze zaplacené částky
- Zvyšování %, které dostanete zpět na váš bonusový účet

NAINSTALUJTE SI APLIKACI PRO ANDROID

 

NAINSTALUJTE SI APLIKACI PRO APPLE

RegenPlazma 2+1 zkumavka ZDARMA

Jedinečné omlazení obohacenou plazmou máte opět na dosah!  Pokud Vás trápí kvalita pleti a suchá pokožka, tak řešením může být pouze její výživa a kompletní regenerace.

Na klinice Mediestetik poskytujeme omlazení na buněčné úrovni díky švýcarské technologii RegenPlazma, která dokáže zlepšit kvalitu pleti a její barvu, zjemnit ji, vypnout a vyhladit i hluboké vrásky – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek
Jedná se o evolučně nejvyspělejší a dosud nejčistější formu re-aplikace vlastní krevní plazmy, při níž se daří aktivovat až 90 % růstových faktorů! Navíc opět ve skvělé akci 2+1 zkumavka zcela ZDARMA

Novinka! Juvederm Volite nyní za výhodnou cenu! | Klinika Mediestetik

Novinka! Juvederm Volite nyní za výhodnou cenu!

Rádi bychom Vám představili naše úžasné novinky! 
Nový produkt Juvederm Volite, který byl vytvořen speciálně pro mimořádnou hloubkovou hydrataci pokožky a zvyšování její elasticity, získate nyní za výhodnou cenu!

Volite hloubkově hydratuje pokožku a obnovuje její strukturu. Výsledkem ošetření je tak zlepšení pružnosti kůže, zpevnění a liftingový efekt.
VOLITE je svého druhu jediný produkt, který zajišťuje tak mimořádně dlouhotrvající výsledek už po jednom jediném ošetření, a to až na 9 měsíců! Efekt je viditelný okamžitě.

Nyní Sleva 20% na každou druhou stříkačku přípravku Volite!

Zarezervujte si svůj termín návštěvy na tel.:
+420 242 242 242

Darujte blízkým krásu s klinikou Mediestetik | Klinika Mediestetik

Darujte blízkým krásu s klinikou Mediestetik

Víme, co udělá největší radost Vašim nejbližším. Dárek, co bude zaručeně slušet každému, dárkový voucher kliniky Mediestetik.

Připravíme Vám dárkové poukazy v libovolných hodnotách nebo na libovolné zákroky.
Mezi ty nejoblíbenější patří zejména dárkové vouchery na dentální hygienu, bělení zubů, laserové epilace, omlazení pleti obohacenou plazmou RegenPlazma, plastickou operaci očních víček a další omlazující procedury.

Objednávejte nyní na telefonním čísle 242 242 242. K vyzvednutí možné ještě dnes na pobočce.

 

Smyslné a plné rty od 5900 Kč!

20%

Omládněte o pár let! Redermalizace se slevou 20%

50%

Laserové epilace Praha 5 a Teplice se slevou 50 %!

20%

Stomatologie Praha 5 nyní s 20% slevou

20%

Ošetření HydraFacial s 20% slevou!

20%

Lifting obličeje Art Filting s 20% Slevou!

17%

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět!

RegenPlazma 2+1 zkumavka ZDARMA

Novinka! Juvederm Volite nyní za výhodnou cenu!

Darujte blízkým krásu s klinikou Mediestetik

Kontaktujte nás

vyberte soubory