Lifting těla mezonitěmi a GoldLift

S přibývajícími lety naše pleť chřadne a chabne, a to nejen v obličeji, ale také po celém těle. Mohou za to kolagenová vlákna v pokožce, která se postupně povolují a uvolňují. Viditelné je to nejčastěji v oblastech, jako je krk, dekolt, spodní strany paží, břicho apod. Jak nad tímto procesem zvítězit? Na výběr máte ze dvou možností – Magický lifting® pomocí tzv. mezonití, případně GoldLift®, lifting nitěmi z 24karátového zlata.

Co je Magický lifting® a GoldLift®?

Jde o nejnovější miniinvazivní liftingové technologie zpevňování pokožky těla. Při obou těchto ošetřeních se do pokožky zavádějí speciální biokompatibilní nitě, tzv. mezonitě. Síť z těchto nití funguje jako opora pleti a stimuluje tělo v místě zavedení k větší produkci kolagenu. Po šesti měsících organismus nitě odbourá a ty se úplně rozpustí. Za sebou ovšem zanechají kolagenovou kostru, která pleť dál vypíná a až po dva roky zabraňuje jejímu opětovnému ochabnutí.

V případě ošetření liftingem GoldLift® jsou tyto mezonitě obohaceny ještě o jedno, docela tenoučké vlákno (o průměru menším než 0,1 mm) z 24karátového zlata. Síť z těchto zlatých vláken v pleti zůstává i poté, co jsou mezonitě metabolismem plně odbourány. Ze všech dostupných estetických procedur, které stimulují produkci kolagenu v pleti za účelem jejího zpevnění, má proto omlazení zlatými nitěmi nejdéle trvající efekt, a to až deset let. Alkalické ionty, které zlato v kůži vylučuje, zrychlují metabolismus a čistí kapiláry, čímž celkově zlepšují kvalitu pleti. Kromě toho zlato také zesiluje přítok krve k pojivovým tkáním a tím jim dodávají kyslík a výživné látky. Pokožka tak nejen vypadá krásně, ale je také zdravější a pomaleji stárne.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Kromě obličeje je možné obě tyto techniky aplikovat také na krk, dekolt či různé tělesné partie. Nejvíce vyhledávané jsou spodní strany paží, břicho (povadlé například po porodu) či např. kolena.

Efekt Magického liftingu® a GoldLiftu®

Efekt obou liftingových ošetření je do určité míry viditelný okamžitě. Pleť je na pohmat i pohled vypnutější. Po mikrojehličkách, kterými se nitě při povrchové anestezii aplikují, navíc nezůstávají žádné stopy, není proto třeba brát si v práci dovolenou, ani odříkat jakékoliv schůzky. V průběhu následujících několika týdnů obalí nitě v pleti kolagen a efekt ošetření se maximalizuje.

U Magického liftingu® mezonitěmi je efekt ošetření patrný i tři roky poté, v případě liftingu zlatými nitěmi vydrží výsledek ošetření až po dobu deseti let.

Magický lifting® vs. GoldLift®

Obě tyto metody patří do kategorie niťových liftingů a ač se někomu může zdát, že jsou nitě jako nitě, mezi jednotlivými typy nití, technikami jejich aplikace a zejména v jejich účelu v pokožce existují velmi důležité rozdíly. Zatímco mezonitě slouží ke zpevnění pokožky a jako prevence jejího chřadnutí, GoldLift® k této vlastnosti přidává zcela novou možnost skutečně dlouhodobého a kontinuálního omlazování pleti. Příznivé vlastnosti chemického složení zlata totiž pokožku dlouhodobě ozdravují a osvěžují – a to až po dobu deseti let.

Máte zájem o více informací?

vyberte soubory
vybrat soubory

Fotogalerie

Lifting těla mezonitěmi a GoldLift | Klinika Mediestetik Lifting těla mezonitěmi a GoldLift | Klinika Mediestetik

Video

Lifting těla mezonitěmi a GoldLift | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Ošetření od 10 000 Kč

Máte zájem o více informací?

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Zajímalo by mě jaký je rozdíl mezi mezonitěmi a zlatými nitěmi?

Dobrý den, mezonitě slouží primárně jako podpora pleti a prevence povadání pleti. Efekt této procedury vydrží přibližně 2 roky. Gold lift, v sobě kombinuje mezonitě a zlaté nitě, tedy mezonitě pokožku pozvedají a působením zlatých nití dochází k hloubkovému omlazení pleti. Díky přítomnosti zlatých nití výsledný efekt přetrvává až 10 let.

Gold lift v sobě skutečně obsahuje pravé zlato?

Dobrý den, samozřejmě, jedná se tenounké vlákno z 24karátového zlata. Právě díky obsahu zlata, tato metoda dokáže hloubkově omlazovat pleť až po dobu 10 let. 

V mém pokročilém věku mě začaly trápit povislé paže. Je možné je nějak zpevnit?

Dobrý den, vaše situace má řešení například v aplikaci mezonití, gold liftu či v ošetření Thermage. Mezonitě a Gold lift fungují na principu vypnutí a pozvedání pokožky za pomocí aplikace biokompatibilních mezonití. Ošetření Thermage je zcela neinvazivní a jedná se o hloubkové působení radiofrekvenční energie na kolagenová vláka. Toto působení vyvolává masivní produkci kolagenu a tím dochází k vypínání pokožky.

Další dotazy

Další procedury