Aktuální akce

Právě jsme otevřeli 4 pobočku v ČR. | Klinika Mediestetik

Právě jsme otevřeli 4 pobočku v ČR.

Ano je to tak! Od 18.2.2019 je pro vás připravena již čtvrtá pobočka sítě kliniky Mediestetik v malebném prostředí pražských Vinohrad, konkrétně na adrese Mánesova 983/36, Praha 2 - Vinohrady.

Dvacet let zkušeností v oboru z více jak třiceti klinik po celé Evropě jsme přetavili v jedno naprosto unikátní centrum komplexní estetické medicíny a péče. A v čem, že bude Mánesova 36 jedinečná? Krom špičkové dermatologie a stomatologie, které jsou obě naším standardem, klinika navíc nabídne i oddělení plastické chirurgie se zázemním na utramoderním operačním sále. 

Zarezervujte si svůj termín návštěvy na tel.:
+420 242 242 242

Klikněte a podívejte se na naše video z nové kliniky!

Vaše Klinika Mediestetik

Juvederm VOLITE s lákavou slevou!

Skvělá nabídka, preparáty Juvederm Volite, poprvé na klinice Mediestetik se SLEVOU! Využijte 10% slevu na ten nejlepší preparát pro mimořádnou hydrataci pokožky!

Preparát VOLITE je produkt speciálně vytvořen pro mimořádnou hydrataci pokožky a zvyšování její elasticity a měkkosti, zlepšení kvality pokožky obličeje, krku, dekoltu, a rukou. Vlastnosti tohoto unikátního produktu a jeho charakteristika stojí na pomezí mezoterapie a dermálních výplní, kdy si tento produkt vybírá z obou technik to nejlepší. VOLITE tedy není jen mezoterapie nebo mesolift, ale produkt který rovněž nabízí liftingový efekt. V tomto preparátu jsou kombinovány molekuly kyseliny hyaluronové s nízkou a vysokou hmotností.

Preparát má vysoký stupeň jemnosti, pružnosti, po injekční aplikaci jsou jen minimální otoky. VOLITE hydratuje hloubkově pokožku, zvyšuje hustotu kůže, osvěžuje a obnovuje její strukturu. Výsledkem ošetření je tak zlepšení textury kůže a její pružnosti, hluboká a dlouhotrvající hydratace, zpevnění a liftingový efekt.

VOLITE je svého druhu jediný produkt, který zajišťuje mimořádně dlouhé trvání výsledku po jednom jediném ošetření, a to až 9 měsíců. Efekt je viditelný okamžitě, plného účinku je dosaženo během prvních 14 dnů po aplikaci, zejména díky biologické aktivitě kyseliny hyaluronové. Účinek ošetření VOLITE tak ve svém efektu spojuje mezoterapii, biorevitalizaci a dermální výplně. Produkt se aplikuje za pomoci extrémně tenké jehly nové generace, která zaručuje maximální pohodlí a minimalizaci bolesti, otoku a rizika vzniku hematomu.

VOLITE je produktem z nové generace, která vytváří přirozený a dlouhotrvající výsledek již po jednom jediném ošetření. Může být použit jako samostatný preparát nebo je možné jej kombinovat s dermálními výplněmi.

Lifting celého obličeje Thermage + DÁREK!

Novoroční předsevzetí se sebou něco udělat? My Vám s tím pomůžeme! Unikátní neinvazivní lifting Thermage nyní s lákavým dárkem v hodnotě až 5000 Kč! 

Thermage® je neinvazivní, hloubkový (přístrojový) radiofrekvenční lifting. Jeho unikátnost tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Neinvazivní lifting Thermage® je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

Získejte toto ošetření za skvělou cenu 45 000 Kč, navíc s dárkem v hodnotě až 5000 Kč v podobě dermální výplně či biorevitalizace!

Regenera Activa - skvělé zvýhodnění 5000 Kč!

Regenera Activa znamená omlazení autologními stromálními kmenovými buňkami. Klinika Mediestetik nyní nabízí toto ošetření s vynikajícím zvýhodněním 5 000 Kč! 

Ošetření kmenovými buňkami Regenera Activa je miniinvazivní technika vhodná pro kteroukoliv obličejovou oblast či vlasovou pokožku hlavy, i případné další části těla dle indikace lékaře.

Regenera Activa se používá pro zastavení ztráty vlasů a obnovu jejich růstu či pro omlazení obličeje na buněčné úrovni. 

Výhodou zákroku je, že je jenorázový a není třeba jej opakovat. 

Laserové epilace se slevou až 50 %!

Trápí vás nežádoucí ochlupení kdekoliv na těle a jeho pravidelné holení či voskování vás obtěžuje? Již nemusí, díky skutečně účinné laserové epilaci!

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé.

  • Sleva pobočky Praha - 30 %
  • Sleva pobočka Teplice - 50 %

Akce - 2x dermální výplň + dárek!

Dodejte pokožce objem! Dermální výplně nyní za jedinečnou cenu od 5 000 Kč! Navíc v akční nabídce 2x dermální výplně dostanete zcela zdarma obličejové masky pro hydrataci, čištění či omlazení pokožky obličeje!

Tyto skvělé masky dle vybraného typu obsahují:

  • Kyselinu hyaluronovou pro lepší hydrataci
  • Vitamín E pro ochranu před volnými radikály
  • Aloe vera s uklidňujícími a protizánětlivými účinky
  • Bisabolol jež projasní pleť
  • MENTHYL laktát s chladivými účinky
  • Amonnou sůl kyseliny glycyrhizové se zklidňujícími účinky

Ošetření HydraFacial s 20% slevou!

Ošetření pleti Hydrafacial je omlazující alternativa invazivních postupů, která využívá patentované technologie k detoxikaci, oživení, ochraně a regeneraci pokožky.  Vyrovnává tón pleti a vitalitu, stahuje rozšířené póry. Metoda je velice vhodná pro pacienty s mastnou či problematickou pletí, s akné. Tato metoda je velmi populární ve Velké Británii! Nyní s 20% slevou!

Mezonitě a Art Filting - akční sleva 20%!

V dnešní době lze omladit a zpevnit pokožku zcela neinvazivně či miniinvazivně. Mezi oblíbené miniinvazivní techniky patří ošetření pokožky za pomoci speciálních biokompatibilních nití, tzv. mezonití. Síť z těchto mezonití funguje jako opora pleti a stimuluje v místě ošetření pokožku k větší produkci kolagenu. Po šesti měsících se nitě v pokožce rozpustí a zanechají za sebou pevnou kolagenovou kostru, která pleť dál vypíná a až po dva roky zabraňuje jejímu opětovnému ochabnutí. Efekt ošetření je patrný ihned po ošetření, kdy je pleť na pohmat i pohled vypnutější, díky miniinvazivní povaze ošetření není třeba žádných výrazných omezení z každodenních aktivit. V průběhu následujících několika týdnů obalí nitě v pleti kolagen a efekt ošetření se maximalizuje.
 
*Akce se nevztahuje na ošetření BrowLift
 

Mini-invazivní niťový lifting, při němž se používají dva typy vláken – liftingové a fixační. Tyto speciální nitě se umísťují do hlubokých vrstev kůže, na nichž při každém liftingu záleží nejvíce. To jim umožňuje nejen efektivně pozvednout měkkou tkáň povolenou v důsledku procesu stárnutí, ale také ji fixovat do požadovaného stupně tak, aby se výsledný efekt dlouhodobě neměnil.

Nitě jsou při své aplikaci umístěny ve speciálních netraumatických kanylách, což lékaři umožňuje zcela se obejít bez jakýchkoliv řezů, ale také bez zaplétávání či uzlování nití. Efekt, kterého procedura dosahuje, je srovnatelný s klasickým chirurgickým faceliftem, a proto je Art Filting® vhodný i pro pacienty s výraznými kožními převisy, kteří už byli indikováni na facelift. Art Filting® je oproti němu daleko nenáročnější, nevyžaduje žádnou rekonvalescenci a díky pozitivnímu vlivu na produkci kolagenu také zlepšuje strukturu pokožky, na což klasická operace nestačí.

Využijte akční nabídku ošetření:
nyní s 20 % slevou
na klinice Mediestetik
Až 17 % z hodnoty nákupu zpět! | Klinika Mediestetik

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět!

Chcete získat až 17 % peněz zpět z každého nákupu? Neváhejte a použijte naši věrnostní aplikaci! Díky její instalaci získáte možnost konzultace ZDARMA! A z každé útraty získáte zpět body, které můžete využít na úhradu zákroků! Věrnost se vyplácí!

Předložte bonusovou kartu při každé návštěvě naší kliniky a sbírejte věrnostní body. Za body můžete získat pěkné dárky nebo jimi platit za ošetření!

Online věrnostní bonusová karta Mediestetik vám umožňuje:

- Získat dárek za registraci do programu v podobě konzultace a bezplatného poradenství ZDARMA
- Sbírat body ve výši 2 – 17 % ze zaplacené částky
- Zvyšování %, které dostanete zpět na váš bonusový účet

NAINSTALUJTE SI APLIKACI PRO ANDROID

 

NAINSTALUJTE SI APLIKACI PRO APPLE

Právě jsme otevřeli 4 pobočku v ČR.

10%

Juvederm VOLITE s lákavou slevou!

Lifting celého obličeje Thermage + DÁREK!

Regenera Activa - skvělé zvýhodnění 5000 Kč!

50%

Laserové epilace se slevou až 50 %!

Akce - 2x dermální výplň + dárek!

20%

Ošetření HydraFacial s 20% slevou!

20%

Mezonitě a Art Filting - akční sleva 20%!

17%

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět!

Kontaktujte nás

vyberte soubory