Facelift a necklift

Trápí vás přibývající vrásky a unavený, či povislý, vzhled obličeje a krku? Řešením pro vás může být  jedna z nejvyhledávanějších plastických operací, jinak známá jako facelift. Zapomeňte na všemožné krémy a masky. Chcete-li opravdu výrazně omladit obličej, facelift je jasnou volbou! Při tomto zákroku totiž chirurg odstraní nadbytek kůže na krku a obličeji, a hlavně – vypne podkožní vazivové struktury. Tím dochází k požadovanému vyhlazení a pokožka tak získá viditelně mladistvější vzhled.

Co je to facelift?

Věděli jste, že facelift patří mezi nejúčinnější metody zmírnění projevů stárnutí obličeje? S přibývajícími roky na naši pokožku působí víc a víc gravitace. Ta má za následek povolení jak hlubších, tak i povrchovějších struktur, prohlubují se vrásky a naše pokožka jednoduše není to, co bývala. Facelift pak pomyslně zastaví čas – vaše tvář i krk díky tomuto zákroku opět omládnou! Operace by měla být ale správně načasována. Nejvhodnějším momentem je, když kůže obličeje začíná být už výrazně povolená.

Jakých oblastí se zákrok týká?

Facelift a necklift, jak už z anglického názvu vyplývá, jsou plastické operace, které se zaměřují na obličej a krk. Plastická operace dokáže vypnout dolní třetinu obličeje včetně krku.

Jak zákrok probíhá?

Operace probíhá v celkové anestezii, chirurg nejprve zpevní a vypne vzhůru fascii (což je tuhá blána na povrchu svalu) a taktéž sval na krku. Následně odstraní nadbytek kůže na tvářích i krku a vypne podkožní vazivové struktury. Právě díky těmto postupům bude vaše pleť opět vyhlazená a na pohled mladší. Pro ještě viditelnější efekt můžete navíc na klinice Mediestetik podstoupit i následná omlazující ošetření, jako je například neinvazivní radiofrekvenční lifting Thermage.

Efekt ošetření

Proces stárnutí nemůžeme zvrátit, ale můžeme ho zpomalit. V oblasti tváře a krku tomu výrazně napomáhá facelift a necklift.

Ještě větší omlazení

Facelift vypíná zejména okrajové části obličeje. Proto v rámci podstoupení zákroku doporučujeme ještě dermatologická ošetření pro zlepšení výsledného vzhledu kožní jizvy. Pacientky nejčastěji volí různá laserová ošetření nebo aplikaci kyseliny hyaluronové. Vše záleží na domluvě s ošetřujícím lékařem a samotném očekávání klienta.

Proč právě klinika Mediestetik?

Díky detailním konzultacím, profesionální péči operatéra a celého týmu i nejmodernějším operačním postupům a vybavení budete mít jistotu, že jdete do zákroku s maximem dostupných informací, jistotou a klidem. Věděli jste například, že jako jedni z mála v ČR (a v Evropě vůbec) disponujeme operačním sálem vyrobeným ze speciálního antibakteriálního skla a že naši pacientu jsou pod stálým dohledem anesteziologa, včetně nočního dozoru u lůžka? 

Pro další informace o faceliftu a neckliftu nás neváhejte kontaktovat na info@mediest.cz nebo na infolince: +420 242 242 242. 

Ošetřující lékaři

Fotogalerie

Facelift a necklift | Klinika Mediestetik Facelift a necklift | Klinika Mediestetik

Video

Facelift a necklift | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Necklift od 53 000 Kč
  • Facelift od 66 200 Kč


Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den, o liftingu obličeje a krku uvažuji už několik let, ale stále se bojím viditelných jizev v konturách obličeje. Je možné tomuto předejít? J. Petříčková

Dobrý den, tohoto aspektu se na naší klinice rozhodně obávat nemusíte! Naši plastičtí chirurgové mají rozsáhlé zkušenosti, díky kterým dokáží jednak vznik jizev minimalizovat a zároveň zaručit velmi diskrétní umístění tam, kde je řež nutný. Minimalizaci jizev na klinice Mediestetik napomáhá i použití špičkových operačních materiálů a kvalitní pooperační péče, díky které si mohou pacienti absolvovat například laserové ošetření přímo na klinice.

 

Dobrý den, letos slavím 65. narozeniny a jako dárek bych si přála SMAS lifting. Okolí mě od tohoto rozhodnutí ale zrazuje s tím, že už jsem na něj příliš stará. Je pro tento zákrok, prosím, stanoveno nějaké věkové omezení? Věra, Praha

Dobrý den, můžeme vás ujistit, že se zákrokem pro vás určitě není pozdě. Indikace operace je velmi individuální, stejně jako každý stárneme jinak rychle, vždy záleží na posouzení lékaře. Platí tedy, že pokud je pacient v dobrém zdravotním stavu, rozhodujícím faktorem je primárně samotný stav kůže na obličeji, spíše než jeho věk. Nejčastěji bývá facelift a necklift prováděn mezi 45-60 rokem, ale známe i případy téměř 80-letých pacientů, kteří zákrok úspěšně podstoupili s dobrými výsledky. Zkušený chirurg navíc vždy dokáže věku pacienta a stavu pokožky přizpůsobit rozsah a provedení zákroku, včetně návrhu následné pooperační péče. Právě takové lékaře s individuálním přístupem u nás najdete.

Kromě povislé kůže bojuji už dlouhé roky s kožními převisy na očích. Operace je pro mě velkérozhodnutí, a proto bych ráda co možná nejvíce zredukovala počet zákroků? Je možné SMAS lifting kombinovat i s operací očních víček?  

Jsme rádi, že právě tohle píšete. U každého pacienta vnímáme důležitost jeho osobního rozhodnutí a zákrok se pak snažíme co možná nejvíce usnadnit. V případě faceliftu a neckliftu je kombinace rozhodně možná. Je ovšem třeba vše probrat s plastickým chirurgem, který posoudí vhodnost spojení právě ve vašem případě a navrhne následné řešení tak, abychom vyšli vstříc vašim požadavkům a zároveň zajistili úspěšný výsledek bez komplikací.

Další dotazy

Další procedury