Lifting těla mezonitěmi

S přibývajícími lety naše pleť chřadne a chabne, a to nejen v obličeji, ale také po celém těle. Mohou za to kolagenová vlákna v pokožce, která se postupně povolují a uvolňují. Viditelné je to nejčastěji v oblastech, jako je krk, dekolt, spodní strany paží, břicho apod. Jak nad tímto procesem zvítězit? Na výběr máte ze dvou možností – Magický lifting® pomocí tzv. mezonití.

Co je Magický lifting® 

Jde o nejnovější miniinvazivní liftingové technologie zpevňování pokožky těla. Při obou těchto ošetřeních se do pokožky zavádějí speciální biokompatibilní nitě, tzv. mezonitě. Síť z těchto nití funguje jako opora pleti a stimuluje tělo v místě zavedení k větší produkci kolagenu. Po šesti měsících organismus nitě odbourá a ty se úplně rozpustí. Za sebou ovšem zanechají kolagenovou kostru, která pleť dál vypíná a až po dva roky zabraňuje jejímu opětovnému ochabnutí.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Kromě obličeje je možné obě tyto techniky aplikovat také na krk, dekolt či různé tělesné partie. Nejvíce vyhledávané jsou spodní strany paží, břicho (povadlé například po porodu) či např. kolena.

Efekt Magického liftingu® 

Efekt obou liftingových ošetření je do určité míry viditelný okamžitě. Pleť je na pohmat i pohled vypnutější. Po mikrojehličkách, kterými se nitě při povrchové anestezii aplikují, navíc nezůstávají žádné stopy, není proto třeba brát si v práci dovolenou, ani odříkat jakékoliv schůzky. V průběhu následujících několika týdnů obalí nitě v pleti kolagen a efekt ošetření se maximalizuje.

U Magického liftingu® mezonitěmi je efekt ošetření patrný i tři roky poté.

Fotogalerie

Lifting těla mezonitěmi | Klinika Mediestetik Lifting těla mezonitěmi | Klinika Mediestetik

Video

Lifting těla mezonitěmi | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Ošetření od 10 000 Kč


Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Co jsou mezonitě?

Dobrý den, mezonitě slouží primárně jako podpora pleti a prevence povadání pleti. Efekt této procedury vydrží přibližně 2 roky.

Gold lift v sobě skutečně obsahuje pravé zlato?

Dobrý den, samozřejmě, jedná se tenounké vlákno z 24karátového zlata. Právě díky obsahu zlata, tato metoda dokáže hloubkově omlazovat pleť až po dobu 10 let. 

V mém pokročilém věku mě začaly trápit povislé paže. Je možné je nějak zpevnit?

Dobrý den, vaše situace má řešení například v aplikaci mezonití, či v ošetření Thermage. Mezonitě fungují na principu vypnutí a pozvedání pokožky za pomocí aplikace biokompatibilních mezonití. Ošetření Thermage je zcela neinvazivní a jedná se o hloubkové působení radiofrekvenční energie na kolagenová vláka. Toto působení vyvolává masivní produkci kolagenu a tím dochází k vypínání pokožky.

Další dotazy

Další procedury