Plastická operace očních víček: Blefaroplastika

Oči jsou prvním místem vizuálního kontaktu, a tedy i prvního dojmu. Jak jsou na tom ty vaše? Těžknou vám s postupujícím věkem víčka a málokdy vypadáte svěže a odpočatě? Kožní řasy vám dokonce začínají překážet? Nejste sami! S otoky a  povislými víčky se dříve nebo později potýká velká část populace, a to ženy i muže nevyjímaje. Přitom je poměrně snadné prokouknout. V Mediestetik vám s tím pomůžeme!

Co znamená blefaroplastika?

Jedná se o plastiku horních, dolních, případně obou očních víček. Horní víčka jsou častěji namáhána, a vzniká na nich tedy i větší kožní převis, po jehož odstranění dochází k odlehčení v oblasti očí a projasnění pohledu. V případě dolních víček nejde tak o přebytky kůže, jako spíše o tukové prolapsy spojené s otoky a kruhy pod očima. Ty se po operaci dolních víček přestávají tvořit.

Koho se operace očních víček týká?

Obtíže tohoto typu – ať už estetického nebo zdravotního původu, se nejčastěji začínají objevovat mezi 40.-50. rokem, u mužů dokonce i dříve. Mladší ženy okolo 30 let vyhledávají tento zákrok většinou z důvodu genetických predispozic způsobujících právě otoky a kruhy pod očima.

Jak operace probíhá?

Operace trvá 40-60 minut (dle rozsahu) v lokální nebo celkové anestezii (za příplatek). Pokud je pacient celkově v pořádku, odchází po 6 hodinách od zákroku do domácího léčení, které vyžaduje pečlivé ledování a obklady po dobu prvních 24 hodin od operace. Dodržení pooperační péče odpovídá i délka následné rekonvalescence. Při klidovém režimu po operaci dochází k vstřebání otoků po 5-7 dnech od zákroku. Stehy se odstraňují 5.-7. den a návrat do aktivního života je možný po týdnu, s mírnou zátěží a nošením tmavých brýlí.

Jaký bude efekt?

Vaše oči doslova prokouknou – pozdvihnou se, projasní a zmizí pověstné unavené „pytle“ a kruhy pod očima. Zákrok vás jednoduše projasní.

Budu mít okolo očí jizvy?

Rozhodně ne! U horních víček je jizva umístěna v ohybové rýze víčka, u dolních víček těsně pod dolními řasami.

Proč si vybrat Mediestetik?

Náš specialista už nějakých „pár“ (stovek) očí ztracených pod víčky viděl. Kromě bohatých zkušeností vám nabízíme i péči se špičkovou technikou a materiály, a hlavně pozornost a péči, kterou si vaše oči rozhodně zaslouží.

Vidíte to na operaci víček? Pro více informací o blefaroplastice nás kontaktujte na info@mediest.cz nebo na infolince: 242 242 242.

Ošetřující lékaři

Fotogalerie

Plastická operace očních víček: Blefaroplastika | Klinika Mediestetik Plastická operace očních víček: Blefaroplastika | Klinika Mediestetik

Video

Plastická operace očních víček: Blefaroplastika | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Operace horních víček od 15 200 Kč
  • Operace dolních víček od 16 900 Kč
  • Operace horních i dolních
    víček od 29 000 Kč
  • Celková anestezie +6000 Kč


Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Další dotazy

Další procedury