Vlasová mezoterapie

Trápí vás slábnoucí či řídnoucí vlasy? Příčin může být hned několik, od genetických predispozic až po stres. Věděli jste ovšem, že vlasy často slábnou a chřadnou jen proto, že se jim nedostává potřebná výživa? Je tomu tak. Pro skutečně účinnou výživu vlasové pokožky proto sáhněte po tzv. vlasové mezoterapii – ta může fungovat nejen jako řešení slábnoucích vlasů, ale také jako prevence tohoto problému.

Co je mezoterapie vlasové pokožky?

Mezoterapie vlasové pokožky je ošetření, kdy se výživné látky (ve formě „koktejlů“ na bázi kyseliny hyaluronové s vitaminy, minerály, koenzymy, aminokyselinami apod.) aplikují přímo do pokožky pomocí tenoučkých mikrojehliček. Tyto látky příznivě ovlivňují vlasové cibulky, posilují růst vlasů, zlepšují mikrocirkulaci i kvalitu pokožky na hlavě.

Ošetření je nejčastěji prováděno lokálně tam, kde je potřeba, a není prováděno v anestezii, díky tenkosti jehliček a nepřílišné hloubce vpichů však pacient zpravidla necítí žádné nepohodlí.

Je pro mne mezoterapie vlasové pokožky vhodná?

Mezoterapie vlasové pokožky je vhodná prakticky pro kohokoliv. Vlasová mezoterapie se doporučuje nejčastěji v případech, kdy pacientům řídnou, slábnou či vypadávají vlasy, ovšem může být indikována i u zdravých jedinců bez těchto problémů, a to jako intenzivní péče o vlasy a o pokožku hlavy, která vede ke zlepšení kvality vlasů a jako prevence jejich vypadávání.

Efekt mezoterapie vlasové pokožky

Vlasová mezoterapie pokožku hlavy důkladně vyživuje a hydratuje, čímž povzbuzuje růst vlasů. Vzhledem k tomu, že jde o dlouhodobý fyziologický proces, metoda dosahuje nejlepších výsledků při pravidelném opakování, např. jednou měsíčně. Vlasovým cibulkám se tak dostává pravidelná péče, což je pro jejich pozitivní stimulaci klíčové.

Jak jinak lze léčit problematiku řídnoucích vlasů?

Kromě vlasové mezoterapie, která vlasovou pokožku vyživuje a hydratuje, se při trichologické léčbě (tj. léčbě pokožky hlavy a vlasů) využívá také buněčné stimulace pokožky tělu vlastním materiálem. Růstové faktory obsažené v krevních destičkách totiž umí fungovat jako náruživí buněční opraváři a stimulátory. Dokážou unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené. Plazma, v níž se podaří zachovat vysoké procento krevních destiček, neboli PRP (plazma bohatá na trombocyty) hojí a regeneruje jako nic jiného. Pomocí té evolučně nejvyspělejší metody ošetření vlastní plazmou PRP RegenPlazma® či ošetření PRP v kombinaci s kyselinou hyaluronovou RegenMatrix® se v estetické medicíně mimo jiné léčí právě vlasová pokožka.

Fotogalerie

Vlasová mezoterapie | Klinika Mediestetik Vlasová mezoterapie | Klinika Mediestetik

Video

Vlasová mezoterapie | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
    ošetření se konzultace neplatí.
  • Vlasová mezoterapie od 2 500 Kč


Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Dobrý den chtěla bych se objednat na Trichologicke vyšetření vlasů.

Velice rádi Vás pozveme na konzultaci s naší tricholožkou, která na základě Vaší anamnézy a jejích rozsáhlých zkušeností s řešením problémů s vlasy, vybere tu nejvhodnější metodu léčby pro Vás. Zároveň, pokud bude potřeba, Vám doporučí konkrétní vyšetření již na specializovaném pracovišti.Na naší klinice poskytujeme několik metod léčby např. ztráty, řídnutí vlasů. Můžeme zmínit například plazmaterapii, či mezoterapii.

Dobrý den, mam problem z padáním vlasu.Tvoří se me tak zvané CD. Je to možné řešit?

Co se týče léčby padání vlasů, na naší klinice nabízíme více metod. Od mezoterapie po léčbu plazmou. V případě mezoterapie se do vlasové pokožky aplikuje vitamínový koktejl společně se stopovými prvky a výživnými látkami. Ošetření plazmou funguje na principu reaplikace vlastní plazmy do vlasové pokožky. Krevní destičky, které jsou v plazmě obsažené, ovlivňují omlazení vlasové pokožky a cibulek na buněčné úrovni.

Další dotazy

Další procedury