Stomatologie kliniky Mediestetik

Kvalitní stomatologie v Praze či Teplicích není nedostatkové zboží! Už téměř deset let existuje v ČR místo, které je v zubním lékařství jednoznačnou zárukou jistoty. Klinika Mediestetik má totiž od počátku svého působení na českém trhu cíl, ze kterého neslevuje. Našim pacientům vždy poskytujeme stomatologickou péči těch nejvyšších standardů tak, aby neztráceli úsměv.

S čím vám zubní lékaři stomatologie Mediestetik pomohou?

Od prevence a léčby kazů až po zubní korunky, protézy, fazety i zubní implantáty, náš stomatologický záběr je velmi široký. Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně a snažíme se vždy nalézt to nejlepší řešení pro zdravé a krásné zuby. A nespoléháme při tom na náhody…

Naše ordinace jsou vybaveny nejmodernějším stomatologickým vybavením značky Sirona. Tato zubařská křesla poskytují maximální podporu lékaři během ošetření, a navíc i pohodlí pro pacienty. Máte rozkoukaný film? Co jste nestihli doma můžete dokončit na obrazovce v křesle přímo během zákroku! Stomatologickým technologiím Mediestetik pak vévodí CAD/CAM CEREC, unikátní 3D robot, který zvládne práci zubního lékaře i laboranta v jednom a zubní náhradu vyrobí na míru během jediné návštěvy.

Špičková technika je ve stomatologii samozřejmě důležitá, kvalitní práce zubaře je ale základ, na kterém stavíme. Stomatologové kliniky Mediestetik kladou důraz na individuální a precizní přístup ke každému pacientovi. Naši lékaři se průběžně vzdělávají v zahraničí, a zároveň jsou školeni v rámci interního stomatologického tréninku, který zaručuje dodržování požadovaných standardů.


Kde najdete zubaře kliniky Mediestetik zubaře?  

Najít zubaře v Praze, který má volné kapacity, je v roce 2019 opravdu problém. Naše klinika ho ale dokáže vyřešit, a hlavně s potřebnou kvalitou. Zubní ordinaci najdete nejen v Praze 1, 2 i 5.

Stomatologická oddělení jsou neoddělitelnou součásti všech čtyř našich klinik v ČR. Sháníte zubaře v hlavním městě? Naše stomatologie v Praze je vám k dispozici! Objednejte se na konzultaci na jednu z poboček: na Praze 1 na Senovážném náměstí nebo na Praze 2 v Mánesově ulici, kde jsme nedávno otevřeli novou centrálu sítě klinik Mediestetik. A o vaše zuby může být postaráno i pokud jste mimopražští. Skvělou péči totiž poskytuje i naše zubní ambulance na klinice v Teplicích.

Hledáte stomatologii v centru Prahy nebo Teplicích? Konec pátrání! Zubaře v Mediestetik vyzkoušíte a už jen tak nevyměníte.

Ošetřující lékaři

Petr Šimek | Klinika Mediestetik
Lékař stomatolog

MDDr. Petr Šimek

Video

Stomatologie kliniky Mediestetik | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Léčba kazu od 1 700 Kč
  • Rekonstrukce zubu od 2 500 Kč
  • Snímatelná náhrada od 14 000 Kč
  • Inlay, onlay CEREC od 13 000 Kč
  • Korunka od 18 000 Kč
  • Implantát od 18 000 Kč

V případě, že se v potvrzeném termínu z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit, informujte nás prosím o této skutečnosti minimálně 48 hodin před dohodnutou schůzkou. Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

 

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Další dotazy

Další procedury