RegenPlazma: Omlazení už na buněčné úrovni

Když pokožka stárne, ztrácí kolagen a buňky v ní chřadnou a rozpadají se. Je to přirozený proces, ale nikde není řečeno, že se s ním musíme smířit. Moderní estetická medicína už totiž neumožňuje jen maskovat projevy stárnutí, ale nově také možnost stárnutí zcela zastavit, a to už na buněčné úrovni. Jak? Pomocí inovativní švýcarské technologie plazmaliftingu RegenPlazma.

Co je RegenPlazma®?

RegenPlazma® je inovativní švýcarská technologie buněčného omlazování, která dokáže zlepšit kvalitu pleti, vypnout ji a zpevnit – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek. Jak? Jednoduše: naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky totiž umí fungovat jako náruživý buněčný opravář a stimulátor. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené, de facto tak dokáže pokožce zakázat stárnout a naopak přikázat mládnout.

Regenplazma® je evolučně nejvyspělejší a dosud nejčistější forma re-aplikace vlastní krevní plazmy, při níž se daří aktivovat až 90 % růstových faktorů, což je zhruba třikrát více, než jak účinné jsou všechny ostatní metody plazmaliftingu. Na rozdíl od jiných metod navíc RegenPlazma® nepoužívá žádné chemické aktivátory ani aditiva, což eliminuje riziko alergických reakcí a jakékoliv individuální intolerance.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Ošetření RegenPlazma® je manuální technika vhodná takřka pro kteroukoliv tělesnou oblast. Nejčastěji se touto metodou ošetřuje krk a dekolt, které stárnou stejně jako obličej, ale mnohdy se na ně při péči o pleť zapomíná. Dále pak hřbety rukou i paže, břicho, boky a například kolena.

Efekt ošetření RegenPlazma®

Výsledky se dostavují už po jediném ošetření, a to už v průběhu zhruba tří týdnů (záleží zejména na rychlosti pacientova metabolismu), výraznějšího efektu je pak dosaženo po ošetření druhém. Obecně se doporučuje proceduru opakovat třikrát ve třicetidenním intervalu.

Pokožka je po ošetření Regenplazma® na pohled i pohmat zdravější, pevnější, pružnější, víc hydratovaná a viditelně nasycená zdravím. Kromě obličeje a některých tělesných oblastí se potenciálu ošetření RegenPlazma® využívá například také při léčbě řídnoucích a vypadávajících vlasů.

RegenPlazma® vs. RegenMatrix®

Kyselina hyaluronová se přirozeně nachází v mezibuněčné hmotě lidského těla, mimo jiné například v kloubních vazivech, a zajišťuje neustálou hydrataci tkání. Obohacením ošetření RegenPlazma® právě o tuto kyselinu hyaluronovou (jak se tomu děje při ošetření RegenMatrix®) lze dosáhnout buněčného omlazení pokožky, ale také dlouhodobé prevence a ochrany pokožky před vnějšími (např. extrémní teploty, fyzická námaha) i vnitřními (např. hormonální změny) vlivy.

Regeneraci pokožky RegenMatrix® startuje přímo v buňkách, které začínají okamžitě produkovat nový kolagen a obnovují své imunitní procesy. Díky speciální kyselině hyaluronové se navíc do pleti navrací přirozená hydratace a dosud chybějící dostatečná výživa. 

Fotogalerie

RegenPlazma: Omlazení už na buněčné úrovni | Klinika Mediestetik RegenPlazma: Omlazení už na buněčné úrovni | Klinika Mediestetik

Video

RegenPlazma: Omlazení už na buněčné úrovni | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Ošetření obohacenou plazmou RegenPlazma 5 000 Kč
  • Ošetření s kyselinou hyaluronovou RegenMatrix 7 500 Kč

AKCE
2+1 zkumavka MezoPlazma ZDARMA

Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den, můžete mně napsat, jak dlouho tento efekt vydrží. Děkuji

Jelikož se jedná o ošetření vlastní plazmou, tedy tělu vlastními materiály,  tak Vaše pokožka bude vždy svěžejší, rozzářenější a bude vypadat mladší než před samotným ošetřením.

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o informaci týkající se procedury plazma lifting, který provádíte na Vaší klinice. Zajímala by mě, zda je zákrok vhodný při atopickém ekzému a růžovce.

Standardně je toto ošetření vhodné i pro atopickou pokožku s projevy růžovky, naopak, toto ošetření je vhodné pro léčbu a prevenci řady kožních onemocnění. Podrobnosti samozřejmě budete konzultovat s lékařkou před samotným ošetřením.

Dobrý den, mám dotaz: Plazma lifting vs Regen Plazma. Jaký plazma lifting je účinnější a jak dlouho efekt vydrží?

Zmíněné metody fungují na stejném principu – reaplikace plazmy do pokožky. Co se týče ošetření RegenPlazma, jedná se o vylepšenou metodu švýcarské společnosti ReGenLab PRP, která je doposud nejefektivnější metodou omlazování pokožky těla přirozenými materiály, jelikož je schopna extrahovat plazmu s vysokým procentem růstových faktorů. Na rozdíl od mnoha jiných procedur estetické dermatologie, tato metoda nemaskuje stárnutí pleti, ale fakticky jej zastavuje už na buněčné úrovni.

Dobrý den, co přesně znamená metoda PRP?

Jedná se o extrakci plazmy s vysokým faktorem krevních destiček, tedy růstových faktorů. Tyto faktory jsou nositely faktického omlazení buněk v pokožce.

Další dotazy

Další procedury