Aktuální akce

Akční nabídka na výplně JUVEDERM!

Takovouto akci jsme tu ještě neměli! Akce na dermální výplně JUVEDERM - každá druhá dermální výplň se slevou 20 %! Dopřejte si zvýhodněnou limitovanou nabídku, která platí jen po dobu jednoho měsíce!

* akce se nevztahuje na preparát VOLITE, obě stříkačky musí být aplikovány v rámci jednoho sezení

SMAS lifting obličeje Ultraformer III s lákavou 25% slevou!

Se začátkem podzimu přichází klinika Mediestetik s akcí, která dodá pokožce nejen pevnost, ale i pružnost. Ošetření Ultraformer III je výjimečné tím, že lékař může zacílit vysokofrekvenční ultrazvukové vlny do potřebných vrstev pokožky a dosáhnout tak dokonalého efektu

Jen tento podzim si můžete dopřát ošetření obličeje nebo obličeje, krku a dekoltu přístrojem Ultraformer III s lákavou 25% slevou!

Ošetření Thermage + dermální výplň ZDARMA

Toužíte po mladistvé a vypnuté pokožce?! Nyní máte jedinečnou možnost využít skvělé akce a získat k neinvazivnímu liftingu Thermage skvělý dárek dle vlastního výběru!

Na naší pobočce v Praze si můžete dopřát:

Neinvazivní lifting THERMAGE a ZDARMA

Biorevitalizaci HMW nebo

Dermální výplň 

Preparáty RegenPlazma nyní v akci 2+1 ZDARMA

Využijte akci na preparáty RegenPlazma 2+1! ZDARMA Nyní si můžete dopřát ošetření RegenPlazma nebo RegenMatrix 2+1 zkumavka ZDARMA! RegenPlazma je obohacená plazma, která má blahodárné regenerační účinky, v případě preparátu RegenMatrix navíc obohacena o kyselinu hyaluronovou, která má výjimečné hydratační účinky! 

Zbavte se vrásek - injekce krásy s 15% slevou!

Zbavte se mračivek, kohoutích stop a jiných mimických vrásek! Přinášíme Vám skvělou 15% slevu na odstranění mimických vrásek!

Mezonitě a Art Filing - akční sleva 20%!

V dnešní době lze omladit a zpevnit pokožku zcela neinvazivně či miniinvazivně. Mezi oblíbené miniinvazivní techniky patří ošetření pokožky za pomoci speciálních biokompatibilních nití, tzv. mezonití. Síť z těchto mezonití funguje jako opora pleti a stimuluje v místě ošetření pokožku k větší produkci kolagenu. Po šesti měsících se nitě v pokožce rozpustí a zanechají za sebou pevnou kolagenovou kostru, která pleť dál vypíná a až po dva roky zabraňuje jejímu opětovnému ochabnutí. Efekt ošetření je patrný ihned po ošetření, kdy je pleť na pohmat i pohled vypnutější, díky miniinvazivní povaze ošetření není třeba žádných výrazných omezení z každodenních aktivit. V průběhu následujících několika týdnů obalí nitě v pleti kolagen a efekt ošetření se maximalizuje.
 

Mini-invazivní niťový lifting, při němž se používají dva typy vláken – liftingové a fixační. Tyto speciální nitě se umísťují do hlubokých vrstev kůže, na nichž při každém liftingu záleží nejvíce. To jim umožňuje nejen efektivně pozvednout měkkou tkáň povolenou v důsledku procesu stárnutí, ale také ji fixovat do požadovaného stupně tak, aby se výsledný efekt dlouhodobě neměnil.

Nitě jsou při své aplikaci umístěny ve speciálních netraumatických kanylách, což lékaři umožňuje zcela se obejít bez jakýchkoliv řezů, ale také bez zaplétávání či uzlování nití. Efekt, kterého procedura dosahuje, je srovnatelný s klasickým chirurgickým faceliftem, a proto je Art Filting® vhodný i pro pacienty s výraznými kožními převisy, kteří už byli indikováni na facelift. Art Filting® je oproti němu daleko nenáročnější, nevyžaduje žádnou rekonvalescenci a díky pozitivnímu vlivu na produkci kolagenu také zlepšuje strukturu pokožky, na což klasická operace nestačí.

Využijte akční nabídku ošetření:
nyní s 20 % slevou
na klinice Mediestetik

KRYOLIPOLÝZA + DÁREK

Chcete se zbavit nepoddajných tukových úložek, na které nepomáhají ani diety, ani fitness centrum a máte pocit, že už vám nic nepomůže?! Přinášíme skvělou akci, k ošetření každé oblastí zákrokem kryolipolýza, který vás problému s nezbedným tukem může zbavit, s navíc můžete vybrat dárek v podobě injekční lipolýzy nebo zákroku pro formování postavy Mantis či BodyShape! 

Na naší pobočce v Praze si můžete dopřát:

Kryolipolýza Zeltiq COOLSCULPTING a ZDARMA

Injekční lipolýza nebo

30 minut ošetření přístrojem Mantis

 

Na naší pobočce v Teplicích si můžete dopřát:

Kryolipolýza a ZDARMA

Injekční lipolýza nebo

30 minut ošetření přístrojem BodyShape

Dermální výplně již od 5000 Kč!

Klinika Mediestetik nabízí nově dermální výplně za neuvěřitelnou cenu! Dodejte svým rtům plné tvary a svůdnost nebo se zbavte hlubokých nosoretních rýh za pomoci dermálních výplní!

Dermální výplně jsou teď na klinice od neuvěřitelných 5 000 Kč! Pozor! Jedná se o limitovanou nabídku, který platí jen do vyprodání zásob!

 

Redermalizace 2+1 ZDARMA!

Léto se nezadržitelně blíží a je třeba pokožku řádně připravit na sluníčko, letní radovánky i další aktivity, kdy dostává naše pokožka pořádně zabrat. I proto přicházíme s akci Redermalizace ZDARMA. V rámci této nabídky získáte ke dvěma stříkačkám blahodárného koktejlu mládí, který se skládá z kyseliny hyaluronové a jantarové, třetí zcela ZDARMA. Již od 13 000 Kč za komplexní ošetření!

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět! | Klinika Mediestetik

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět!

Chcete získat až 17 % peněz zpět z každého nákupu? Neváhejte a použijte naši věrnostní aplikaci! Díky její instalaci získáte možnost konzultace ZDARMA! A z každé útraty získáte zpět body, které můžete využít na úhradu zákroků! Věrnost se vyplácí!

Předložte bonusovou kartu při každé návštěvě naší kliniky a sbírejte věrnostní body. Za body můžete získat pěkné dárky nebo jimi platit za ošetření!

Online věrnostní bonusová karta Mediestetik vám umožňuje:

- Získat dárek za registraci do programu v podobě konzultace a bezplatného poradenství ZDARMA
- Sbírat body ve výši 2 – 17 % ze zaplacené částky
- Zvyšování %, které dostanete zpět na váš bonusový účet

NAINSTALUJTE SI APLIKACI PRO ANDROID

 

NAINSTALUJTE SI APLIKACI PRO APPLE

NOVINKA - odstranění podbradku Belkyra

Trápí vás povislý podbradek či druhá brada? Nebojte, nejste v tom sami. Podobný estetický problém trápí mnoho pacientů. Nyní však existuje unikátní řešení daného problému, kterým je zcela nový preparát Belkyra. Díky ošetření kyselinou deoxycholovou, který je účinnou látkou docílíme efektu konturovaného podbradku či odstranění druhé brady.

Ošetření preparátem Belkyra je ambulantní zákrok, při kterém se účinná látka aplikuje přímo do tukové tkáně podbradku. Po aplikaci preparátu Belkyra je nastartován proces odbourávání tukových buněk v ošetřené oblasti, nové tukové buňky se navíc v ošetřené oblasti dále netvoří a tuk se tak do ošetřeného místa znovu neusazuje. K docílení výsledného a trvalého efektu je zapotřebí podstoupit 2 - 4 sezení vždy v odstupu 1 měsíce. Pacient se po ošetření vrací zpět do běžného osobního života, druhý den se doporučuje klidový režim, může se objevit otok, který může přetrvávat i delší dobu, případně modřiny a citlivost v místě aplikace.

Ošetření je určeno pro dospělé pacienty se středním až výrazným povisem a vyklenutím podbradku. Preparát Belkyra tak přináší možnost individuálního ošetření, které je zcela bezpečné a ověřené, kterým je možné modelovat a konturovat oblast podbradku. Bezpečnost preparátu představuje velmi přísná certifikace FDA a rozsáhlé studie, provedené na tisících pacientech.  

Laserové epilace s 30% slevou!

Zahoďte žiletky, holící gely a náplasti! Aktuálně nabízíme epilaci nejúčinnějším alexandritovým laserem z USA s 30% slevou na každé pobočce ve vybrané dny!

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé. 

20%

Akční nabídka na výplně JUVEDERM!

25%

SMAS lifting obličeje Ultraformer III s lákavou 25% slevou!

Ošetření Thermage + dermální výplň ZDARMA

33%

Preparáty RegenPlazma nyní v akci 2+1 ZDARMA

15%

Zbavte se vrásek - injekce krásy s 15% slevou!

20%

Mezonitě a Art Filing - akční sleva 20%!

KRYOLIPOLÝZA + DÁREK

33%

Dermální výplně již od 5000 Kč!

33%

Redermalizace 2+1 ZDARMA!

17%

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět!

NOVINKA - odstranění podbradku Belkyra

30%

Laserové epilace s 30% slevou!

Kontaktujte nás

vyberte soubory