Aktuální akce

NOVINKA - Švýcarské dermální výplně od  6 500 Kč! | Klinika Mediestetik

NOVINKA - Švýcarské dermální výplně od 6 500 Kč!

Klinika Mediestetik nabízí nově dermální výplně za neuvěřitelnou cenu! Pokud chcete dodat svým rtům neodolatelnou ženskost, případně se zbavit hlubokých vrásek, teď nastal ten správný čas!

Dermální výplně jsou teď na klinice od neuvěřitelných 6 500 Kč!

Jedná se o švýcarskou značku výplní Neauvia,  která byla vyvinuta za použití nejmodernějších technologií a díky unikátnímu postupu výroby se jedná o preparát vyjímečné čistoty i vlastností!

Zbavte se vrásek - 20%  sleva na aplikaci injekce krásy | Klinika Mediestetik

Zbavte se vrásek - 20% sleva na aplikaci injekce krásy

Mimické vrásky trápí nejednoho člověka z nás. Trvale zamračené čelo či vějířky kolem očí nám mění nejen mimiku, ale i to, jak se cítíme. Zbavte se nyní mimických vrásek nebo nadměrného pocení příjemnou podzimní 20% slevou!

Za mimické vrásky jsou totiž zodpovědné permanentně stažená svalová vlákna. Injekce krásy toto stažení  neboli kontrakturu svalů zruší a vy máte tak na několik měsíců pokoj. Stejně tak díky injekci krásy aplikované do podpaží, dlaní rukou či chodidel zabráníme nadměrnému pocení, protože potní žlázy nedostávají impulsy ke své nadměrné sekreci.

 

Dentální hygiena za neodolatelnou cenu! | Klinika Mediestetik

Dentální hygiena za neodolatelnou cenu!

V zubním lékařství je prevence základ, pokud chcete mít zuby jako perličky, do standardní péče o ně tak musí patřit i pravidelná dentální hygiena! Ta nejen že pomůže udržet zuby zářivě bíle a čisté, ale taktéž působí jako prevence mnoha zubních onemocnění!

Nyní tak můžete na našich pobočkách na Praze 5 a v Teplicích využít skvělou 20% slevu na dentální hygienu té nejvyšší kvality!

Thermage se slevou 30 %! | Klinika Mediestetik

Thermage se slevou 30 %!

Toužíte dodat před létem povislé pokožce nový impuls krásy? Máme pro vás nabídku,která se neodmítá! Originální patentovaná technologie Thermage® nyní v limitované nabídce se slevou 30 % na ošetření celého obličeje, krku i dekoltu!

Thermage® je neinvazivní, hloubkový (přístrojový) radiofrekvenční lifting. Jeho unikátnost tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Neinvazivní lifting Thermage® je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

 

Řekněte STOP stárnutí s ULTRAFORMER III | Klinika Mediestetik

Řekněte STOP stárnutí s ULTRAFORMER III

Láká vás maximální omlazení vašeho obličeje pomocí ultrazvukového přístroje nejnovější generace se zaručenými výsledky? Pak je tu právě pro vás ošetření Ultraformer III - unikátní ultrazvukový lifting pokožky. 

Nyní s akční slevou 10 000 Kč si tak můžete dopřát ošetření celého obličeje a krku jen za 20 000 namísto 30 000 Kč! Díky Ultraformeru omládnete o několik let a zastavíte stárnutí na několik dalších roků!

RegenPlazma 2+1 ošetření ZDARMA | Klinika Mediestetik

RegenPlazma 2+1 ošetření ZDARMA

Toužíte po maximální regeneraci pokožky, zastavení procesu stárnutí, či dokonce buněčném omlazení pokožky? Pak pro vás máme unikátní švýcarskou technologii DNA omlazení RegenPlazma!

RegenPlazma® je inovativní švýcarská technologie buněčného omlazování, která dokáže zlepšit kvalitu pleti a její barvu, zjemnit ji, vypnout a vyhladit i hluboké vrásky – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek. Jak? Jednoduše: naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky totiž umí fungovat jako náruživý buněčný opravář a stimulátor. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené, de facto tak dokáže pokožce zakázat stárnout a naopak přikázat mládnout.

Akce na laserovou epilaci - Praha 5 i Teplice! | Klinika Mediestetik

Akce na laserovou epilaci - Praha 5 i Teplice!

Zahoďte žiletky, holící gely a náplasti! Aktuálně nabízíme epilaci nejúčinnějším alexandritovým laserem z USA s 50% slevou na pobočce Praha 5 a Teplice!

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé.

Kryolipolýza v Teplicích jen za 5000 Kč + DÁREK | Klinika Mediestetik

Kryolipolýza v Teplicích jen za 5000 Kč + DÁREK

Je naší ctí vám oznámit, že do rodiny Hi-end přístrojů kliniky Mediesetik přibyl na její teplickou pobočku nový přístroj pro neinvazivní liposukci, kryolipolýzu. Tento přístroj je vyjímečný schopností ošetření dvou oblastí naráz, vyšším chladícím výkonem a různými druhy aplikátorů, ať se již jedná o ošetření velkých ploch jako je břicho nebo malých ploch jako jsou paže či stehna. Ošetřovaná oblast je zmražena na teplotu -9 stupňů, čímž je nastartován řízený proces odbourávání tukových buněk bez ovlivnění buněk ostatních. Mezi výhody přístroje patří:

  • Možnost ošetření 2 oblastí najednou
  • Neinvazivní zákrok bez porušení celistvosti pokožky
  • Aplikátor pro velké oblasti i pro malé plochy
  • Systém 360° chlazení ošetřované oblasti

Zákrok je zcela bezpečný, stejně jako zákrok přístrojem Zeltiq Coolsculpting se ketrým patří do stejné generace přístrojů. Jako jediná v ČR jej přináší klinika Mediestetik.

Nyní za zaváděcí cenu 5 000 Kč za ošetření jedné oblasti jedním aplikátorem + 30 minut PowerShape ZDARMA.

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA | Klinika Mediestetik

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA

Přinášíme speciální nabídku. Ke 3 ošetřením originální patentovanou kryolipolýzou Zeltiq Coolsculpting vám zcela ZDARMA přidáme čtvrté ošetření! Vaše křivky tak budou svůdnější ještě více než kdykoliv předtím!

 

NOVINKA - Švýcarské dermální výplně od 6 500 Kč!

20%

Zbavte se vrásek - 20% sleva na aplikaci injekce krásy

20%

Dentální hygiena za neodolatelnou cenu!

30%

Thermage se slevou 30 %!

Řekněte STOP stárnutí s ULTRAFORMER III

RegenPlazma 2+1 ošetření ZDARMA

50%

Akce na laserovou epilaci - Praha 5 i Teplice!

Kryolipolýza v Teplicích jen za 5000 Kč + DÁREK

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA

Kontaktujte nás

vyberte soubory