Aktuální akce

ORTODONCIE - KONZULTACE ZDARMA

Právě probíhají konzultace ortodoncie na klinice Mediestetik zcela ZDARMA! Navíc při léčbě rovnátky můžete využít zvýhodnění až 3580 Kč!

Zvýhodnění platí při léčbě obou čelistí, v takovém případě je zdarma:

  • Konzultace
  • Diagnostika
  • Léčebný plán
    To vše v hodnotě 3850 Kč!

V případě léčby jedné čelisti je zdarma 

  • Konzultace
  • Léčebný plán
    To vše v hodnotě 2000 Kč!

Mezonitě - akční sleva 20%!

V dnešní době lze omladit a zpevnit pokožku zcela neinvazivně či miniinvazivně. Mezi oblíbené miniinvazivní techniky patří ošetření pokožky za pomoci speciálních biokompatibilních nití, tzv. mezonití. Síť z těchto mezonití funguje jako opora pleti a stimuluje v místě ošetření pokožku k větší produkci kolagenu. 

Po šesti měsících se nitě v pokožce rozpustí a zanechají za sebou pevnou kolagenovou kostru, která pleť dál vypíná a až po dva roky zabraňuje jejímu opětovnému ochabnutí.
 
Efekt ošetření je patrný ihned po ošetření, kdy je pleť na pohmat i pohled vypnutější, díky miniinvazivní povaze ošetření není třeba žádných výrazných omezení z každodenních aktivit. V průběhu následujících několika týdnů obalí nitě v pleti kolagen a efekt ošetření se maximalizuje.
 
Využijte akční nabídku ošetření:
nyní s 20 % slevou
na klinice Mediestetik

LIFTING OBLIČEJE + DÁREK ZDARMA

Toužíte po mladistvé a vypnuté pokožce?! Nyní máte jedinečnou možnost využít skvělé prázdninové akce a získat k neinvazivnímu liftingu Thermage nebo Ultraformer III skvělý dárek dle vlastního výběru!

Na naší pobočce v Praze si můžete dopřát:

Neinvazivní lifting THERMAGE a ZDARMA

Biorevitalizaci HMW nebo

Dermální výplň 

 

Na naší pobočce v Teplicích si můžete dopřát:

Neinvazivní lifting ULTRAFORMER III a  ZDARMA

Biorevitalizaci HMW nebo

Dermální výplň

KRYOLIPOLÝZA + DÁREK

Chcete se zbavit nepoddajných tukových úložek, na které nepomáhají ani diety, ani fitness centrum a máte pocit, že už vám nic nepomůže?! Přinášíme skvělou prázdninovou akci, k ošetření každé oblastí zákrokem kryolipolýza, který vás problému s nezbedným tukem může zbavit, s navíc můžete vybrat dárek v podobě injekční lipolýzy nebo zákroku pro formování postavy Mantis či BodyShape! 

Na naší pobočce v Praze si můžete dopřát:

Kryolipolýza Zeltiq COOLSCULPTING a ZDARMA

Injekční lipolýza nebo

30 minut ošetření přístrojem Mantis

 

Na naší pobočce v Teplicích si můžete dopřát:

Kryolipolýza a ZDARMA

Injekční lipolýza nebo

30 minut ošetření přístrojem BodyShape

Zbavte se vrásek - injekce krásy s 15% slevou!

Zbavte se mračivek, kohoutích stop a jiných mimických vrásek! Přinášíme Vám skvělou 15% slevu na odstranění mimických vrásek!

RegenMatrix 2+1 ošetření ZDARMA

Regeneraci pokožky plazmalifting RegenMatrix® startuje přímo v buňkách, které začínají okamžitě produkovat nový kolagen a obnovují své imunitní procesy. Díky speciální kyselině hyaluronové se navíc do pleti navrací přirozená hydratace a dosud chybějící dostatečná výživa. 

Nyní si toto skvělé ošetření ze švýcarských laboratoří můžete dopřát v naší oblíbené akci 2+1 zkumavka ZDARMA!

 

Dermální výplně již od 5000 Kč!

Klinika Mediestetik nabízí nově dermální výplně za neuvěřitelnou cenu! Dodejte svým rtům plné tvary a svůdnost nebo se zbavte hlubokých nosoretních rýh za pomoci dermálních výplní!

Dermální výplně jsou teď na klinice od neuvěřitelných 5 000 Kč! Pozor! Jedná se o limitovanou nabídku, který platí jen do vyprodání zásob!

 

NOVINKA - REGENERA ACTIVA - omlazení kmenovými buňkami

S potěšením představujeme nejnovější technologii buněčného omlazení - zákrok Regenera Activa je založený na využití autologních kmenových buněk a představuje aktuálně nejnovější výkřik biotechnologií v estetické medicíně!

Dodejte své pokožce maximální možnou dávku omlazení díky svým vlastním buňkám. Dodejte vlasům nový impuls k jejich růstu, hustotě a pevnosti! To vše díky zákroku Regenera Activa!

Redermalizace 2+1 ZDARMA!

Léto se nezadržitelně blíží a je třeba pokožku řádně připravit na sluníčko, letní radovánky i další aktivity, kdy dostává naše pokožka pořádně zabrat. I proto přicházíme s akci Redermalizace ZDARMA. V rámci této nabídky získáte ke dvěma stříkačkám blahodárného koktejlu mládí, který se skládá z kyseliny hyaluronové a jantarové, třetí zcela ZDARMA. Již od 13 000 Kč za komplexní ošetření!

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět! | Klinika Mediestetik

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět!

Chcete získat až 17 % peněz zpět z každého nákupu? Neváhejte a použijte naši věrnostní aplikaci! Díky její instalaci získáte možnost konzultace ZDARMA! A z každé útraty získáte zpět body, které můžete využít na úhradu zákroků! Věrnost se vyplácí!

Předložte bonusovou kartu při každé návštěvě naší kliniky a sbírejte věrnostní body. Za body můžete získat pěkné dárky nebo jimi platit za ošetření!

Online věrnostní bonusová karta Mediestetik vám umožňuje:

- Získat dárek za registraci do programu v podobě konzultace a bezplatného poradenství ZDARMA
- Sbírat body ve výši 2 – 17 % ze zaplacené částky
- Zvyšování %, které dostanete zpět na váš bonusový účet

NAINSTALUJTE SI APLIKACI PRO ANDROID

 

NAINSTALUJTE SI APLIKACI PRO APPLE

Teplice - 15% sleva na naše služby! | Klinika Mediestetik

Teplice - 15% sleva na naše služby!

Na klinice Mediestetik se rádi staráme o Vaše zoubky, máme proto pro Vás skvělou nabídku, na našich pobočce Teplice jsou nyní všechna stomatologická ošetření s 15% slevou. Máte tak možnost si za zvýhodněnou cenu nechat vybělit zuby, provést dlouho odkládané ošetření zubního kazu, či si nechat opravit zubní kanálky.
 
Věříme, že si naši péči vždy v tom nejlepším užíváte a budeme rádi, stejně jako Váš ošetřující lékař, když Vás opět potkáme na klinice Mediestetik. 

NOVINKA - odstranění podbradku Belkyra

Trápí vás povislý podbradek či druhá brada? Nebojte, nejste v tom sami. Podobný estetický problém trápí mnoho pacientů. Nyní však existuje unikátní řešení daného problému, kterým je zcela nový preparát Belkyra. Díky ošetření kyselinou deoxycholovou, který je účinnou látkou docílíme efektu konturovaného podbradku či odstranění druhé brady.

Ošetření preparátem Belkyra je ambulantní zákrok, při kterém se účinná látka aplikuje přímo do tukové tkáně podbradku. Po aplikaci preparátu Belkyra je nastartován proces odbourávání tukových buněk v ošetřené oblasti, nové tukové buňky se navíc v ošetřené oblasti dále netvoří a tuk se tak do ošetřeného místa znovu neusazuje. K docílení výsledného a trvalého efektu je zapotřebí podstoupit 2 - 4 sezení vždy v odstupu 1 měsíce. Pacient se po ošetření vrací zpět do běžného osobního života, druhý den se doporučuje klidový režim, může se objevit otok, který může přetrvávat i delší dobu, případně modřiny a citlivost v místě aplikace.

Ošetření je určeno pro dospělé pacienty se středním až výrazným povisem a vyklenutím podbradku. Preparát Belkyra tak přináší možnost individuálního ošetření, které je zcela bezpečné a ověřené, kterým je možné modelovat a konturovat oblast podbradku. Bezpečnost preparátu představuje velmi přísná certifikace FDA a rozsáhlé studie, provedené na tisících pacientech.  

Dentální hygiena již od 990 Kč!

V zubním lékařství je prevence základ, pokud chcete mít zuby jako perličky, do standardní péče o ně tak musí patřit i pravidelná dentální hygiena! Ta nejen že pomůže udržet zuby zářivě bíle a čisté, ale taktéž působí jako prevence mnoha zubních onemocnění!

Nyní tak můžete na našich pobočkách na Praze 5 a v Teplicích využít skvělou 15% slevu na dentální hygienu té nejvyšší kvality! A nebo ve vybrané dny na pobočce Praha 1 jen za 990 Kč!

Laserové epilace s 30% slevou!

Zahoďte žiletky, holící gely a náplasti! Aktuálně nabízíme epilaci nejúčinnějším alexandritovým laserem z USA s 30% slevou na každé pobočce ve vybrané dny!

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé. 

ORTODONCIE - KONZULTACE ZDARMA

20%

Mezonitě - akční sleva 20%!

LIFTING OBLIČEJE + DÁREK ZDARMA

KRYOLIPOLÝZA + DÁREK

15%

Zbavte se vrásek - injekce krásy s 15% slevou!

33%

RegenMatrix 2+1 ošetření ZDARMA

33%

Dermální výplně již od 5000 Kč!

NOVINKA - REGENERA ACTIVA - omlazení kmenovými buňkami

33%

Redermalizace 2+1 ZDARMA!

17%

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět!

15%

Teplice - 15% sleva na naše služby!

NOVINKA - odstranění podbradku Belkyra

15%

Dentální hygiena již od 990 Kč!

30%

Laserové epilace s 30% slevou!

Kontaktujte nás

vyberte soubory