Odstranění podbradku - Belkyra

Skrýváte povislý podbradek či druhou bradu? Nebojte, nejste v tom sami. Podobný estetický problém trápí mnoho pacientů. Nyní však existuje unikátní řešení daného problému, kterým je zcela nový preparát Belkyra. Díky ošetření kyselinou deoxycholovou, která je účinnou látkou, docílíme efektu konturovaného podbradku či odstranění druhé brady.

Co je povislý podbradek a druhá brada a jaké jsou možnosti řešení?

Povislý podbradek nebo druhá brada jsou způsobeny nahromaděním a uvolněním tukové tkáně v oblasti podbradku. Příčinou tohoto stavu může být jak tělesná nadváha, tak genetické predispozice k ukládání tuku v této oblasti. Díky uložení tuku je pak narušeno estetické vnímání i kontury obličeje. 

Belkyra je zcela nový preparát od společnosti Allergan, výrobce renomovaných dermálních výplní Juvéderm. Účinnou látkou preparátu Belkyra je plně syntetická kyselina deoxycholová, která se injekčně aplikuje do oblasti podbradku. Tato látka je běžně přítomna v těle člověka, kde napomáhá štěpení a vstřebávání tuků. Před samotnou aplikací je na pokožku zpravidla nanesena anestetická mast. 

Pro ošetření jakých oblastí je preparát určen?

Belkyra je speciálně vyvinutý preparát právě pro ošetření povislého podbradku a druhé brady. 

 

Efekt Belkyra

Ošetření preparátem Belkyra je ambulantní zákrok, při kterém se účinná látka aplikuje přímo do tukové tkáně podbradku. Po aplikaci preparátu je nastartován proces odbourávání tukových buněk, nové tukové buňky se navíc v ošetřené oblasti dále netvoří, a tuk se tak znovu neusazuje. K docílení výsledného a trvalého efektu je zapotřebí podstoupit 2 - 4 sezení vždy v odstupu 1 měsíce. Pacient se po ošetření vrací zpět do běžného života. Druhý den se doporučuje klidový režim, může se objevit otok, který může přetrvávat i delší dobu, případně modřiny a citlivost v místě aplikace.

Ošetření je určeno pro dospělé pacienty se středním až výrazným povisem a vyklenutím podbradku. Preparát Belkyra přináší možnost individuálního ošetření, které je zcela bezpečné a ověřené, kterým je možné modelovat a konturovat oblast podbradku. Bezpečnost preparátu zaručuje velmi přísná certifikace FDA a rozsáhlé studie, provedené na tisících pacientech.  

Výsledný efekt

Výsledkem ošetření preparátem Belkyra je konturovaný podbradek, který drží linii dolní čelisti, včetně stažení pokožky. 

Další možnosti ošetření podbradku

Do současné doby bylo možné podobný estetický problém řešit ošetřením injekční lipolýzou, ošetřením frakčním laserem Palomar, radiofrekvenčnním zákrokem Thermage, ultrazvukovým ošetřením Ultraforemer 3 či liftingem za pomoci nití ArtFilting

Fotogalerie

Odstranění podbradku - Belkyra | Klinika Mediestetik Odstranění podbradku - Belkyra | Klinika Mediestetik

Video

Odstranění podbradku - Belkyra | Klinika Mediestetik

Ceník

  • Cena ošetření od: 15 000 Kč
  • 1 ošetření středního 
    podbradku 30 000 Kč


Nově možnost pořídit i na splátky!
Více informací se dozvíte na recepci nebo na tel. +420 242 242 242

Kontaktujte nás

vyberte soubory

Odpovídáme na vaše dotazy

Pro koho je ošetření Belkyra vhodné?

Ošetření preparátem Belkyra je vhodné pro dospělé osoby se středním až silným povisem podbradku a druhé brady.

Je ošetření Belkyra bezpečné?

Ošetření je zcela bezpečné, pře jeho uvedením na trh probíhaly klinické studie na tisících pacientech, preparát navíc získal certifikaci FDA.

Jaká je pozákroková péče po ošetření Belkyra?

Po zákroku odchází pacient domů, druhý den se doporučuje klidový režim. Několik dnů může být přítomný otok ošetřené oblasti, může se taktéž objevit modřina či mírná bolestivost v oblasti aplikace. 

Další dotazy

Další procedury