Aktuální akce

Laserové epilace Praha 5 a Teplice se slevou 50 %!

Trápí vás nežádoucí ochlupení kdekoliv na těle a jeho pravidelné holení či voskování vás obtěžuje? Již nemusí, díky skutečně účinné laserové epilaci!

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé.

  • Sleva pobočka Praha 1 - 30 %
  • Sleva pobočka Praha 5 a Teplice - 50 %

Regenera Activa - balíček maximálního DNA omlazení - ušetřete 5500 Kč

Regenera Activa znamená omlazení autologními stromálními kmenovými buňkami. Klinika Mediestetik nyní nabízí toto ošetření v kombinaci s dvěmi ošetřeními obohacenou plazmou RegenPlazma jen za 49500 Kč! Ušetříte tak 5500 Kč!

Ošetření kmenovými buňkami Regenera Activa je miniinvazivní technika vhodná pro kteroukoliv obličejovou oblast či vlasovou pokožku hlavy, i případné další části těla dle indikace lékaře.

Regenera Activa se používá pro zastavení ztráty vlasů a obnovu jejich růstu či pro omlazení obličeje na buněčné úrovni. 

Výhodou zákroku je, že je jenorázový a není třeba jej opakovat. 

Právě jsme otevřeli 4 pobočku v ČR. | Klinika Mediestetik

Právě jsme otevřeli 4 pobočku v ČR.

Ano je to tak! Od 18.2.2019 je pro vás připravena již čtvrtá pobočka sítě kliniky Mediestetik v malebném prostředí pražských Vinohrad, konkrétně na adrese Mánesova 983/36, Praha 2 - Vinohrady.

Dvacet let zkušeností v oboru z více jak třiceti klinik po celé Evropě jsme přetavili v jedno naprosto unikátní centrum komplexní estetické medicíny a péče. A v čem, že bude Mánesova 36 jedinečná? Krom špičkové dermatologie a stomatologie, které jsou obě naším standardem, klinika navíc nabídne i oddělení plastické chirurgie se zázemním na utramoderním operačním sále. 

Zarezervujte si svůj termín návštěvy na tel.:
+420 242 242 242

Klikněte a podívejte se na naše video z nové kliniky!

Vaše Klinika Mediestetik

Ošetření HydraFacial s 20% slevou!

Ošetření pleti Hydrafacial je omlazující alternativa invazivních postupů, která využívá patentované technologie k detoxikaci, oživení, ochraně a regeneraci pokožky.  Vyrovnává tón pleti a vitalitu, stahuje rozšířené póry. Metoda je velice vhodná pro pacienty s mastnou či problematickou pletí, s akné. Tato metoda je velmi populární ve Velké Británii! Nyní s 20% slevou!

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět! | Klinika Mediestetik

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět!

Chcete získat až 17 % peněz zpět z každého nákupu? Neváhejte a použijte naši věrnostní aplikaci! Díky její instalaci získáte možnost konzultace ZDARMA! A z každé útraty získáte zpět body, které můžete využít na úhradu zákroků! Věrnost se vyplácí!

Předložte bonusovou kartu při každé návštěvě naší kliniky a sbírejte věrnostní body. Za body můžete získat pěkné dárky nebo jimi platit za ošetření!

Online věrnostní bonusová karta Mediestetik vám umožňuje:

- Získat dárek za registraci do programu v podobě konzultace a bezplatného poradenství ZDARMA
- Sbírat body ve výši 2 – 17 % ze zaplacené částky
- Zvyšování %, které dostanete zpět na váš bonusový účet

NAINSTALUJTE SI APLIKACI PRO ANDROID

 

NAINSTALUJTE SI APLIKACI PRO APPLE

50%

Laserové epilace Praha 5 a Teplice se slevou 50 %!

Regenera Activa - balíček maximálního DNA omlazení - ušetřete 5500 Kč

Právě jsme otevřeli 4 pobočku v ČR.

20%

Ošetření HydraFacial s 20% slevou!

17%

Až 17 % z hodnoty nákupu zpět!

Kontaktujte nás

vyberte soubory