Lifting paží

Povislá kůže zdaleka není jen otázkou obličeje a krku, povolení se může objevit i na našich pažích, kde pak tvoří nepříjemné kožní nadbytky. Děje se to dokonce velmi často, zejména u žen, které se pak potýkají s tzv. „závěsovitými“ tricepsy. A příčina? Nejčastěji výrazný váhový úbytek nebo jednoduše věk. I tohle je ale problém, se kterým si současná estetická medicína umí hravě poradit, a klinika Mediestetik nezůstává pozadu.

Co je lifting paží?

Možná jste slyšeli i termín brachioplastika, neboli chirurgické odstranění nadbytečné kůže na pažích. Liftingové krémy totiž mohou slibovat modré z nebe, pravda je ale taková, že jejich účinnost, konkrétně v této partii, je minimální. Pokud vás tedy kůže v podpaží obtěžuje nejen z estetického, ale i pohybového hlediska, není o čem přemýšlet. Nabízí se jediné účinné řešení, a to chirurgický lifting. Zákrok, během kterého je řez v podpažní jamce. Prakticky vždy je třeba lifting zkombinovat s odsáním přebytečného tuku, tedy s liposukcí paží.

Kdo může operaci podstoupit?

Kdokoli – v podstatě jedinou podmínkou je dobrý kožní kryt a stav tkání.

Jak lifting paží probíhá?

Stejně jako u všech ostatních plastických operací, i u liftingu je vždy krokem č. 1 podrobná konzultace s lékařem, který určí, zda je pro vás zákrok vhodný a v jakém rozsahu. Po konzultaci následuje předoperační vyšetření – laboratorní rozbor krve a zejména EKG. A na sále? Lifting probíhá v celkové narkóze cca 2, 5 hodiny. Chirurg vede řez v podpažní jamce. Odstraní přebytečnou kůži včetně podkoží a vytáhne povislou kůži nahoru. Obvykle jsou pacienti hospitalizováni na jednu noc. Nutností je samozřejmě kompresní prádlo na 6 týdnů a dodržování klidového režimu.

A výsledek?

V plné kráse je možné ho vidět za několik měsíců po operaci. Při správném vymezení rozsahu odebrané kůže a následné péči dle doporučení lékaře (včetně masáže jizev) bývá výsledný efekt velmi uspokojivý. Pak už jen přichází na řadu vytažení triček s krátkým rukávem zpět z hloubky skříně.

Proč lifting v Mediestetik?

Nejen, že naši chirurgové mají lifting v paži, k dispozici mají navíc i nejmodernější přístrojovou techniku a kvalitní materiály. Věděli jste například, že náš operační sál je celý vyroben ze speciálního antibakteriálního skla a že naši pacienti jsou pod stálým dohledem anesteziologa, včetně nočního dooru u lůžka? Po osobní a podrobné konzultaci s lékařem tak můžete jít do liftingu paží s naprostou jistotou a klidem.

Pro další informace o tomto zákroku nás kontaktujte na info@mediest.cz nebo na infolince: 242 242 242.

Fotogalerie

Lifting paží | Klinika Mediestetik Lifting paží | Klinika Mediestetik

Video

Lifting paží | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Lifting paží od 52 000 Kč


Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Za jak dlouho po plastice paží můžu začít opět cvičit?

Bezprostřední rekonvalescence po zákroku až 6 týdnů, individuálně dle pacientovy schopnosti regenerace a dodržení pooperačního režimu. K namáhavější fyzické aktivitě se můžete vrátit až za cca. 2-3, na základě konzultace s chirurgem. Během této doby je zároveň důležité dodržovat mírný režim i v případě dalších aktivit, jako je řízení auta nebo zvedání těžkých předmětů

Je brachioplastika omezena věkově?

Nikoli, hlavním kritériem je zvážení budoucího vývoje u pacienta – tj. k plastice paží by nemělo dojít pokud se počítá s dalšími úbytky váhy. Pokud to pacientův zdravotní stav uspokojivý a je k dispozici dostatek kožního krytu, věk nehraje u tohoto zákroku roli.

Další dotazy

Další procedury