Mezoterapie, biorevitalizace, hydrolifting a ošetření HydraFacial

Věděli jste, že dehydratovaná pokožka stárne rychleji? Ztrácí totiž jednodušeji elasticitu, čímž uspišuje nástup vrásek i povolených kontur. Hydratační krémy ovšem často působí jen na povrchu a do spodnějších vrstev kůže už nepronikají. Hydratace se proto nedostává tam, kde je potřeba. Napravit to může mezoterapie, biorevitalizace či hydrolifting.

Co je HydraFacial MD®

Jedná se o účinnou omlazující alternativu invazivních postupů, která využívá patentované technologie k detoxikaci, oživení, ochraně a regeneraci pokožky. Ošetření je nejen vysoce efektivní při zlepšování celkového zdraví pokožky, ale také vynikající k řešení jemných linek a vrásek, problémů s pružností a pevností pokožky. Vyrovnává tón pleti a vitalitu, stahuje rozšířené póry. Metoda je velice vhodná pro pacienty s mastnou či problematickou pletí, s akné. Skvělých výsledků dosahuje rovněž při redukci příznaků stárnutí, hyperpigmentace.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Jak už název této technologie/produktu/přístroje sám naznačuje, provádí se ním ošetření obličeje. Ačkoliv může se ní ošetřit i oblast krku, dekoltu nebo zad. 

Efekt HydraFacial MD®

Základ ošetření tvoří odstranění zrohovatělé vrstvy pokožky a odumřelých buněk, následná extrakce veškerých nečistot z pórů (na bázi podtlaku a odsávání) a vpravení aktivních hydratačních a antioxidačních látek (peptidů) hluboko do pokožky, čímž dochází k stimulaci tvorby kolagenu. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a výsledky jsou viditelné ihned po ošetření. Trvá přibližně 45 minut. S přístrojem HydraFacial MD® můžete zapomenout na bolestivé a nepříjemné čištění pleti, po proceduře nebude vaše pleť zarudlá, ale krásně zářivá a vypnutá.

V čem je HydraFacial MD® unikátní?

HydraFacial MD® pečuje o pokožku již v jejich základech. Unikátní Vortex-Fusion® technologie je to, co odlišuje HydraFacial MD® od jiných postupů. Ošetření sestávající z více kroků pokožku čistí, rovnoměrně odstraňuje odumřelé buňky a extrahuje je, zatímco současně doplňuje pro pokožku důležité živiny včetně antioxidantů, peptidů a kyseliny hyaluronové. Díky vynikajícímu systému dodání živin, jsou tyto účinné látky schopny efektivněji přispět ke zmírnění dopadu životního prostředí na vaši pleť, zredukovat jemné linky a vrásky a zpevnit pokožku. Omlazující efekt je, podle lékařských studií, vyšší, než po ošetření IPL. 

Co je mezoterapie, biorevitalizace a hydrolifting?

Jde o tři metody obnovy životně důležitých vlastností kožních buněk jejich důkladným vyživením zejména kyselinou hyaluronovou. Tato kyselina se přirozeně nachází v mezibuněčné hmotě lidského těla a její hlavní funkcí je vázat na sebe vodu, potažmo aktivovat růst kolagenových vláken. Všechny tři metody využívají právě těchto příznivých vlastností kyseliny hyaluronové a prostřednictvím mikrocirkulace, důkladné výživy a oxidačních procesů kůži nejen hydratují až do spodních vrstev, ale také zvyšují její pružnost a poddajnost a zpomalují její chřadnutí.

Při biorevitalizaci je do pokožky aplikována čistá kyselina hyaluronová, v případě mezoterapie jde o speciální koktejl na bázi této kyseliny obohacený o vitaminy, aminokyseliny, minerály a koenzymy potřebné pro komplexní regeneraci pokožky. U hydroliftingu obsahuje aplikovaný koktejl ještě glycerol. Specifické složení glycerolu v této kombinaci stimuluje pokožku k vyšší produkci kolagenu, což ji kromě výživy také zpevňuje – odtud tedy název procedury obsahující slovo ‚lifting‘.

Každá z metod má svou vlastní indikaci a je vhodná pro jiný typ pleti, všechny jsou ovšem tělu přirozené, pro pacienta nenáročné a není po nich třeba jakékoliv rekonvalescence. Která z nich se nejvíce hodí právě pro vás, vám lékař rád poradí osobně.

Efekt mezoterapie, biorevitalizace a hydroliftingu

Pokožka bude vždy vypadat mladší a svěžejší než před ošetřením, pro udržení efektu v dlouhodobém horizontu je ovšem vhodnější ošetření opakovat v pravidelných intervalech navržených lékařem na základě stavu pokožky pacienta a jeho představách o výsledku – ať už jednou za měsíc, jednou za tři měsíce či jednou za půl roku.

Neinvazivní mezoterapie – Eporex®

Kromě zmíněných manuálních metod, které jsou lékařem prováděny pomocí tenounkých mikrojehliček, existuje také zcela neinvazivní, přístrojová forma mezoterapie. Inovativní patentovaný systém Eporex® při ní využívá tzv. iontoforézy, což je v zásadě proces pootevření svrchní vrstvy kůže pomocí galvanického účinku elektrického proudu. Přístroj tím dočasně zvyšuje prostupnost pokožky a nanášené koktejly tak pronikají do jejích hlubších vrstev bez jakéhokoliv narušení její integrity.

Fotogalerie

Mezoterapie, biorevitalizace, hydrolifting a ošetření HydraFacial | Klinika Mediestetik Mezoterapie, biorevitalizace, hydrolifting a ošetření HydraFacial | Klinika Mediestetik

Video

Mezoterapie, biorevitalizace, hydrolifting a ošetření HydraFacial | Klinika Mediestetik

Ceník

 • Biorevitalizace 1 ml
  od 6000 Kč   
 • Mezoterapie
  od 2 500 Kč
 • Mezoterapie očního okolí
  od 2 500 Kč
 • Dernabooster
  od 5 000 Kč 
 • Ošetření HydraFacial MD® 
  3000 Kč
 • PB Serum
  od 2 500 Kč

 

 • Cena konzultace 500 Kč, v případě 
  ošetření se konzultace neplatí.

AKCE

Biorevitalizace 1 ml se slevou 35 %
od 6000 Kč   3 900 Kč

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Zajímám se o mezoterapii, jen nevím, zda-li je to injekční stříkačkou či se jedná jen o vetření do pokožky.

Na naší klinice nabízíme ošetření jak injekční cestou, tak přístrojovou. Během injekčního ošetření je vitamínový koktejl s výživnými látkami aplikován do pokožky mikrojehličkami, které po sobě nezanechávají žádné stopy. V případě přístrojového ošetření se výživné látky aplikují do pokožky pomocí účinku ionoforézy.

Dobry den. Které obdobi se muzou tyto procedury provádět? I tet kdyz je uz slunicko anebo lepsi na podzim?

Mezoterapii můžete podstoupit jak v letních měsících, tak během podzimu. Pár dnů po ošetření je pouze potřeba pokožku nevystavovat přímému slunečnímu záření.

 

Chtěla bych hloubkově hydratovat pleť. Je jedna z těchto procedur vhodná?

Jedna z nejefektivnějších metod hloubkové hydratace je bezesporu biorevizalizace. Při biorevitalizaci jsou do pokožky aplikovány výživné látky na bázi kyseliny hyaluronové, které pleť hloubkově hydratují a aktivují růst kolagenových vláken v ní. Pružnost a pevnost pokožky se tak po ošetření viditelně zvyšuje. Kyselina hyaluronová je navíc také účinným antioxidantem a její dostatek příznivě ovlivňuje kožní metabolismus. Výsledkem je zdravá, vypnutá a svěží pleť.

Další dotazy

Další procedury