Aktuální akce

Praha 5 a Teplice, 15% sleva na naše služby! | Klinika Mediestetik

Praha 5 a Teplice, 15% sleva na naše služby!

Na klinice Mediestetik se rádi staráme o Vaše zoubky, máme proto pro Vás skvělou nabídku, na našich pobočkách Praha 5 a v Teplicích jsou nyní všechny stomatologická ošetření s 15% slevou. Máte tak možnost si za zvýhodněnou cenu nechat vybělit zuby, provést dlouho odkládané ošetření zubního kazu, či si nechat zhotovit nové korunky a fazety. Sleva se vztahuje na všechny procedury, které nejsou ve slevě*. 
 
Pokud vás spíše lákají dermatologické zákroky, můžete naše služby dopřát v sobotu na pobočce Petržílkova 2835, Praha 5 s 15% slevou*! Naše služby jsou tak zase o něco výhodnější! Mezoterapie, Regenplazma, Redermalizace, čištění pleti, to vše je součástí naší akční nabídky, kterou můžete nově každou sobotu využít!
 
Věříme, že si naši péči vždy v tom nejlepším užíváte a budeme rádi, stejně jako Váš ošetřující lékař, když Vás opět potkáme na klinice Mediestetik. 

NOVINKA - odstranění podbradku Belkyra

Trápí vás povislý podbradek či druhá brada? Nebojte, nejste v tom sami. Podobný estetický problém trápí mnoho pacientů. Nyní však existuje unikátní řešení daného problému, kterým je zcela nový preparát Belkyra. Díky ošetření kyselinou deoxycholovou, který je účinnou látkou docílíme efektu konturovaného podbradku či odstranění druhé brady.

Ošetření preparátem Belkyra je ambulantní zákrok, při kterém se účinná látka aplikuje přímo do tukové tkáně podbradku. Po aplikaci preparátu Belkyra je nastartován proces odbourávání tukových buněk v ošetřené oblasti, nové tukové buňky se navíc v ošetřené oblasti dále netvoří a tuk se tak do ošetřeného místa znovu neusazuje. K docílení výsledného a trvalého efektu je zapotřebí podstoupit 2 - 4 sezení vždy v odstupu 1 měsíce. Pacient se po ošetření vrací zpět do běžného osobního života, druhý den se doporučuje klidový režim, může se objevit otok, který může přetrvávat i delší dobu, případně modřiny a citlivost v místě aplikace.

Ošetření je určeno pro dospělé pacienty se středním až výrazným povisem a vyklenutím podbradku. Preparát Belkyra tak přináší možnost individuálního ošetření, které je zcela bezpečné a ověřené, kterým je možné modelovat a konturovat oblast podbradku. Bezpečnost preparátu představuje velmi přísná certifikace FDA a rozsáhlé studie, provedené na tisících pacientech.  

NOVINKA - Redermalizace

Na český trh přináší klinika Mediestetik novou unikátní metodu intenzivního omlazení pokožky tzv. Redermalizaci. Jedná se o unikátní postup a preparát, který byl vyvinutý švýcarským institutem Hyalual. Redermalizace je inovativní metoda pro účinnou prevenci stárnutí a obnovu pokožky, která ovlivňuje všechny hlavní mechanismy procesu jejího stárnutí.

Redermalizace je zcela unikátní postup jehož cílem je obnova svrchní čísti pokožky – dermy procesem tzv. redermalizace. Zákrok se provádí preparátem s obsahem kyseliny hyaluronové a kyseliny jantarové. Kyselina hyaluronová je notorický známou látkou s unikátní schopností na sebe vázat vodu a tím hydratovat pokožku. Kyselina jantarová je taktéž tělu vlastní látka, která se v organismu podílí na mnoha metabolicky významných procesech. Mezi její nejdůležitější funkce na buněčné bázi patří zejména významný regenerační vliv na buňky a ovlivňování jejich metabolismu včetně antioxidačních procesů.

Akce Thermage - zcela nové ceny!

Toužíte dodat před létem povislé pokožce nový impuls krásy? Máme pro vás nabídku,která se neodmítá! Originální patentovaná technologie Thermage® nyní za zcela nové ceny:

  • ošetření celého obličeje 45 000 Kč
  • ošetření obličejového oválu nebo čela 25 000 Kč
  • ošetření očních víček 25 000 Kč

Thermage® je neinvazivní, hloubkový (přístrojový) radiofrekvenční lifting. Jeho unikátnost tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Neinvazivní lifting Thermage® je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

 

Zbavte se vrásek - 20% sleva na aplikaci injekce krásy

Mimické vrásky trápí nejednoho člověka z nás. Trvale zamračené čelo či vějířky kolem očí nám mění nejen mimiku, ale i to, jak se cítíme. Zbavte se nyní mimických vrásek nebo nadměrného pocení příjemnou podzimní 20% slevou!

Za mimické vrásky jsou totiž zodpovědné permanentně stažená svalová vlákna. Injekce krásy toto stažení  neboli kontrakturu svalů zruší a vy máte tak na několik měsíců pokoj. Stejně tak díky injekci krásy aplikované do podpaží, dlaní, rukou či chodidel zabráníme nadměrnému pocení, protože potní žlázy nedostávají impulsy ke své nadměrné sekreci.

 

NOVINKA - Švýcarské dermální výplně od 6 500 Kč!

Klinika Mediestetik nabízí nově dermální výplně za neuvěřitelnou cenu! Pokud chcete dodat svým rtům neodolatelnou ženskost, případně se zbavit hlubokých vrásek, teď nastal ten správný čas!

Dermální výplně jsou teď na klinice od neuvěřitelných 6 500 Kč!

Jedná se o švýcarskou značku výplní Neauvia,  která byla vyvinuta za použití nejmodernějších technologií a díky unikátnímu postupu výroby se jedná o preparát vyjímečné čistoty i vlastností!

Dentální hygiena již od 990 Kč!

V zubním lékařství je prevence základ, pokud chcete mít zuby jako perličky, do standardní péče o ně tak musí patřit i pravidelná dentální hygiena! Ta nejen že pomůže udržet zuby zářivě bíle a čisté, ale taktéž působí jako prevence mnoha zubních onemocnění!

Nyní tak můžete na našich pobočkách na Praze 5 a v Teplicích využít skvělou 15% slevu na dentální hygienu té nejvyšší kvality! A nebo ve vybrané dny na pobočce Praha 1 jen za 990 Kč!

Řekněte STOP stárnutí s ULTRAFORMER III

Láká vás maximální omlazení vašeho obličeje pomocí ultrazvukového přístroje nejnovější generace se zaručenými výsledky? Pak je tu právě pro vás ošetření Ultraformer III - unikátní ultrazvukový lifting pokožky. 

Nyní s akční slevou 10 000 Kč si tak můžete dopřát ošetření celého obličeje a krku jen za 20 000 namísto 30 000 Kč! Díky Ultraformeru omládnete o několik let a zastavíte stárnutí na několik dalších roků!

RegenPlazma 2+1 ošetření ZDARMA

Toužíte po maximální regeneraci pokožky, zastavení procesu stárnutí, či dokonce buněčném omlazení pokožky? Pak pro vás máme unikátní švýcarskou technologii DNA omlazení RegenPlazma!

RegenPlazma® je inovativní švýcarská technologie buněčného omlazování, která dokáže zlepšit kvalitu pleti a její barvu, zjemnit ji, vypnout a vyhladit i hluboké vrásky – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek. Jak? Jednoduše: naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky totiž umí fungovat jako náruživý buněčný opravář a stimulátor. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené, de facto tak dokáže pokožce zakázat stárnout a naopak přikázat mládnout.

*1 ošetření = 1 zkumavka

Laserové epilace s 50% slevou!

Zahoďte žiletky, holící gely a náplasti! Aktuálně nabízíme epilaci nejúčinnějším alexandritovým laserem z USA s 50% slevou na každé pobočce ve vybrané dny!

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé. 

Kryolipolýza v Teplicích jen za 5000 Kč + DÁREK

Je naší ctí vám oznámit, že do rodiny Hi-end přístrojů kliniky Mediesetik přibyl na její teplickou pobočku nový přístroj pro neinvazivní liposukci, kryolipolýzu. Tento přístroj je vyjímečný schopností ošetření dvou oblastí naráz, vyšším chladícím výkonem a různými druhy aplikátorů, ať se již jedná o ošetření velkých ploch jako je břicho nebo malých ploch jako jsou paže či stehna. Ošetřovaná oblast je zmražena na teplotu -9 stupňů, čímž je nastartován řízený proces odbourávání tukových buněk bez ovlivnění buněk ostatních. Mezi výhody přístroje patří:

  • Možnost ošetření 2 oblastí najednou
  • Neinvazivní zákrok bez porušení celistvosti pokožky
  • Aplikátor pro velké oblasti i pro malé plochy
  • Systém 360° chlazení ošetřované oblasti

Zákrok je zcela bezpečný, stejně jako zákrok přístrojem Zeltiq Coolsculpting se ketrým patří do stejné generace přístrojů. Jako jediná v ČR jej přináší klinika Mediestetik.

Nyní za zaváděcí cenu 5 000 Kč za ošetření jedné oblasti jedním aplikátorem + 30 minut PowerShape ZDARMA.

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA

Přinášíme speciální nabídku. Ke 3 ošetřením originální patentovanou kryolipolýzou Zeltiq Coolsculpting vám zcela ZDARMA přidáme čtvrté ošetření! Vaše křivky tak budou svůdnější ještě více než kdykoliv předtím!

 

15%

Praha 5 a Teplice, 15% sleva na naše služby!

NOVINKA - odstranění podbradku Belkyra

NOVINKA - Redermalizace

30%

Akce Thermage - zcela nové ceny!

20%

Zbavte se vrásek - 20% sleva na aplikaci injekce krásy

NOVINKA - Švýcarské dermální výplně od 6 500 Kč!

15%

Dentální hygiena již od 990 Kč!

Řekněte STOP stárnutí s ULTRAFORMER III

RegenPlazma 2+1 ošetření ZDARMA

50%

Laserové epilace s 50% slevou!

Kryolipolýza v Teplicích jen za 5000 Kč + DÁREK

Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting 3+1 ošetření ZDARMA

Kontaktujte nás

vyberte soubory