Neinvazivní lifting víček Thermage

Oči jsou oknem do duše. Vědci dokonce prokázali, že když se na někoho díváme úplně poprvé, věnujeme nejvíce pozornosti právě jeho očím. S tím je spjato mnoho rizik, neboť oči jsou velmi citlivé, pokožka kolem nich je velice tenká a také rychleji stárne. Plastická operace ovšem není jedinou možností, jak navrátit očím jejich ztracenou krásu a mládí. Vyzkoušejte raději Thermage - metodu, která dosahuje srovnatelných výsledků bez jakéhokoliv zásahu do těla a následné rekonvalescence. 

Co je lifting očních víček Thermage®?

Lifting očních víček Thermage® je neinvazivní, hloubkový radiofrekvenční lifting a jeho unikátnost tkví zejména ve dvou aspektech:

  • jde o jedinou dostupnou přístrojovou metodu liftingu očního okolí včetně pohyblivých očních víček (žádná jiná technika toto zkrátka nedokáže)
  • nejde jen po povrchu – Thermage se umí dostat svými paprsky do hlubokých vrstev pokožky, tedy na jediné místo, kde lze lifting pokožky ovlivnit i neivazivně (to žádná jiná neivazivní metoda neumí a jen Thermage tak dokáže dosáhnout opravdu viditelné změny).

Lifting očních víček Thermage® je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur. Lifting Thermage se svými výsledky může poměřovat s plastickou operací, odpadá tu ale operační zátež pro tělo i nutnost jakékoli rekonvalecence.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Okolí očí lze pomocí této techniky ošetřit komplexně, tedy včetně pohyblivých očních víček. Kromě očí lze pomocí Thermage® ošetřit také celý obličej – čelo, tváře, obličejový ovál – i krk, dekolt a téměř kterákoliv jiná oblast na těle, ať už jde povadlou pokožku na břiše či na spodní straně paží. Thermage si dokáže poradit se všemi barvami a typy pleti. Narozdíl od laserových a ultrazvukových zákroků pak pracuje na první dobrou – výslednému efektu stačí jedno ošetření. 

Efekt Thermage®

Plný efekt se dostavuje postupně během následujících šesti měsíců od ošetření a přetrvává 2 - 5 let. A to je opravdu dlouhá doba, se kterou se žádná jiná neinvazivní ošetření nemohou rozhodně srovnávat. 

V čem je Thermage® unikátní?

Thermage® je vysoce efektivní a bezpečná lékařská technika vyvinutá v USA, která je rychlá, v zásadě bezbolestná a po níž není potřeba žádná rekonvalescence ani speciální režim. Díky její specifičnosti ji provádějí pouze lékařské špičky renomovaných světových klinik estetické medicíny, například vyhlášená švýcarská Clinic Lémanic, britská CMA Lasers či pražská klinika Mediestetik.

Jde o nejhlubší dostupný lifting, který stačí podstoupit pouze jednou a jehož efekt přetrvává 2 - 5 let, ošetřit se pomocí něj navíc dají i oblasti, na které žádná jiná neinvazivní přístrojová metoda nestačí – např. právě pohyblivá oční víčka.

Fotogalerie

Neinvazivní lifting víček Thermage | Klinika Mediestetik Neinvazivní lifting víček Thermage | Klinika Mediestetik

Video

Neinvazivní lifting víček Thermage | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Ošetření očních víček
    od 30 000 Kč

 

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den, píšete, že věk při indikaci ošetření Thermage® nerozhoduje. Slyšela jsem však, že ve starším věku již pokožka ztrácí kolagen, takže není co stimulovat. Jak to je? Čím se liší Vaše Thermage od těch, co jsou běžně nabízeny v jiných kosmetických salonech za méně než polovinu vaší ceny?

Máte pravdu, že postupem času se kolagen v pleti rozvolňuje, právě proto je metoda Thermage bezesporu nejúčinnější neinvazivní metodou obnovení pružnosti povadlé pokožky celého těla, je totiž schopna stimulovat již rozvolněná kolagenová vlákna v těch nejhlubších vrstvách kůže. Naše klinika přinesla ošetření Thermage do České republiky jako první, máme s jeho prováděním nejbohatší zkušenosti, a proto jsme považování za největšího tuzemského odborníka na toto ošetření. Originální přístroj Thermage se často snaží napodobit asijské výrobky, kterými díky velmi nízké ceně disponuje celá řada salonů a klinik. Před těmito přístroji ale varujeme, nejen vzhledem k nízké účinnosti, ale i bezpečí pacientů. 

Dobrý den, všimla jsem si ošetření přístrojem Thermage. Uvažuji o blefaroplastice, ale Vámi nabízený způsob mne také zaujal. Prosím o informaci, zda je výsledek srovnatelný s blefaroplastikou a na kolik let.

V případě blefaroplastiky se jedná o invazivní, chirurgický zákrok. V případě Thermage se ale jedná o hloubkové, zcela neinvazivní ošetření pleti, po kterém není žádná nutnost rekonvalescence, nejsou po tomto ošetření žádné viditelné stopy, avšak jeho výsledky jsou srovnatelné s plastickou operací. Oční víčka se nadzvednou a Váš pohled bude působit mladším a svěžejším dojmem po dobu několika let, i bez nutnosti chirurgického zákroku.

 

Dobrý den, zajímalo by mě, jak dlouho efekt vydrží?

Efekt ošetření vydrží až 5 let a zároveň i po odeznění plného efektu, bude pleť vypadat lépe, než před ošetřením.

Chtěla bych podstoupit zákrok thermage na ošetření očního okolí a měla bych nějaké dotazy. Pokud ošetřujete oční okolí, zajíždíte až přímo na víčka? Chráníte při zákroku nějak oči?

Během ošetření očí se ošetřuje i oblast očních víček, kde dochází k velkému úbytku kolagenu a povadání tkáně. Během ošetření víček se užívají speciální ochranné čočky, které slouží jako případný ochranný prvek, avšak metoda Thermage je zcela bezpečné ošetření, které nijak očím neškodí.

Dobrý den. Dá se tímto ošetřením řešit i jiné partie, než obličej?

Ano, procedura Thermage je vhodná pro ošetření celého těla. Nejčastěji je indikováno při povislých pažích, či nezpevněné oblasti nad koleny. 

Další dotazy

Další procedury